bugün

(bkz: evlilik)
noterler huzurunda yapılan sekstir.
gerdek gecesi kurdelası kesilerek başlayan etkinlik.
spor vergisi çatır çatır ödenen sekstir.
(bkz: oval ofis)
(bkz: oral ofis)
pozisyonu dar yelpazeli(?) bir seks çeşididir. çiftler(oha) anadan üryan vaziyette birbirlerinin önünden resmi bir şekilde geçerek geçirtmeyi başlatmış olurlar. sırasıyla marşlar, şiirler vs vs.
(bkz: resmi hizmete mahsustur)
istanbul'da karaköy civarında bulunan girişinde polis kuvvetlerinin kimlik kontrolü yaptığı devlet denetiminde gerçekleştirilen eylemdir. devletin olaya boyut kazandırması resmiyetine binaendir.. daha bir resmi olması için fiş de talep edebilirsiniz.
devlet tarafından kıyılan nikah da resmidir ki; bu durumun varacağı nokta da bu eylemle sonuçlanır.
iran da ise anlık nikah denilen mut'a nikahı bulunsa da bu bizim resmiyetimize uymaz. ticaret için giden vatandaşlarımız oranın hükümlerine bağlı olmaları sebebiyle uydukları geçici resmiyettir.
vesikalı sekstir. gayet resmidir ki söz konusu kadın düşünülüp ssk sının yapılması bile taleb edilmiştir. genelde yapmazlar ama olsun devlet bunu meşru kabul etmiştir.
sevişebilirsiniz yani en resmisinden.

bir de evlilik vardır ki o hepsinden de resmi ve izinlidir. toplum tarafından beğenilendir. ne güzel izin almış sevişiyorlar derler.
(bkz: legal seks)
kravat ve gece elbisesini çıkarmadan yapılan sekstir. Giysi kuralına uyulur ve seks sırasında şöyle bir diyalog yaşanabilir:

- Biraz daha iter misiniz?
+ Acıtırsa lütfen uyarınız!
- Bittabii, siz lütfen itmeye devam ediniz, hızlanabilirseniz ayrıca sevinirim.
+üst katta müdür bey var ona imzayı attırdın mı ?
-e-evet efendim, buyrun dilekçem.
+*hıım, tamam usulüne uygun şu sıraya girin..

5 dk sonra

+afedersiniz kaç dakiadır sıradasınız acaba ?
-bir iki saat oldu
+p-peki, cabuk ilerliyor mu sıra ?
-demin bir amca vardı vallahi, erken boşalma sorunu varmış iki dakika ya kaldı ya kalmadı. inşallah önümüzdeki onyüzbaloncuk kişide aynı dertten muzdariptir.

3 saat sonra

+* hikmet ağaoğluuu ?!
-geldim geldim burdayım oh be.
+ikametgah, iki vesikalık prezervatif, bir adet jartiyer getirdiniz değil mi ?
-e-evet ?
+tamam jartiyeri bana ver, hanıma götürecektim. **
- ....... *
öncesinde resepsiyon verilen sekstir.
sevişirken sizli-bizli konuşmak.
(bkz: evlenmek)