bugün

vakti zamanında trt2 de yayınlanan turk televizyonlarının en uzun süre yayında kalmayı başarmış ender programlarından biridir..rock müziği tüm yogunluguyla yasayan insanların takip ettiğini düşündüğüm ilgi cekici, bilgi verici güzel programlardan biridir...
Şerefsiz trt yöneticilerinin hoşlarına gitmiyor diye kaldırılmış, eğer o *siktiriboktan "pop saati" vs programları kadar değer verilmiş olsaydı, biraz daha yayın süresi verilseydi trt nin tarihinde almadığı kadar rating aldırabilecek programdı. Yahu memlekette metal üzerine yayın yapan tek programsınız, kesinlikle kemikleşmiş bir izleyici kitleniz var, bre akılsızlar para da mı kazanmak istemiyorsunuz? Hasta mısınız?
ayda iki defa yayımlanmasına rağmen aynı klipleri görebidiğiniz rock programiydi. gecenin bir yarısı vermelerine rağmen yarım saat gibi kısa bir süre verilirdi. bazen gruplar çağırılıp canlı performans sergilerlerdi. bazen de soru sorulup doğru yanıt verene gitar gibi ödüller verilirdi. hatta bunu hala kağıda yazılmış isimlerin akvaryumdan çekilmesiyle sağlarlardı. hep bazen diyorum çünkü programın yayın saati düzenliliğinin haricinde her şeyin sürpriz olabileceği bir programdı.
Yakında tv8 ekranlarında tekrar baslayacağını öğrendiğim, efsanevi program.
devlet denetiminden çıkması dolayısı ile daha keyifli ve daha çok bilgi verici bir program kisvesine bürünmüş programdır.
tv 8 deki yayın hayatında başarılar diliyoruz.
an itibariyle yayında olan program...ayrıca bu haftaki bölümü metallica'ya adanmış*...süper olmuş...
tv8 ekranlarında yeniden hayat bulmus, rock ve metal müzik üzerine yapılan en basarılı program.
bakırköy'de enstürüman satan ve stüdyosu bulunan bir mekan.
tv8'deki yayın hayatına son vererek rock severleri üzmüş program.
bakırköy'ün en kötü stüdyoları arasındadır. kendisinin gözümdeki değeri sadece stüdyoda bulunan bateriden ibaretdir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.