bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    1959 tarihli bir howard hawks filmi.şerif john wayne ile yardımcısı alkolik dean martin'in yakaladıkları azılı bir çete reisini hapishanede tutma çabalarını anlatır.reis adamları tarafından defalarca kurtarılmak istenir ama her defasında şerif ve yardımcılarını karşısında bulur.filmin belki de en mizah içeren yanı budur.sanki bir kızılderili ordusuyla verilen mücadele filmi baştan sona ilgi çekici kılar.
    1 ... strangerthanparadise
  2. 2.
    istiklal üzerindeki cafe-bar tarzı güzel mekan.
    ... puldüşü
  3. 3.
    latin dansini sevenler icin gidilesi mekandir. yalniz bir istiklal klasigi olan haftasonu doluluk orani yuzunden gitmeden once yerinizi ayirtmaniz tavsiye edilir. servisleri guzeldir. ayrica cuma gunleri yanilmiyorsam canli muzik vardir.
    -1 ... fabala
  4. 4.
    filme ait sine-kritik için:

http://www.sinemaestro.co...w&id=386&Itemid=1
    ... myhosh
  5. 5.
    quentin tarantino'nın çıktığı kızlara izlettiği beğenmeyeni eşekten düşmüşe çevirdiği film.
    ... capello
  6. 6.
    meksika'nın doğusundaki tamaulipas eyaletinde bir yerleşim birimi.

eyaletin ve ülkenin tüm yerleşim birimleri için:

(bkz: tamaulipas/#8698853)
    (bkz: meksika/#8698162)

(e-local)
    (inegi.mèxico)
    ... pipishik
  7. 7.
    1959 yapımı western klasiği. john wayne kasabanın şerifini oynamaktadır. bir de angie dickinson vardır bütün güzelliğiyle. ilk görüldüğü andan itibaren o şerife, siz ona aşık olursunuz.
    1 ... giallo e blu
  8. 8.
    dude reis(dean martin) çok etkilemişti beni. kız olsam ilk.. yok lan o kadar da değil. high noona tepki olarak çekilmiş galiba ekşide okumuştum bunu da belirtmek istedim.
    ... shiimura
  9. 9.
    quentin tarantino haklı, bu film bir muhteşem.
    ... muaddib
kapat