bugün

--spoiler--
milletin başını öne eğdirecek hiçbir adım atmayacağız.
şehitlerimizin ruhunu incitecek hiçbir davranışta bulunmadık
--spoiler--

el insaf ya hu!

katilleri ile görüşüyorsunuz daha ne yapacaksınız?
yüzsüz, yüzsüz. şehit lafını ağzına alma artık. tek sığındığı şey yine başörtüsü, ana, bacı muhabbeti.
demogojinin kralını yapan kişidir. Üzücü olan halkımızın bunu sorgusuz sualsiz yemesidir.
resmen dikta rejimi uygulatan, uygulayan Adam.
büyük insan, pasif direniş önderi Mohandas Gandhi'nin şu sözünü tekrar tekrar hatırlatmıştır:
""Iktidardan (güç) uzak durun, iktidar insanı kokuşturur.""

elbette ellerindeki iktidar (güç anlamında) gittiğinde neler kaybettirdiğini anlayacak yandaşları! o gün de yakındır.
Allah bu topraklarda vatan sevgisi olan, milletini seven insanları korusun, yoksa anamızı ağlatırdı bunlar biz müslümanız diye!
kürtsever ve arapsever kişi.
türklükten nefret eder.
allah rızası için, kuran hakkı için, merkez bankasında, devlet kasasında,kıyısında köşesinde ne kadar paramız varsa alın gidin de, canımız haysiyetimiz bize kalsın. yetti artık yetti dedirttiniz. doyma sınırınız neyse allah aşkına söyleyin, biz şehit aileleri, devrimciler, işçiler, emekliler, öğretmenler, gazeticeler aramızda toplayıp verelim. 7 sülaleniz mutlu mesut buradan uzakta yaşayın.
allah rızası için susun artık. yeter, delirttiniz.
türk milleti dememektedir. tek millet diyor ama türk milleti demiyor.
devletin imralı ile görüşmesine izin verdiği için eleştirilen başbakan. bu sözlüğü akılsızların ele geçirdiğini söylediğimde çok tepki almıştım. bu akılsızların en büyük eleştirisi de şudur. şehitlerin katilleriyle görüşüyor. milliyetçi kesimin oylarını almak için bundan iyi yöntem olamaz. şimdi bu akılsızlara sormak gerek. 30 yıldır akan kanı nasıl durdurmayı düşünüyorsunuz? 1993-2002 yılları arasında yaşananların tekrar etmesi midir çözüm? beyaz toros arabalarla doğu bölgelerinde kürt köylüleri kafalarından vurmak mıdır çözüm? ohal ilan etmek midir? bütün bunların hiçbir işe yaramadığını görmüyor musunuz? madem barış sürecine karşısınız o halde bu kanı nasıl durduracağınızı açıklayın da bilelim. işi yapın da görelim boyunuzun ölçüsünü. şehit vatan millet sakarya edebiyatıyla işkembeden sallamak kolay tabi. şehitler üzerinden prim sağlamaya çalışan vatan hainlerisiniz siz.
vatanı milleti ayıran kişi. bölmek onun dünyasında en iyi yaptığı şeydir.
--spoiler--
milletin başını öne eğdirecek hiçbir adım atmayacağız.
şehitlerimizin ruhunu incitecek hiçbir davranışta bulunmadık.
--spoiler--

http://galeri.uludagsozlu...akp-iktidar%C4%B1-539614/
Van minüt krizinden sonra David rockefellerden fena ayar yemiş 3. dünya ülkesi başbakanı.Telefonda yediği azarları duysanız gülmekten altınıza sıçarsınız.
Facebook, twitter, bunlar çirkin teknoloji, pis kaka dedikten sonra teknoloji ürünü prompter olmadan tek kelime edemeyen garip bir başbakan.
Turkiye basbakani.
karışmadığı bir götümün kıllarının diagonal ya da baklava dilimli deseni kalmıştı yakında ona da el atmasını bekliyorum.
(bkz: erdoğan abd çıkarları için anahtar nitelikte)
(bkz: erdoğanı deliğe süpürmeyin kullanın)
olm adam bütçe konuşması yaptı bütçe ie ilgili bir tek şey söylemedi. e tabi hepsi yalan olacaktı doğal olarak.

böyle ülke mi yönetilir? bazılarının 28 şubatta yaptıklarından utandıkları bazıları da son iki senedir oynanan tiyatroya desteklerinden dolayı utanacaklar.
Yatacak yeri olmayandır.Acıyorum.
Fani dünyada elime geçse iki söz edeceğim insandır.Fani dünya diyorum çünkü kendi ölümsüzdür.O kadar tedbire ölüm mü gelir lan adama.
pek sevgili başbaşımız.
temmuz 2010'dan beri açık ve hizmet vermekte olan gazipaşa havalimanı'nı bugün törenle açmıştır.

yakında süleymaniye camii'ni de açar bu kafa. edirneliler'e bir öneri, selimiye camii'ne sahip çıkın.

zonguldak karaelmas üniversitesi'ni de açmıştı hatırlarsanız.
37. nesil tapınak şovalyesi. yaşar okuyana göre, haçlı ordularını (ne duruyorsunuz, müslümanlara saldırsanıza) şeklinde motive ederek bu payeye haiz olduğunu ispatlamıştır.
beddualara rağmen bir türlü ölmeyen 37. dereceden tapınak şovalyesi. bu kadar bedduaya rağmen ayakta kalabilmesi, allahın yokluğuna inananların eline koz vermektedir.
ceddin eden, neslin baban,
ey şanlı asker, ey büyük türk lideri! Ey mehdi hazretler, ey said evladı!

pardon ya, erdoğan gürcüymüş. hatta mehdi değil, deccalmiş. bu hayat filminin sinema biletine verdiğim parayı geri istiyorum, kandırıldık resmen.

götümüzden uyduruyoruz durduramıyoruz sayın seyirciler...
kendi kendisinin gürcü olduğunu söylemiş kişidir. ama hayal aleminde yaşayan bazı aklı kayıklarca türk olduğu sanılmaktadır.
(bkz: 14 aralık 2013 recep tayyip erdoğan protestosu/#22242621)