bugün

entry'ler (857)

kayseri de türklerin azınlıkta olması

kayseriye fransız olan yazarın laf olsun torba dolsun diye söylediği asılsız iddiadır. kayseri halkı en milliyetçiden daha milliyetçidir. vatanı, bayrağı,dini,dili için canını verebilecek insanlarla doludur. iddiaya itibar edilmemesi gerekir.

en karizmatik süper kahraman

ülkemin super kahramanı recep tayyip erdoğan.

akp li olmanın verdiği müthiş his

akpli olmamanın verdiği eziklik hissinin olmayacağı nettir.

ali ismail korkmaz

duruşması an ve an takip ettiğim gençtir.

ilahi dinlerken gözüme bi şey kaçtı diyen ateist

imana gelmeye ramak kalan ateistin kalbine doğan islam güneşiyle ağlaması sonucu gözüme sinek kaçtı diyerek durumu çaktırmama çabasıdır.

başbakanımızı çok ama çok sevmek

Yeni Türkiye'nin mimarı olan adamı sevmektir. Allah yolunu açık etsin. seviliyorsun başkanım.

general mobile discovery 2

dokunmatğii berbat olan telefonumdur. castle clash oyununu oynarken bu özelliği daha çok gün yüzüne çıkmaktadır. oyun içerisinde sağa sola hareket ettirirken nesneleri tutup yerini değiştirmektedir. yani şöyle izah edeyim. ekrana basılı tuttuğumda dokunmatigin surekli basılı durması yerine dokunmatik sanki pasife olup olup duruyor o yüzden ekrandaki simgeler yer değiştiriyor.
birde ekran parlaklığı değiştirilemiyor. parlaklık nerde takılı kaldıysa orda kalıyor değiştiremiyorsunuz.
başka bir sorunu yoktur. telefon hızlıdır.

yeniçeri ocaklarının yeniden açılması

milli savunma bakanlığı isminin yeniçeri ocağı ismine dönüşmesidir. desteklenmelidir.

kendi penisini yalayan erkek

bilinçsiz bir harekettir. boyun fıtığı eder insanı allah muhafaza.

ekrem dumanlı nın başbakan olması

götümle gülmeme sebebiyet veren bir önermedir.

durduk yere adamın amına koyan şarkılar

ümit besenin her şarkısı
anılarla yaşıyoruz o yüzden amima koyuyor.

her şeyi bırakıp ege nin bir köyüne yerleşmek

ihtiyar işidir. emekli ol sonra ananı mı alıp gidersin bacını mı alıp gidersin ne halin varsa gör lan.

türkiye de olup amerika da olmayan şeyler

erciyes dağı, yılan dağı, palandöken, ali dağı, kükürt dağı gibi dağlardan örnekler verebiliriz.

işte o ben.

malatya kayısısı.

888 savcının yerini değiştirmek

yıllardır ülkenin her ücra köşesine kadar yerleşen paralel yapıya haddini bildirmektir. kimse maaşı devletten alıp emri pensilvanyadan alamaz.

recep tayyip erdoğan

türkiye cumhuriyeti demiyorum dünyanın gelmiş geçmiş en büyük lideridir. kısa zamanda gerçekleşmesi imkânsız müthiş işler başarmıştır. vur de vuralım öl de ölelim..

osururken götten küçük bir canavar çıkması

bahsi geçen boksa sıçtınız demektir.

kusarken burundan nohut çıkması

az evvel kusmamla beraber burnumdan nohut çıkması neticesinde deyim yerindeyse burnumdan gelmesi olayıdır. her kusmamda aynı olayı yaşamaktayım. bu yüzden kusmaktan nefret ediyorum. burundan nohut pirinç bulgur vs. gelmesi olayını diğer kullanıcılara sorduğumda böyle bir sıkıntı yaşamadıklarını dile getirmeleri bende mi problem var sorusunu aklıma getirip psikolojik travma yaşamama birinci sebeptir. umarım bunu yaşayan tek ben değilimdir.

yüz güzelliği vs vücut güzelliği

kendimi anlatmak için fırsat bu ama ben öyle yapmayacağım. yüz güzelliği iyi olanın vücuduna bakılmaz. vücudu güzel olanın da yüzüne bakılmaz. bilmem anlatabildim mi?