bugün

üzgünüm allah.
birine 20 milyon kişi inanıyor, otekine 1 milyar.

ikisine de niye inanıyorlar onu bir turlu cozemedim tabi.
rte her türlü yener, seçimler de bile yener.
recep tayyip erdoğan'ın biraz daha üstün olduğu karşılaştırma. sakin olun, azıcık mantıklı düşünün ve bana hak verin efendiler:

allah'ın hükümleri kıyamete kadar sabit iken recep tayyip erdoğan birbirine tamamen zıt iki şey söylediğinde dahi ikisi de doğru olabiliyor. allah'ta bile yok bu meziyet.

beybi!
türkiye de anket yapılsa malum şahıs alır. net.

görsel
Ülkede tek putlaşan erdoğan değil. Putlaşmaya karşıyız. Sevgiyi Abartmaya gerek yok.
Anket yapılsa Erdoğan ın alacağı versus.
görsel
What the fuck?
ikisininde kulları vardır ikisine de taparlar.

Ancak rte puttur. Akpliler de puta tapmaya sever.

görsel
ms0 bitecek olan versus. kafa kafaya giderler.
biri uğruna her ramazan oruç tuttuğum, beş vakit namaz kıldığım rabbimiz. diğeri ise allah.
birisi evreni yoktan var ettiği iddia edilen şahıs. diğeri için (bkz: küçük allah)
biri evreni yarattı diğeri Türkiye'yi kurdu. hulöoooooooooooooggggg.
biri, evreni adeta bir diktatör gibi yöneten, seçimle gelmemiş, kimin seçtiği bilinmeyen bir diktatör. diğeri ise bugüne kadar 10 seçim kazanmış, halkın teveccühüyle cumhurbaşkanı seçilen bir reis. inşallah "allahlık sistemi" geldiğinde kendi allahımızı kendimiz seçebileceğiz. verin 400 milletvekilini bu iş bitsin.
Ateistler her ikisine de inanamadıklarından ikisini de seççmezler, müslümanlar da kesinkes Allahı seçeceklerinden rte hiç bir şekilde kazanamaz.
görsel
görsel

Klavye düzeltmesiyle Recep Tayyip Erdoğan'ın kazandığı versus.
Reis "bugün ben ateist oldum" dese, yarın oy çoğunluğuyla alır. (bkz: kandırıldık)
güncel Önemli Başlıklar