bugün

Az biraz namus seref olsaydi bu kadar gol atmazdi.
5 golün sonuncusu kalan 4 gole bedeldir.
futbolda rekorların anasını sikmiştir.
Şanslı bir forvet olduğu kadar yeteneklidir elbette. Güzel goller atmıştır ki bunu kısa bir süreye sığdırmştır. Tabi işin teknik boyutu da var. Neyse, şans önemli aga.

Edit: ailecek buradalar sanırsam.
9 dakikada çatır çatır 5 gol atan olağanüstü forvet. yetenekli olunur da bu adam bokunu çıkardı be kardeşim. nasıl bir futbol zekası bu.

buradan mustafa pektemek'e sesleniyorum.

sadece şu adamı izlesen bile en az 5 gol atarsın bir sezonda.

bu saatten sonra beşiktaş'ı bırakıp bayern münih'i mi tutalım yani.
8 dakikada yağsız sabunsuz 5 tane sığdırmış topçu.
dün gece futbolun kitabını bir kez daha yazan bayern'li futbolcu.
ekşi'de koymuş biri hemen copy past yapayım ben de..
bir elden toplamışlar internette dün gece dönen geyikleri.
http://abcspor.com/lewandowski-internet-geyikleri/
sans mi yetenek mi belli degil.
iddaa kuponlarımın .mına koymuş topçu.

ulan bir kuponda iy/ms kuponu 5 maç var 2 si tuttu, bu maça da 2/2 oynamışım, ilk yarı wolsburg 1-0 önde kapatmış, bu lavuk girmese maç 1-0 bitecek 2/2 olacak, 5 te 3 maç tuttuğundan sistemden 2000 küsür iyi para alacaktım, sadece 98 tl kazandım,

hadi onu geçtik, öbür kuponda da handikap 2 den 02 çifte şans oynamışım, öbür maçlar tutmuş, onu bekliyorum, ulan lewandowski hayvanı at 2 tane at, maçı 2-1 bitir değil mi, handikaptan wolsburg gelsin kupon tutsun 600 küsür kazanalım değil mi, 5 tane atmak ne lan...

ulan ne diyeyim, yazacak çok şey var da neyse...
Türkiyeye gelmesi yandexteki iki tıka bakan futbolcu.
9 dakika da 5 gol atarak takımını 1-0 dan 5-1 öne geçirmış Polonyalı forvet. hem şans hem yetenek. Yok artık LeBron James dedirtmiştir acımasız herif.
Bayern - Wolsburg Bundesliga maçı (22.09.2015)
dk 50 Skor: 0 - 1
dk 59 Skor: 5 - 1

ilk yarı nerdeyse 0 - 2 olacak maç, Pep'in lewandowski hamlesi ile bir anda değişti. 9 dklık surede Wolsburg maçı bizim gibi izledi. Bu maç Brezilya-Almanya maçını hatırlattı, lewandowski biraz daha dikkatli olsa * 7,8 olması muhtemeldi.
5 golden sonra Dante Lewandowskinin dibinden ayrılmadı ama biraz geç oldu *
futbol tanrısı dün gece münih'teydi. 9 dakikalığına lewandowski görünümünde dünyada dolaştı... o'nun gerçekten var olduğunu hissediyorduk ancak, hiç bu kadar kendini belli etmemişti...
polonyali oldugu icin 9 dakikada 5 gol atmistir. polonyalilar dinine en bagli avrupa halkidir. estonyali olsaydi 5 gol atamazdi.
Fm de olsa oyuna sövüp kapatırdım adam bunu gerçek hayatta yaptı ya la helal olsun.
Tam bir takip edici ve bitirici forvet.
Aynı dk larda Bi sayısal oynasa sabahına milyarderdi.
Son golüyle tam olarak "finish him" yapmış oyuncu.

Adam aynı pozisyonda iki kere vuruyor, üç kere vuruyor ama bir şekilde golü atıyor. Bizde olsa o direkten dönen topa bir allah'ın kulu dokunmazdı.
böyle etkiler bırakır.

https://pbs.twimg.com/med...CPlIhPcVEAANlU8.jpg:large
"hep kaleci nadiren defans olarak oynadığım halı saha maçlarında 32 senelik hayatımda attığım gol sayısını adam bundesligada 9 dakikada attı ya la.." şeklinde tepki vermeme yol açmış oyuncu..
Dün gece peygamberliğini ilan eden adam.
ulan 10 dakikada 4-5 gol atılır mı allahsız..
o gün iş dolayısı ile almanyada bulunmam gerektiğinden, boş vaktimi maça giderek değerlendirmek istedim.
cidden beyler attığı 5 golün dışında sahada yoktu neredeyse.
46 da girdi. 9 dakika da 5 gol attı. sonra kısmi jok ve boş alan koşuları ile maçı tamamladı.
profesyonel futbolculuk böyledir. 90 dakika insan üstü koşmak yerine en temizini yapmıştır.
hala şoktayım.
Tek başına bir takım kadar oynayan futbolcudur.
22 dakikada 4 gol atan kadın top tepici (bkz: anja lewandowski)nin göz kırptığı 9 dakikada 5 gol atan top tepicidir.
Bu adamın zoru ne dostum. 3 atarsın 5 atarsın hayvan gibi atmazsın ki.