1. 1.
  çok iyi müzik yapan, canlı performansları da takdire şayan olan 7 kişiden oluşan grup. vasatın çok çok üstündeler. onları istanbul calling isimli istanbul'u yansıtmak amaçlı çıkan derleme albümde bandare adlı şarkıyla yer almalarıyla tanıdık. daha sonra kendileri are you satisfied isimli bir albüm çıkardılar. süper de yaptılar. albümden pompalaya klip çektiler ama malesef pek ilgi görmedi, şu sıra doesn't matter isimli klipleri dönüyor. dinlenesi, izlenesi.
  4 -1 ... cikarinbeniburdan
 2. 2.
  kırmızı gözlüklü garip bir adamı içeren şaklaban bir klibi dönen * canlı performansı zevk vermeyen grup.
  2 -3 ... paccino5
 3. 3.
  anlamsız sözlü çok iyi şarkılar çıkaran,*her elemanın başka işi gücü olan,kendi plak şirketleri varken neden başkalarından albümü çıkardılar diye düşündüren,'bizimki yurt dışına daha uyumlu,pasaj içte daha yaygın'yanıtları beni tatmin etmeyen,o zaman neden dejavu'yu ıvırı zıvırı çıkarıyorsun diye sormama sebebiyet veren ara sıra anlamlı sarkılar da yapan grup.
  1 ... cutcut
 4. 4.
  reklam müzikleri yapan jingle house un başındaki ömer ahunbay tarafından kurulan elektronik doğaçlama müzik yapan şükela grup.

  elektrik gitar - oğuz kaplangı
  vokal,vurmalı çalgılar - erol çay
  darbuka - izzet kızıl
  tuşlu çalgılar - ömer ahunbay
  bas gitar - cem özkan
  klavye,tuşlu çalgılar - hakan özer
  davul - kerem eye
  ... zamazingo
 5. 5.
  (bkz: pompala)
  1 ... sıfırın altında
 6. 6.
  are you satisfied albümü oldukça başarılı olan. kaliteli müzik yapan, kendine özgü bir grup. ailecek olmasa da, bireysel bazda takip ediyoruz.
  1 ... kenjin
 7. 7.
  stüdyolarının kapısını rap grubu istanbul attack'a açmış rock grubudur..bu davranışıyla amerikan müzik gelişiminde oluşan rap-rock kavgasına özenerek türkiye'de konserlerde rapçilere sataşan rockerlara güzel bi cevap vermiştir cem özkan... hatta son albümünde fuchs ile düet yapmıştır..

  (bkz: cem özkan)
  1 -1 ... radikalcevap
 8. 8.
  (bkz: bandare)
  ... endless
 9. 9.
  cümle alemin yabancı olarak bildiği Türk müzük gurubu... kia rio'nun reklam müzüğünü yapmışlardır...
  3 ... erme1984
 10. 10.
  vokal erol,bas gitar cem ve elektro gitar oğuz un ayrılmasından sonra neler yapacak diye merakla beklediğim grup. halbuki are you satisfied albümü bu ülkede yapılmış bence son 20 yılın en sağlam albümüydü. bu kadar sağlam bir grubun sadece arkalarında bir tam albüm bırakması çok kötü. dur bakalım bundan sonra ki üretim ne olacak ama şu kesin şu kadroyla yapılan işleri çok özleyeceğim.
  -1 ... sayid jarrah