bugün

b: nen var balım.
cinnet hanım: ağzını yüzünü dökesim var.
b: bayılırım. hadi başlayalım.
(bkz: regl temalı başlığa canı gönülden entry giren kız)
ondan sonra italyan erkeği deyince kızıyorsunuz.
"kare as" sende ne var denirse bir daha demeyecektir.
Dünyanın en salak hemcinsimdir.

Not: az biraz biyoloji okuyun dingiller ne kaybedersiniz.
Bilim korur dangalaklık korkutur.
inatla regl döneminde olduğunu söylemeyip anlanmasını bekleyen kadının kollarında can veren yağız delikanlıdır o.

Tek suçu müneccim olmamasıdır. Nereden bilsindir kadının kanadığını? Tarih tarih takip edemez ya.

Bi zahmet çemkirmeden önce söyleyin. Durumu anlatın.

Kezoluğun alemi yok.
kan görüyorum hocam, şakak kemiğinden girmiş levye görüyorum.
sizin için endişelenen ve yardımcı olabileceği bir konu varsa yardım etmek isteyen erkektir. ''ne anlar kardeşim ortadoğu kezbanları iyilikten?, bırak.'' denilesi.
Anladığı halde gıcıklığına soran erkek konusuna kimse değinmeye gerek duymamış.
Bir kızla bırakın sevgili olmayı flört etmeyi aynı iş yerinde birlikte çalışan biri, arkadaş bile olmasak anlarız ki bu kadar öküz değiliz, teessüf ederiz efem.

Evet, suratında olan acı dalgası ile yine mi ya pişmanlığı ya da sirtaki yapıp çeyiz meyiz demeden porland yemek takımımı kırmak istiyorum ifadesi ile arz-ı endam ederken "hayırdır Ayşe hanım, rahatsız mısınız? Çok solgun görünüyorsunuz" diye sorarken iç sesimiz de "ihiihiihi" diye değerlinin hain gülüşü yankılanır ve yüzümüze bakıp "yok ya, biraz başım ağrıyor da" derken gözünde "annemi istiyorum yeaa" çığlığı görürüz.

görsel
eğer bir erkek neyin var diyorsa sıradan bir erdir , eğer bir erkek susmuş ve ortadan kaybolmuşsa o bordo berelidir merak etmeyin elinde çikolatalı pasta ve bir minik ayıcıkla sizi bulur..
sorsa suçlu, sormasa suçlu. afedersiniz erkek ne bok yesin.
Samimi olmadığın biri ya da akrabaysa daha da güzel diyaloglar olur. Hanzo ne anlar ki zaten. Kapasitesi yok. Bu erkekler hep böyle anam swh.
Regl olduğunuzdan utanmayıp dogru düzgün regli oldum desen adam sana onu sormaz. Suc erkekte değil regliyi hazine gibi saklayanda.
Regl oldum biraz yalnız sakin takılayım demek zor mu aq.
Ana vatan kan agliyo ne demek neyin var? Dedirten erkektir.
Gerçekten can sıkar ama "reglyim bana fazla bulaşma" demek de zor değil.
Düşüncesiz ahmak erkektir. Biraz halden anlayın be. Neyin var da neyin var... Elinin körü var!

Ne diyelim? Beyindeki hipofiz ve hipotalamus hormonlarının karşılıklı etkileşimi sonucu yumurtalıktan bi yumurta uterusta çatlıyor mu diyelim? Yeter be! Bıktık hanzoluğunuzdan da cehaletinizden de!
sorsak niye sordun sormasak ilgilenmiyon napalım anlamadık.
kız arkadaşının mal mal davranışlarına anlam veremeyen erkeğin yapacağı davranıştır.
Öyle şeyler yapılıyorki tabi adam sormadan edemiyor.
Bir de bunların, “hee anladım galiba ehehe” yapan zeka küpü modelleri vardır ki, insan o an zaten burnuna gelmiş canını çıkarıp atmak ister.
Amdaki kanı düşündükçe azar.
Hastayım diyince geçmiş olsun diyen erkektir. içinden iki güne geçecek zaten diyerek teşekkür edilir.
Doğru cevabı alsa bile o tribe katlanması gereken erkektir.
Enpati yapıyorum. Zor bir durum.