bugün

tanıtım videoları beni çok heycanlandırdı. kingdom online da iyiydi ama tutmadı. bakalım bu oyun tutacak mı?
Knight online'ı komple bitireceği düşünülen oyun.
eski knight online oyuncuları için vakit geçirilebilecek veya niyet edilen, henüz açılmamış, alfa kayıtları daha önce açılmış kısa sürede kapanmış, oyunu oynayacak oyuncular tarafından oluşturulan rise online forum ise iletişimde kalmak için fena bir fikir olmamış.
biraz balon olabilir gibi duruyor gerçekten. bu videoda bir nebze açıklanmış

https://www.youtube.com/watch?v=1g4wjIug-QA
En son 15 sene önce bir oyun çıkacağı için heyecanlanmıştım, birkaç senedir de en ufak bilgisayar oyunu ile ilişiğim yok, bu oyun çıktığında kafa dağıtabileceğim bir ev olacak. Bakalım nasıl bir oyun bizleri bekliyor.
mehmet kurtoğlu tarafından kurulan rokosoft firması adı altında yakın zamanda faaliyetine başlayacak olan mmorpg oyunu. oyun giderek daha da heyecanlandırıyor bugün daha da hissettim.
Knight Online'ın çakması gibi görünen oyun. Tamamen Türkçe diyorlar ama hiç te öyle değil. Görevler yetersiz, dungeonlar kapalı ne zaman açılır belli değil. Ayrıca yönetim olumsuz yorumları forumlarından ve mecralardan kaldırtmakta, anladığım eleştiri kaldıramıyorlar. Grafikler desen M.Ö kalma gibi. Deneyin kendiniz karar verin derim.
Üst seviye oyuncu kitlesinin vahşi Knight Online kitlesinin oluşturduğu, hayatsız öğrencilere, evli barklı abilere, çoluğa çocuğa denk gelebileceğiniz çeşit çeşit insana rastlayabileceğiniz, özünde keyifli ama adeta leş gibi yönetilen bir Türk yapımı oyun.

Yani hakikaten bu kadar kötü oyun yönetilmez; karakterler arası denge eşitsizliği, leş droplar, lag, bug, zorba insanlar, makro, auto heal ne ararsan var.

Grafikler orta seviye diyebilirim.

Öneri olarak kesinlikle warrior açmayın arkadaşlar eğer ciddi bir takımınız yoksa, tamamiyle işlevsiz ve itemleri anormal pahalı.
Bende vegeance online diye oyun yaparım.

-Nasıl buldun ismi.
-salladım işte.
Oyuncu kitlesinin büyük kısmını eski knight online ve Metin2 oyuncularının oluşturduğu oyundur.
Zevklidir.