bugün

entry'ler (43)

hotchner from abberline

Abberline gün sonunda yalnız kalmıyorum.
Merak etme.
Sen kendi 31 ine bak.
Ah yavrum
Asla sevilmeyen, birey olarak görünmeyen, insanların yarısının acıyarak , yarısının iğrenerek baktığı zavallı.

hotchner from abberline

Olm ne taktın lan motora
Yalnız senin peşinde miyavladığın 3 hatunun ikisi benimle birlikte olmuştu seninle değil. (Gerçek hayattan bahsediyorum. Buradan değil)
Haftalardır sözlüğe bile girmedim bi bakayım dedim. Hala buradasın, hala aranıyorsun.

Neyse ben gerçek hayata geri döneyim. Sen burada birilerinin profil fotolarını yalayarak 31 çekmeye devam et.

Yazık lan.
Kızmıyorum aslında. Acıyorum.
Çok zavallısın.

hotchner from abberline

Kendisiyle 3-4 defa sohbet eden kadın için aramda derin bağ var diyip, o kişinin insan kırmayı sevmeyip buna cevap vermesini bağ zanneden zavallı.

Muhtemelen ailesi, akrabaları, çevresi tarafından birey muamelesi görmeyen, hayatı boyunca kendisini seven kimseye sahip olamayacak, yaşadığı hergün yalnızlık, değersizlik, kimsesizlik, sevilmeme hisleri ile mutsuz yaşayacak ama intihar etmeye cesareti yemeyen korkak eziktir.

Kendisini savunan kişiler zamanında bazı kişiler için dediklerini bilseler linçlerlerdi.

Asla sevilmeyeceksin abberline
Hep yalnız ve kimsesiz kalacaksın.

bir kadınla yakınlaşmak

Bunu başaramayan insanları anlamıyorum.
Bir insanla tanışıp, konuşup, eğer arkadaş değilseniz zamanla ilerleyip sonrasında çift veya partner olabilirsiniz.

hotchner from abberline

https://www.uludagsozluk.com/e/46962017/

Kendisine selam veren her kadına bağlanıp, aramızda derin bağ var diyen senin gibi abazanlardan bunalıp kafa dinlemeye gitti.

Sen ve birkaç kişi, istenmeme, yalnızlık, sevilmeme ile baş edemeyip intihar ederek dünyayı kendinizden kurtarırsanız gelebilir.

Git bileklerini kes bakalım öldüğünde gelecek mi?

bir kızdan kibarca nasıl domalmş fotoğrafı istenir

https://youtube.com/short...sMVuvO6iOE?feature=shared

bir evde olması gerekenler

Kedi.
Cidden stres sıkıntı kalmıyor.

israil soykırım yapıyor

Azerbaycan Ermenistan savaşında Ermenistana destek veren,
Doğu Türkistan'da Türkler ölürken Çin'i destekleyen,
Sözde Ermeni soykırımını tanıyıp caddelerine Ermenistan adını veren Filistin değil mi?
Şu Türk düşmanı olan.

Umarım son bebeğe kadar yok olurlar.

Kimse kusura bakmasın. Irkıma düşman olan için üzülmem. Hatta sevinirim.

Senden nefret ediyorum ama eline sağlık israil.

prezervatif penis kılıfıdır

Kuşakabin değil mi?
Yanlış biliyormuşum.

kedi katili ibrahim keloğlan

Umarım hep istediği o çocuğa kavuşur dediğim adamdır.
Sonra biri gelir bunun çocuğunu tekmeleye tekmeleye öldürür. O acı ile senelerce kavrulsun yavşak.

arabada sevişmek

Araba kullanmıyorum. Biz ancak motorun benzin deposu üzerine hatunu oturtup takılabiliyoruz. Avantajı arabanın sığmayacağı yere motoru gizleyip sevişebiliyorum. Dezavantajı soğuk oluyor.

doğduğun şehri ismini vermeden anlat

Dünya'nın en güzel şehri.

istanbul u bir kelime ile anlatmak

Şaheser.

arapların türk düşmanı olması

Bence sorun yok.
Bir Türk olarak ben bütün Arapların gelişmemiş parazitler olduğunu, deney hayvanı ve sanayide kazan yakıtı olarak kullanılması gerektiğini savunuyorum.

Karşılıklı tüm düşmanlığımız.

kedi besleme sebepleri

Kedi beslemeyip bebek mi besleyelim?
Bezi, ağlaması, okulu, servisi, aşk acısı biter mi?

Kedilerle mutluyuz. Evimde insan istemiyorum ben.

sevdiğim kızı sikmişler

Özür dilerim sevdiğini bilmiyordum.

cuma günü istanbula gidiyorum orada cami var mıdır

Gel gel. Sikini sallasan camiye çarpıyor.
Okul sayısının 5-10 katı cami var.

müslüman ve islamcı farkı

Pek fark yok. ikisi de bu çağda hala dinlere, tanrılara, ruhlara, cinlere, burçlara, fallara vs inanır.

Not: elimde geçiş garantili çok ucuz köprüler var. Vereyim hemen.

future dilf

Dur bakayım silip silmemeleri sikimde mi?

Aaaa değilmiş.

en yalnız hisettiğiniz an

Kemoterapi sonrası onkoloji merkezinin kapısına yürürken; herkesin yanında bir arkadaşı veya aile bireyi varken senin elinde sadece kaskın varken hissettiğin andır.