bugün

kendisi hakkında bir teori kuracağım liderimiz.

rte nin 15 temmuzda amerika tarafından fişi çekilmişti, ancak amerika rusyayı türkiye de yapılacak darbe için ikna edemedi, putin erdoğan ın ortadoğu daki varlığı ve araplarla olan samimiyetinden ötürü başına iş gelsin istemedi. daha doğrusu amerika ile işbirliği yapmak işine gelmedi.

darbe incirlik merkezli yürütüldü, rusya abd nin planını bozarak rte ye istihbarat uçurdu bu yüzden reis otelden erken ayrıldı. reisin sık sık rusya ziyareti ve işadamlarını bakanları oraya göndermesi de bu yüzden.
En büyük atatürkçüdür. Aptal kamalistler zerre anlayamayacak bu adamı.
hakkında çok enrty girildiği için öldü sandığım kişi.

(bkz: elindeki davulu sessizce yere bırak)
görsel
Elon musk'ın sübliminali verdiği reis.
Eyy elon sen kimsin ya?
Yürü be reis bu mağandaları çıkarma 3-5 sene içerden https://www.haberler.com/...rt-cikti-10224221-haberi/
10 kasım mesajıyla ''de get yaa'' dedirten şahıs.
aslında başka bir şey dedim de çaylak olmak istemiyorum gece gece şimdi.
Tüm akp ye satışın kralını yapmaya hazırlanan sözde başkan. Kendi yönettiği yapının ortaya koyduklarına muhalefet etmesini buna bağlıyorum, "%40 kemik kitlesi olan benim parti değil." deyip kalan %10+1 kişiyi şaşkın muhaliflerden yontma derdinde sanıyorum.
Ağaç kestirmemek için direnenleri gazlattın sopalattın bugün beton düşmanı kesildin, 12 eylül referandumu sonrası okyanus ötesine selam gönderdin bugün 2010 dan beri meydanlarda söylüyorum diyorsun, Reza nın arkasına bayrak çekip GSMH arttıran vatandaş ilan ettin acaba 2 gün sonra onu da satar mısın?

O değil ben en çok şu Saçmalığı idrak edecek zekada olup servet mevkii kaybetmemek için mantık çerçevesine oturtan laflar eden tipler var ya. Yatacak yerleri olmayan onlar işte.
Heybetini gizli tut yiğidim..

"Bugün"ler de geçer inşa"allah"..

https://youtu.be/SzRSneC_oss

Biz ne günler gördük reis..

Bu da geçer reis..

"Bugün" de geçer..
görsel
ülkenin kurucusunun gerçekleri başlar.. o boyun bükülür.

görsel
kandırılmayı gizli tut yiğidim..

"Bugün"ler de geçer inşa"allah" biter bu başkanlık oyunların

Biz ne "darbe"ler gördük reis..

tiyatrodur geçer reis..

"anlarlar gerçeği" de geçer..
12 gün önceki 29 ekim törenlerinde saygı (!) duruşunda saf tutarken içinden içten içe sövdüğü o kadar barizken, gözleri 10 derece miyop bir insan bile suratının 5 karış olduğunu anlayabilirken bugünkü törenlerde o çelengi oraya öylesine özenli yerleştirdi ki, 5 kere tekrar tekrar düzeltti her ne hikmetse..
görsel
Biraz önce haberlerde ciddi ciddi ağzından şu çıktı:

“Chp gibi amorf bir partinin atatürk’ü milletimizden kaçırmasına izin vermeyeceğiz.”

Atatürk e ayyaş, alkolik gibi sıfatlar yakıştıran ve her fırsatta taşlayan birinden bunları duymak..

Tarihin gördüğü en büyük makyavelistlerden biri kendisi. Pes..
Bugün tören de Atatürk'e laf eden lere haddini bildiririz dedi ???
eminim ki sadece sussa bile bu ülke insanının morali düzelir, tansiyonu düşer. ama susmuyor mübarek.
görsel
görsel
atatürk’ten sonraki en önemli türk siyasetçidir.
seversiniz, sevmezsiniz o ayrı.
bilmediği ne var acaba? her konuda sözü var.
Chp nin diktatör dediği üç adamdan birisi. Halkın farkli oylarıyla gelmiş üç adam. Menderes ve özal a yapılmak istenen sayın cumhurbaşkanımıza yapılmak isteniyor.

görsel

Kendisi katilin suratına sen katilsin diyebilecek kadar da kudretlidir.

görsel
istanbul'un betonlaştığını dün bir kez daha gündeme getirmiştir. bu konuda samimi olsa keşke. gerçi olsa da artık ne anlamı var bilemiyorum.
son konuşmasında "dikey yapılara değil, yatay yapılara önem vereceğiz" dedi. bakalım altından ne çıkacak.
adamın kalıplaşmış hali ham maddesi. evet..
Yakın gelecekte yargılanacağını düşündüğün siyasi şahsiyet.
bizim fakültede bu isimde bir çocuk var. yeni girişli olduğundan ya 99 lu ya 2000 li diye tahmin ediyorum. anası ve babasının malumun belediye başkanı olduğu dönemdeki hayranlığının kurbanı olduğunu tahmin ediyorum. şimdi de akıllarıyla bin yaşıyorlardır herhalde.