bugün

aynı yanıtı alması üzerine akşama küp gibi içip kızın evinin yakınlarında merzifon eşeği misali bağıracak olan tiptir.
tecrübe ettiğin bir yanlışlığı, yine aynı yollardan tecrübe etmeye kalkışıyorsan buna salaklık denir.
yapma.
saf, tecrübesiz erkektir, kızın oğlana ilgisi yoksa ikinci defa değil, binlerce defa teklif etsin her seferinde hayır cevabını alacak olan acemi aşık erkektir.
(bkz: sana kız mı yok oğlum)
abi seviyorsan git konuş lafını fazla ciddiye almış erkektir.
Anlam veremediğim insan modelidir. Lan kız ağzına sıçmış işte daha neyi zorluyorsun? Tadı damağında mı kaldı amk.
Yenilen pehlivanın yolu'dur.
gururunu ayaklar altına almayı düşünen erkektir.
akıllanmayan erkektir. gururlarını ayaklar altına almayı kendine ilke edinen erkektir. akabinde be hey utanmaz hem cinsim, sana hemcinsim demekten utanıyorum. dünyada başka kız mı kalmadı dediğimdir.
naz yapıyor diye düşünen erkektir. Kız zaten senden hoşlanıyorsa ya da hoşlanmaya başlarsa bırak sonraki adımı o atsın. kızın ağzının içine düşme, cool davran ve takmıyormuş gibi yap. Gelirse senindir. Gelmiyorsa zaten hiç senin olmamıştır.
cemal süreya nın ''daha nen olayım isterdin onursuzunum senin'' dizesinde anlattığı hislerdir.
Essekligine doymamistir.

Az gururlu ol lan ! Denilebilir. Evet.
bildiğin tatsız bir espiriyi tekrar tekrar işitmek gibi.
seven erkektir başkasını düşünemiyordur.
azmis olabilir.
Gerçekten sevmiş olabilir.
"Azimle işeyen duvarı delermiş" sözünü kendine yaşam felsefesi olarak gören erkekdir.
kızın kaçan kovalanır olayını cıddıye aldığını düşünen zavallıdır.
sizinle paylaşmam gereken bir mevzu var. bir kaç ay öncesinde bir durum olmuştu buradanda paylaştığım yazılarda az da olsa size anlatmıştım. belki özel bir mevzu ama 2 ay ara verip gidince her şey farklı oldu şu an iyi gidiyor yeniden başlamışız gibi heyecanlı. galiba kızlar fazla ilgiden sıkılıyor o aralar bokunu çıkarmıştım haftada 3 defa felan gidiyordum şimdi daha iyi anlıyourum yani bekleyin biraz ara verin sıkboğaz etmeyin.
turkiyede maalesef normal. cunku kadinlarimiz, ozellikle de ikili iliskilerde amator kadinlarimiz, ananelerinden 'naz' diye bir sey ogrenmisler ve 2016 yilinda hala uygulamaya calisiyorlar. hemen evet demeyeyim de istedigim belli olmasin falan.

'yahu alt tarafi cikacagiz, bi aksam yemegi yeriz, bir seyler iceriz, birbirimizle konusuruz ve istersek gene bulusuruz, istemezsek de sen sag ben selamet der ayriliriz' demesi gerekirken, teklif eden cocugun teklifini kabul edince sanki onla evlenip, 3 cocuk yapmak zorundaymis gibi davrananlar da var tabii. bu yuzden agirdan satiyor bunlar da mesela.

turkiyede olgun kadin bulmak cok zor. hemen hepsi bir kiz cocugu simarikliginda. erkeklerin boyle dusunmesi cok normal o yuzden.