bugün

allahim canimi al da kurtulayim diye aglatan agridir. sanki biri bicakla icinizi desiyormus sonra duzeltiyormus tekrar desiyormus gibi. bel agrisi bacak agrisi cabasi. ve bunu daha senelerce cekecek olmak.
Kardeşim bize ne sizin doğal olaylarınızdan?
bebek doğurmanız gerek hanımlar xd böylece rahim içi duvarlar genişleyeceğinden rahat edersiniz
Düzenli cinsel hayat ne her gün mü sabah akşam mı haftada bir mi?
kadınları hayatlarında oldukça zorlayan, hiçbir ağrıya benzemediği nitelendirilen, bir doğum sancısı bir bu denilen elim ağrı/sancı çeşididir.

kadınlara acil şifa ve kolaylıklar diliyorum.
Edep yahu diye nick vardı. Kardeşim her şeyinizi de buraya yazmayın. Millet ne dertlerle uğraşıyor. Iç bir ağrı kesici işine bak. Is yoksa yat dinlen. Doğum sancısı ya da böbrek taşı değil bu. Düzenli cinsel hayat da çare olmuyor muş. Onunla bunun ne alakası var. Ben kadınım bana yazın diye bağırmak resmen. Tamam sen kadınsın, anladık, du an ilgiye ihtiyacın var onu da anladık. Allah yardımcın olursa zor günler geçecek elbet mi diyelim ne diyelim. Allah başka dert vermesin.
Tüm vücudun aynı anda ayrı ayrı sızladığı sancı.
acı eşiği herkeste farklıdır, önce şunu kabullenin.
kuzenimi kireç beyazı suratla, kusup ağrıdan yürüyemecek haliyle gördüm kaç kez. diğer kuzenim -kardeşi- üf bile demez, çok hafif geçiriyor.
aynı kandan, aynı ana babadan doğmalar.

ben de "yiaa hap için hap" derken son yıllarda ağır yaşıyorum dönemlerimi. bacaklarımın uyuştuğunu, sıcak su hazırlamaya çalışırken -çünkü donarım- yığılıp titrediğimi bilirim. hap kullanmam, sonraki ay en az bir haftam çok daha kötü geçer. pms'i falan söylemiyorum bile.
eskiden en fazla yarım saat "bak olmadı deme diye ağrıyorum hehe" diyen sevgili rahmim şu aralar dışarı çıkıp tekmelemeye çalışıyor beni.
sizin de, ağrımayan kasıklarınız bir kaç yıl sonra sıkıntı çıkarabilir. umarım yaşamazsınız.

evet dayanılacak bir acı. evet hapla şunla bunla geçirebilir.
ama acı yaşayana acı. küçümsemeyin.
"bize ne öööğ" diyenler de, başlığa girmeyiverin ayol. ne yazıldığı bariz zaten.

çikolata krizsiz regl günleri diliyorum hanımlar.
şimdi kendimi kakaoya bulamaya gidiyorum.
Amma abarttiniz. Regl agrisini tahmin edemezsiniz erkekler o yuzden bir susun siz. Neyse öhöm, artik sizcede kanayan uzuv muhabbetleri sıkmadı mı kızlar? (bkz: benim amım var) o halde benim her yasantim degerlidir butun yasantimi da tum erkekler bilmelidir modunda takilmaktan bir vazgecin. Bu seye benziyor ya konusu acilmadan bi erkegin bosalma yasantilarini anlatmasina. Bi bitin aq.
işe gitmeyi engeller. Müdürünüz sevgiliniz ise sıkıntı olmaz. Ehe.
her ay düzenli olarak bir defa acillik olmama sebep olan sancıdır.
vay be millet ne aksiyon yaşıyor. ben de hep bir köşede ölmeyi bekliyorum.
Eger spiral ve benzeri urunler kullanmayan bir kadinla birlikteyseniz, ayda bir uc dort gun erkek oldugunuzu anlamaniza yardim edecek bir dongunun yarattigi agridir.
ara sıra yoklayan illet evet.
(img:#1897017)
Yok bizde öyle garip guraba şeyler
Ağrırsa sebebi bellidir, gerekeni yaparız geçer.
Allah hiç bir kıza regl sancısı vermesin inşallah.
Tanıdığım hemen her kızın ayrı çözümleri vardı. Hiç ağrı çekmeyen de vardı. Ağrısı yüzünden her regl döneminde hastanelik olan da.
karin bölgesine yapılacak masajda iyi geliyor denendi tavsiye edilir tabiki bunun icin erkek arkadsdiniza ihtiyaciniz var.
Şovmen sancısı. Alayı yalan.
korkunç ama alışılagelmiş bir durum. ne yani bide kanıyo mu.
illa erkek arkadaş mı yapacak yahu, kız arkadaşta gayet güzel, hatta daha güzel olur bence.
yahu arkadaş anlıyorum, belki inanılmaz, dayanılmaz bir ağrınız var. üzülüyorum da. çekmediği acı için yorum yapan var denmiş, söven sayan olmuş, beddua eden dahi olmuş...

şunu bir kabullenin; bu ağrıyı size insanlar vermedi. neden toplumdan çıkarırsınız acısını? tamam ağrın var, canın acıyor anladık da, yaradan verdi bu ağrıyı sana. ona isyan etsene madem?

bir de sürekli neden erkeklere ''sizde yok tabi böyle ağrı.'' dersiniz. yok işte yok, yaradılışımda yok. ne yapayım, empati yapmak için karnıma bıçak mı sokayım?
Abartılmış bir balon.
kadınlar bu ağrıyı 40 ile çarpın ortaya aldatılan erkeğin sancısı çıkar, bilin istedim.