bugün

yeni bir 7. nesil yazar, hoş gelmiş.

edit: ne diye eksiliyosun arkadaş.
sözlüğün yeni yazarcıklarından,
Boş konuşan insanlarından,
benden önce ne yazılmış başlığa acaba deyip, bakan evet bakan ama işine gelmediği gerçekleri yüzüne çarpanlar olunca da çirkefliği elden bırakmayıp Türk düşmanlığı yapan ne idüğü belirsizlerinden.

(bkz: anıtkabir de fatiha okumak isteyen müslüman/#9069857)

yobaz görülürmüş.

Bir şey demiyorum arkadaş daha fazla.
(bkz: #9337630)

selçuk yöntem'i atamız zannetmektedir. yazık.
sözlüğün yeni örümcek kafalarındanmış kendisi bende daha yeni öğrendim ama: " gün gelir devran döner o yumurta elbet götüne girer".
(#10235685)
eleştiriden sonra sarf ettiği sözler buradadır.
(#10236042)
"sözlükte kara listemiz olsun, oraya eklediğimiz yazarların entrylerini görmeyelim.." diye iç geçirten yazardır. tebrik ediyoruz kendisini; üstün performansından dolayı. *
(#11647490) bu enrtyden de anlaşılacağı gibi okuduğunu anlamayan, laf sokma kabiliyeti olmayan, sığ bir yazardır.
babasının uğraştığı mesleği izmir'de icra ettiğini sözlükte açıklamış "şey".
(bkz: ikinci zam dalgası 2012 de geliyor/#13427781)
bu entryde:taksim yerine taxim diyen insan.

--spoiler--
sigara 10 papel oldu aga yaa, nasıl içicez olum, bari efes pahalanmasa yhaaa. berkay akşam içiyoruz dimi aga.
--spoiler--

diyen tip olarak canlandı gözümde.
dilerim değildir.
aramdan bi haber 7. nesil! yazık neslimden utandım müdür bi ara butonuna bak adamlar tamir etmiş geçen denedim çalışıyor len!

(bkz: 16 şubat 2012 malatya darende depremi)

(bkz: 16 02 2012 darende depremi)
(bkz: redneck)
(#15021710) kendi başına konuşamıyor heralde?

dostum kullanıcı adı senin klavye senin, yok mu senin seyleyecek bişen de, senden daha kıymetsiz zerzevatların saçmalarını sözlüğe aktarıyorsun?

rasim o kütahyalıymış peehh!
henüz suçu sabit olmayan bir adamı klavyesinden salyalar akıtarak yaftalamaya çalışan bir garip şakirt.

hele dur yüğidim. adamı bir yargıla adam gibi, hüküm ver ondan sonra konuş.

interpol bile anladı sizin ne mal olduğunuzu, yakında hakimler de anlayacaktır...
başbakan recep tayyip erdoğan'ın entrylerini okuması halinde kürtaja izin vereceği yazar.
(#10125377) hüzünlü geçen gece vardiyamın son gününün son saatinde beni kopartmmıştır.
kendisini tanıma fırsatım olmamama rağmen siyaset dalında üstün başarılara yelken açabilecek yeterliliğe sahip olduğunu düşündüğüm yazardır.
ak partili yoldaştır. *
Başbakanı seven çocuk,

gün itibarı ile 30tl yevmiyesini hak etmek için ampulü evire, çevire yalıyor.

--spoiler--
biraz aşağıya az daha aşağı in heh işte tam orası
--spoiler--
kadrolu eleman.
(bkz: şakirt)

milliyetçilerin Muhsin yazıcıoğlu'nun peşinden gittiğini sananl canlımsı.

yani akp götü yalayacaksın eyvallah ama bari doğruları yazarak göt yala.
Doğruları söylediğinden tepki çekmesi doğal olan yazar. susma bırak ötsünler.
iphone aldığımız için bu derece dış borcumuz olduğunu söyleyen insan.

Allahtan iphone almayıp iyi bir vatandaş oldum. *
yazdıklarında anlam taşıyan yazar.
solungaç solunumu yapacak şekilde dizayn edilmiş ama yanlışlıkla karada doğmuş yumuşakça..
partisinin gidişatı konusunda endişe eden yılların yandaşı bir yazarı,

yazısına (bkz: şehit cenazelerinin akp yi dümdüz ettiği gerçeği/#29063223),

"bir temenni değil, bir istek değil, gönülden geçen değil..." diye başladığı halde,

sırf biraz eleştiri içeriyor diye "terörden nemalanmak isteyen kişi" (bkz: şehit cenazelerinin akp yi dümdüz ettiği gerçeği/#29079754) ilan eden

ileri demokrasi ürünü bir yandaştır.

böyle yaftaladığı yandaş kardeşine, diğer yandaşların yönelttiği hakaretler ise şuradadır: (bkz: scrikss/#29079139)

kendisinin de ne zaman hain ilan edileceği merak konusudur... hayır, maazallah kazara bir gün aklını kullanmaya kalkar, sucukçu muhasebecisinin görüşlerine ters düşen tek bir laf eder... maazallah... allah yazdıysa bozsun... fakat şunca duamıza rağmen o gün kemalist bile ilan edilirse hiç şaşırmam...

velhasıl akp zihniyeti hastalıklı bir zihniyettir...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar