1. 1.
  Oyuncuların isteği üzerine yapılıp yapılmayacağına karar verilecekmiş. Ulan kim istemez üçlemenin en iyisi 3 zaten. Bu oyun TPS olmasın, mümkünse Remastered çıksın 1. oyunda ki gibi, TPS yakışmıyor. Serinin 4 ile beraber en sevdiğim oyunu, büyük bir merakla bekliyorum. Nemesis'i günümüzün grafikleriyle görmek, offf....
  ... david hayter
 2. 2.
  Bugün Sony'nin yaptığı State of Play canlı yayınında resmi olarak duyurulan oyun. Başlarda FPS gösterdiler bayağı korktum, ben TPS olmasını dahi istemezken bunu kaldıramazdım şahsen. Ah ulan keşke eski kamera açılarıyla oynayabilseydik şu oyunu, üçlemenin bana göre en iyi oyunu kendisi, korku olarak da uzak ara en korkuncu. Gördüğümüz kısımda ki en büyük sıkıntı da Jill'in o muhteşem bluz, etek, bot üçlüsünü birebir yapmamışlar ve Jill'in tipi hiç olmamış. Onun dışında eleştireceğim tek kısım TPS olması olur, çocukluğumun oyununu günümüz grafikleriyle aynı kamera açılarıyla görmeyi ve oynamayı çok isterdim. Nemesis'i de tam olarak görebilseydik keşke, bu arada oyunun isminde ki Nemesis kısmını atmışlar, hoşuma gitmedi. Umarım bu olay yüzünden Nemesis geri plana atılmaz veya atılacağının göstergesi değildir. Oyun 3. Nisan 2020 de çıkacakmış.
  2 ... david hayter
 3. 3.
  Fragmanı için.

  https://youtu.be/xNjGFUaorYc
  ... orjinaldeli
 4. 4.
  3 Nisan 2020'de satışa sunulacak oyun.

  atmosfer 2'nin remake oyunu gibi gayet başarılı trailerdan gördüğümüz kadarıyla.

  yukarıda yazılan gibi bende jill'in karakter modellemesini beğenmedim. onun haricinde Carlos oliveira'nın karakter modellemeside çok başarısız. orman kaçkını tarzan gibi etrafta dolanıyor. nemesis modellemesi ise tam bir fazia. en çok nemesis'in modellemesi üzerinden eleştiri alacaklar gibi.

  Mikail Victor, Brad vickers, tyrell Patrick ve nikolai zinovaev'in modellemeleri gayet başarılı olmuş.

  şehirde başka insanların da etrafta kaçtığını panikle koşuşturdugunu görüyoruz. bu gayet güzel düşünülmüş.

  birde benim dikkatimi çeken şey, jill'in mimiklerinin davranışlarının falan ürkek kız gibi olduğuydu. önceki serilerde ve filmlerinde gördüğümüz sert jill, bu seride olmayacak yüksek ihtimal.
  ... junoberto
 5. 5.
  Yeni trailer; https://video.uludagsozluk.com/v/resident-evil-3-remake-180104/  Efffffffsane gözüküyor. Nemesis hele çok güzel olmuş ya, çok benzetmişler diğer karakterler gibi değişime gitmemiş. Acayip heyecanlandım bir an önce çıksa da oynasak şunu. Zaten üçleme içerisinde ki en baba oyundur 3, en de korkuncudur.

  Şu müzik olmazsa çok söveceğim;

  https://video.uludagsozluk.com/v/resident-evil-3-remake-180104/  Bir de şu intro ve müziği;

  https://video.uludagsozluk.com/v/resident-evil-3-remake-180104/

  ... david hayter
 6. 6.
  oyun çok iyi çıkmadı ama çok da kötü çıkmadı fena değil. bu sıralar kendi çapımda speedrun rekoru için pratik yaptığım oyun kendimi hazır hissedince rekor kırmayı düşünüyorum.
  -1 ... cenabetgitarist