bugün

saçmadır...

çünkü, 1.5 dizel manuel symbol 2019 fiyatı 90.000 tl'dir...
fakir kesimi kahreden rakamlardır.
135000 bin tl yi yakarım yine vermem.
Ben katır aldım rahatım.
eskiden golf 80 90 bin tl diye ağlardı be bu millet.
ben faça şahin bile alamadığım için beni ilgilendiremeyen durum.
Bu yuruyen tabutun sifirina 135.000 tl verende sike surulecek akil yoktur. Bu paraya cok rahat guncel ikinci el passat alinir.
inşaalah geleceğimiz için yeniden katırlara geçececeğiz oyum akp'ye koyum chp'ye .
liste fiyatıyla bayi fiyatı arasında ciddi farklar oluyor. bayi fiyatı da pahalı ama 135bin de değil.
Bayi 100 e bırakabilir. Ayrıca yerine e90 320d alın geçin.
Verilirse enayiliktir.
Bizim millet arabayı yatırım aracı olarak görüyor. Siz hala neyi anlamazsınız. Piyasa biraz iyi duruma gelsin bu halk o arabaya belirtilen fiyatı verir alır. Bizim için araba ihtiyaç değil yatırım olduğu için adam 135 bin tl lik yatırım yaptığını düşünüyor.
isterse 35 bin lira olsun 1 kuruş verilmemesi gereken arabadır.
buzdolabı gibi arabaya o kadar para vermektir.
(bkz: Tekerlekli tabut)
Tl'nin değer kaybı ve Ötv gibi bir garabetin sonucudur.

işlerin nasıl çığrından çıktığı gün gibi meydanda.
Suç bu aracı bu fiyata satanda değil bu fiyata bu arabayı alan Türk insanında suç.
Bu araba bu fiyata satılmaz lakin bunu şirketler filo indirimi KDV indirimi bok indirimi püsür indirimi diye diye 80 90 bin civarına alıyor. Yani satışının tahminen yüzde yetmişi şirketlere ve dolayısıyla asıl olması gereken rakamlara satılıyor. Ha buna bu kadar para verip alan bireysel kullanıcı da harbi mal.
bu kadar davarın yaşadığı ülkeye müstehak amk az olmuş inş yağ tenekesi gibi olanlar 250 bin lira fln olur ne de olsa siken yaranıyor.
Bayi fiyatlarını bilmem ama sahibinden de 90 bine 0 kilometresi (6 adet 0 km) bile mevcut;

https://www.sahibinden.co...in=2019&a5_max=2019#/
Arabanın %70'i vergi zaten.
Bu millet arabayı aldığı için değil bu talana dönmüş vergilere isyan etmediği için maldır.
bu yine iyi adam zamanında 50. 000 tl ye clio almış pert etmiş toplatmış malum siteye utanmadan 50 bine koymuş böyle bir sürü ilan var. sıfırı 80 bin adam 5 bin binmiş 82.500 yazmış. birde hurda yasası 15 bin olunca. piyasa allak bullak bir şahin 20 bin olursa.