yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
neye inandigi merak konusu olan yeni nesil bir yazar.
(bkz: ben götüme inaniyorum)
(#6332581)

ne biçim bir yaratık olduğu hakkında derin şüpheler uyandırmıştır.
liseli sanirsam. cuma okuldan cikis, calan zilden falan bahsediyor...
(bkz: liselim)
zencilerin sıçan demesidir.
#7259400 bir müslüman olarak "helal olsun" diyorum.
Sözlükte az bulunan mantıklı yazarlardan biridir. Bazılarının canını acıtacak gerçeklere değindiği için başlıkları saldırıya uğramaktadır. Kendisine karşı yürütülen linç kampanyasında her zaman yanında olduğumu bilmesini isterim .
okuduğum bi kaç entrysinden sonra kendisiyle çelişki içerisinde olduğunu düşündüğüm yazar.
inandığı bir karma felsefesi vardı oda -20 lerde olan,zehir gibi kafası çalışıp , duygusal sönükmeni oynayan, kısırlaştırılmış iyi bir arkadaş, gerçek hayatta daha iyi cümle kurar.

(bkz: tanrı gören masum ergen)
nickimi satın almak isteyen yazar. vasiyetime yazıyorum, sana verilsin diye. *
her müslümanı kürt
her kürdü pkk
her askeri ergenekoncu sanan;

oturup araştırmak yerine kulaktan dolma bilgilerle ahkam kesen. ahkam kesmeyi erdem sanan.erdemli olmayı kız tavlama aracı olarak kullanmaya çalışan, ergen , kişiliği henüz şekillenen 6.nesil benim gözümde çaylak , sözlük kaydında yazar.
(#7815544) isyan bayrağını çekmiştir.
(#7815546) başlığıyla takdirimi kazanan, cesur ve düzgün bir arkadaşımız, kendisini sonuna kadar manevi olarak destekliyorum.
kendisiyle olan nick-isim diyalogumu herkese şehir efsanesi tadında anlattığım hoş sobet yazar. nickim için özürler, hoş sohbeti için teşekkürü borç bildiğim yazar.
zirvede tanışma fırsatı bulduğum,
bir çok konularda derin derin sohbet edebileceğimi düşündüğüm ama bir türlü uzun uzun konuşma fırsatı bulamadığım**,
müzisyen,
insallah bir daha ki zirveye dediğim,
pozitif elektrikli yazar.
(#7232446) entrysinde sıçmış yazardır...
(bkz: altıncı nesil silik)