bugün

anlayıssızlıgın zırvesınde olan erkektir.. hele birde aynı evde yasayan cıftlerde böyle bır erkekle karsılasılırsa koşarak uzaklasmak gerekır diye dusunuyorum..
- niye denize girmiyosun? herkes giriyor hava da sıcak. gir denize gir gir.
kız: yok ya ben böyle iyiyim.karnım ağrıyor biraz. seyredeyim ben.
-niye ki? girmek varken niye seyrediyorsun? karın ağrısına iyi gelir cidden bak . arkadaşların da orda.
kız: (içinden ''sanane be alla alla git işine'') siz girin. ben böyle cidden iyiyim. (gir denize be adam öldürtme bana kendini )
-yok benim içim rahat etmiyor kızım .
kız: (içinden ' la havle )eve gideyim ben en iyisi.
-neyin var?
-çok ağrım var
-neyin var?
-sinirliyim üstüme gelme
-neyin var?
-ya adet kanamam var rahatladın mı?
-neyin var?
-regl doneminde inatla neyin var diyen erkek misin sen yahu?
-off bir daha senle poker oynarsam...ettin içine...
(bkz: ekşi kokuyor burası)
uzun süreli bi ilişki yasayan erkegin, hatunun yüzündeki solukluktan canının tatlı istemesinden yada hastayım demesinden anlasılası olay, bunu yapamayan öküzlerin hatunu kudurttugu durum.
k: Regl olmuş huysuz,asabi,balon gibi şişmiş esas kız.
e: Hiç bişeyden habersiz esas oğlan.

e: Hayatım bak bugün hava ne kadar güzel,kuşlar,çiçekler,böcükler*
k: *
e: Bitanem neyin var senin?
k: off *
e: Bebeğim hadi kalk dışarı çıkalım,solgun görünüyorsun,yürüyelim biraz içimiz açılır
k: Ben burda ölüyorum senin düşündüğün şeye bak.Sen beni sevmiyosun.
k: ya beni rahat bırak
e: Bitanem neyin var senin?Nereden çıkardın seni sevmediğimi?
k: Sevmiyosun işteee.
k: Ben yatıcam üstüme gelme.
k: Ya ben mi anlatamıyorum sen mi anlamıyosun?
k: Karnım ağrıyooo **
e: Ayy ayyy kıyaamaaam hasta mı oldun sen.. hadi kalk da sana çikolata alayım sonra da eczaneden ağrıkesici alırız.
k: Eh geleyim bari...
(bkz: neyin var)
bir kadın regl döneminde olduğunda kafasında kırmızı bir ışık yanmadığına göre,ortada bir dengesizlik alışılmamış bir hal olduğunu gören erkeğin bu soruyu sorması gayet normaldir..kısaca olağan bir modeldir
alınlarında "regl yaklaşmayın" yazmadığına göre gayet mormaldir.
bir de bunların regl döneminde olunduğu için yapılan bütün davranışları buna bağlayan cinsi var. sinirlendiğinizde kabahati regl döneminde arar, kendisine bi dönüp bakmaz.
(bkz: neyin var bugün)
(bkz: nil karaibrahimgil)
kaşınan erkektir.*
bazı hanımkızlarımız gayet açıklayıcı bir şekilde kızsal sorun diyerek bu tarz bir durumdan kurtulmaktadır. erkekler genellikle regl olamadıklarından dolayı* nasıl bir his olduğunu bilmedikleri gibi, ne gibi sorunlar doğurduğunu da pek fazla anlamazlar. kısacası konuyu açıklamazsanız anlamazlar ve sormaya devam ederler.

(bkz: kızsal sorun)
(bkz: erkeksel sorun)
(bkz: ibnesel sorun)
* sayın devedikeni nin bu şahısı kenara çekip, bu konudaki engin bilgileriyle, güzel bir konferans vermesini dileriz kendilerine.
<kız> offff.. püfff... fıyyyy... gıyyyy... mıyy...
<erkek> aşkım neyin var???
<kız> offff.. püfff... fıyyyy... gıyyyy... mıyy...
<erkek> aşkım ne oldu??? neyin var?
<kız> hastayım...
<erkek> üşüttün mü? ne hastası oldun?
<kız> hastayım işte!
<erkek> ya neyin var, ne oldu??
<kız> karnım ağarıyor!
<erkek> soda açayım, nane limon falan yapayım?
<kız> offf... püff... vıyyy... gıyyy... pıli... kıli...
<erkek> ya aşkım neyin var, ne oldu karnına?
<kız> kanıyommm salak!!!
<erkek> hiii!!! yara bandı vereyim mi aşkım, yada kan taşı, sürüyorsun duruyor kanama, berberde gördüm. neren kanıyor, neyin var? bu arada buyur gazlı bez.
<kız> Allah belanı versin namık!!!
<erkek> versin de neyin var aşkım?
<kız> Anan var namık, anan...
düşünceli erkektir, ama fazla düşünmemesi gerekir zira hatunlar fazla sorgulanmaz. *
(bkz: regl döneminde inatla sen kötüsün yine dönemin herhalde diyen erkek) * ***
kız ;sinirli ve agresif davrandığında , etrafa bağırıp çağırdığında artık erkekler, yine dönemindesin galiba diye sorular sorabilirdir. hatta daha da aşırısı hangi markayı kullanıyorsun annem şunu tavsiye ediyor demesinden korkulmaktadır. ****
(bkz: regl döneminde tüm sorunları çözmeye kalkan hatun)
düşünceli erkektir. regl megil dinlemez, sorunlara çözüm, sorulara kalem ile koşmayı hayat felsefesi haline getirmiş fedakar erkektir..
karsindaki insanin aci cektigini anlayip neyin var diye soran ilgili erkek eger duzgun bir bicimde regl'iyim cevabini alırsa, derhal dışarı çıkacak krokantlı pasta ve ağrı kesici alacak, sonrasında su ısıtıp sıcak su torbasını hazırlayacak, kendince yardımcı olmaya çalışacaktır. eger bu ufacik sorudan bile rahatsiz olan ve onu taniyamamis bir kizarkadasa sahipse disari cikacak ve bir daha donmeyecektir.
(bkz: kedidir kedi)
sorsan bir dert sormasan ayri dert...
önce format için tanım: standart erkek.
evet, bu adam normal bir insandır. basit bir düşünce yapısıyla doğmuş ve hayatını basitlik üzerine kurmuş olan biz erkekler kızlarında böyle olduğunu sanır ve buna göre cevaplar bekleriz.yani ne gereği vardır ki konuyu uzatmanın, erkeği yormanın..

-neyin var badegül?
-vajinamdan kan fışkırıyor osman
-ok

bakın ne kadar güzel ve verimli bir diyalog oldu. ne erkekimiz yoruldu ne de kızımız sorulardan bunaldı.
anlaması zor bir insandır, gıcıklık olsun diye yapmıyorsa salak olduğu kesindir. genellikle bayanlara yanıt veremeyecekleri soruları sormak insana bir zevk verir ki o da ayrı bir mesele.
gerçekten kız arkadaşını düşünen ve derdinin ne olduğunu anlamak isteyen erkektir. terslenmek yerine dert dinlemek isterler.