bugün

entry'ler (308)

eczaneden prezervatif isteme yolları

-iyi günler!
-iyi günler beyefendi nasıl yardımcı olabilirim?
-büyük boy prezervatif lütfen!
-buyrun!
-iyi günler!

not: prezervatifin büyük boy olmasına fazla takmayın. ilk aklıma o geldi!

rüyada yedinci nesil yazar yakmak

(bkz: fanteziye bak)

varlığım türk varlığına armağan olsun diyen yazar

türk evladı yazardır! gurur duyulasıdır! alnından öpülesidir!

avrupalıları dünyadan atmak

yapılması gereken harekettir sayın yazarlar. neden mi? çünkü avrupalılar şu andaki zenginliğini neye borçlular? sömürgeye! orayı burayı yüzyıllardır yıkan, sömüren, size medeniyet getireceğiz diye girip millete işkence edenler var ya! işte onlara şu an medeni diyoruz! osmanlı 400 yıl avrupa'ya hakimken hangi birini sömürdü? hangi birinin dinini yaşamasını engelledi? hangi birini astı kesti? hiçbirini! ve şu an kendimizi aşağıda onları yüksekte görüyoruz! yapmayın efendiler! eğer barbarlıkla medeni olunuyorsa en medeniler avrupalılardır. işte bu sağı solu yakıp yıkan, milletin anasına bacısına tecavüz eden, milleti asıp kesen bu şerefsizler var ya! onları siktir edeceksin arkadaş!!!

kabir azabı çeken 18 yaşındaki genç

(bkz: hanım koş fake var)

cehenneme gidecek olan yazarlar

bluevelve önderliğinde gidecek olan yazarlardır.

hoca beni çok seviyor kesin geçirecek

yıl sonu haşşşşşırrrrtt diye geçirecektir. doğrudur.

sokağın ortasına haak pu diye tüküren güzel kız

o an itibariyle güzelliğini tamamen kaybetmiş kızdır.

aaa bluevelve

(bkz: bluevelve gören masum yazar)

penis boyu 20 inç olan beyaz erkek

aynı zamanda hd ve 3d gibi özellikleri de vardır.

ilkelim kemalistim darbeciyim örümcek beyinliyim

kendiyle gurur duyması gereken insanın söylediği sözlerdir. eğer kemalistlik ilkellik ve örümcek beyinlilikse, hem ilkelim hem örümcek beyinliyim! ha ayrıca (bkz: şakirt detected)

samanyolu tv nin gossip girl ü yayınlaması

montaj ile serena'ya türban giydirilirse bir de uzun elbise tamamdır.

fethullah cemaatinin atatürk ü sevmeme nedenleri

çünkü atatürk onların din üzerinden parayı götürmelerini engellemek için çalışmıştır. bir nevi yollarına taş koymuştur! ha hala fetoya inanan hipopotamuslar yok mu? var!

bernd schuster

tabata'dan bir türlü vazgeçmeyen ancak yine de futbol zekasına güvendiğim teknik adamdır. artık bırak şu tabata'yı!

11 kasım 2010 gaziantep bb beşiktaş maçı

schuster gibi bir teknik adamdan kesinlikle beklenmeyen bir sonuç alınan maçtır. schuster gibi futbol zekasına sahip bir teknik adamın yakında problemleri düzeltmesini umuyorum. düzgün sistem takımı tekrar yola koyar. ligde zirveden kopmadık. rahatça lider olabiliriz. ama bu schuster'e bağlı!

evrenin yaratılışı

islam dininde sembolik olarak 7 günde allah tarafından yaratılmıştır. fakat ben öyle olmadığı görüşündeyim. öncelikle söylemeliyim ki benim görüşüme göre din ve bilim hiçbir konuda çatışmaz. aksine din ve bilim doğru harmanlandığında bütün sorulara yanıt bulabiliriz. benim teorime göre:

-allah küçük bir tanecik yarattı. ardından o taneciği patlattı ve evren oluştu. kuran'da bu düşüncemi destekleyen birçok ayet var. şöyle ki:

" Yer ile göğün ikisi de birbirine bitişikti, sonra onları ayırdık. "

yani her şey birleşikken yani bir tanecik halindeyken onu patlattık ve ayırdık gibi yorumlanabilir benim düşünceme göre.

bu düşüncemde big bang ile ayetlerin birleşmesi daha mantıklı geldi.

on beş kişiye saldırdım

(bkz: iyi bok yedin)

kaderin yanlış anlaşılması

birçok ateistin düştüğü hatadır. kaderi, yaratıcının her şeyi önceden belirleyip, insanlara kodlanması olarak tanımlayan birçok ateist tanıyorum zaten. ben buradan kaderin gerçek tanımını yapmak istiyorum sayın sözlük...
kader bir insanın yaşamındaki bazı olayları belirler. kader aslında bir sınırdır. yani kader senin doğum yerini, zamanını belirler. anne-babanı belirler. ama senin inanacağın dini belirlemez ya da senin işleyeceğin günahları belirlemez. senin cennete veya cehenneme gideceğini de belirlemez. kader sana belli sınırlar çizer. allah'ın sana verdiği iradenin sınırlarını belirler ve sen bu irade ile o sınırlar içerisinde seçimler yaparsın ve sen bu seçime göre ahirette yargılanırsın. işin özü bu, sözlük!

evrendeki mükemmel uyumu tesadüfe bağlamak

kendilerini çok araştıran, übersonik zekaya sahip olan insanlar olarak nitelendiren ateistlerin yaptığı müthiş(!) eylemdir. evrendeki her şeyin bir düzen içinde hareket etmesi, en basitinden bir insandaki muazzam uyumun düşünüldüğünde tesadüf olamayacağına ulaşılması gerektiğini düşünüyorum. ayrıca her şeyi tesadüflere bağlamak aslında ateistlerin çok araştırmadığını hatta übersonik zekaya sahip olmadıklarını da gösterebilir bizlere.

zeka seviyesi arttıkça dine inancın azalması

ateistler o kadar zeki(!) ki evrenin yaratılışı ile ilgili en popüler teori olan big bang teorisindeki o taneciğin nasıl oluştuğuna ya da o taneciği patlatan şeyin ne olduğuna dair bir fikirleri yok. ancak islam dini bu taneciği oluşturanın ve patlatanın da allah olduğunu öne sürmektedir bence. bir de dine inanan herkesi geri zekalı olarak nitelendirmek çok yanlıştır. zira dine inanan ve oldukça zeki matematikçiler,doktorlar,mühendisler.... vardır. islam bilim adamlarının araştırmanızı tavsiye ederim!