bugün

ekmeğime karışma hakkının olmadığını algılayamamıştır.
(bkz: tayyip erdoğan makyavelisttir)
Elektrik olmayan köylere beyaz eşya dağıtma gibi bir oy toplama taktiği de vardır, ben rte'nin zekasını ayakta alkışlıyorum.
(bkz: o oy senin olsun)
benim paramla duble yollar yapıp o yolları özelleştiren adamdır. pek sevmem ama aptal insanları yönetmektede üstüne yok kendisinin.
elektrik olmayan köylere beyaz eşya,ocaksız evlere gıda dağıtan bir oy toplama taktiği var harbiden
ocaksız köylerde dumanlar tüter elbet.
aynştayn was here dedirtecek cinstendir.
türkiye' de söker. ne yazık ki.
Prompterde yazan kadardır.
rte'nin zekası hakkında içerik bulunamadı.
tamam şaka bir yana; bu adamdan tiksinecek kadar nefret etmeme rağmen zeki diyebiliriz. hitlervari bir zekilik ama. insanları sömürmeyi bilen biri. hitler ırktan dem vurarak kazandı, rte dinden. çalıştı, didindi, yalakalık yaptı, kuralına göre oynadı şimdide gücünü kullanıyor. seçmeninin gözünde adeta bir peygamber, bir kurtarıcı. mükemmel derece göz boyamayı biliyor, halk dilinden konuşuyor. adam türkiyeyi sattı; ülkenin iliğini sömürdü ama hala şakşakçıları, padişahım çok yaşa diyen şaklabanları, ciddi ciddi savunan seçmenleri var. şuanda bir yerel seçim olsa; yine kazanır.
e ne diyeyim, sezar'ın hakkı sezar'a. helal olsun şerefsiz ibneye..
bir lenin değildir, marx değildir, hitler yok bu da değildir, atatürk hiç degildir. ama turkiye de nasil oy toplayacagini bilen bir zekadir. bu da ona yeterdir.
vicdan olmadıktan sonra bir işe yaramayan zekadır. zira insanlık vicdanlı olmaktan geçer.
2007 seçimlerine kadar, ona destek veren danışmanları zekidir, tayyip'in bir gıdım zekası yoktur. Bende de o kadar danışman olsun, ben de einstein'ım derim.
grup yorum üyeleri bizzat kendisinin hedef göstermesiyle içeri alınmışken , meclis kürsüsünden grup yorum şiiri okuması zakasının ne derece keskin olduğunu bir kere daha kanıtlamıştır. hadi bilmiyorsun onların olduğunu, içeriğinden de mi bişey anlamadın a sivrizeka?
recep tayyip erdoğan'ın zekatı şeklinde sunulsa daha fazla sömürü aracı olur.
kendisi çok zeki değil halk kandırılmaya müsaittir. sadece halkı nasıl kandıracağını iyi bilir. aksi halde o kadar zeki beni neden kendi tarafına çekemedi diye sormak isterim.
ABD HALKIYLA AYNI SEVIYEDEDIR.
uc donem ust uste basa geldine gore gelemeyenlerden daha zeki oldugu kesin.
fatal error.
yapay zekadır.
zekasının üst seviye olduğu kesin. ama hangi amaçla kullandığı ilerde ortaya çıkacak. allah hakkımızda hayırlısını vere. bindik bi alamete gedeyoz nereye bilmem.
100 tane danışmanın zekasıdır.
danışmanları kadardır.

(bkz: 10 senede 2 5 milyar ağaç diktik) *
olmayan seyleri fazla irdelemeyim.
''kim milyoner olmak ister''e katılsa ilk soruda elenecek olan zekadır. ama bereket damadın kanalı. işte barajı geçirtirler. 15-30 bin aldırıp gönderirler. ama daha fazlası olmaz.