1. 1.
  tofaş ta oynamış müthiş pivot.rivers tan sonra en çok o sevilirdi
  (bkz: father of rebounders)
  1 ... armi
 2. 2.
  (bkz: tofas sas)
  ... atan alir spor
 3. 3.
  türkiyeye gelen en iyi yabancı oynculardan biri olan bu inanılmaz kuvvetli adam, tofası rivers la birlikte bir üst seviyeye taşıyan cok sevimli ve bir o kadarda sert mizaçlı basketbolcu...
  ne oyuncuydu be...
  ... batu04karanlik
 4. 4.
  tekrar ülkemizde izleyeceğimiz basketbolcudur. kendisi pınar karşıyaka ile anlaşmıştır. rashard griffith, david rivers, mehmet okur, murat konuklu kadrosuyla tofaş sas büyük başarılara imza atmıştır zamanında.*
  1 ... tosun burada da hizmetinizde
 5. 5.
  basketbol kariyerinin sonlarına doğru, yolu tekrar ülkemize düşen efsanevi pivot. hoş gelmiştir, karşıyaka'lı genç basketbolcuların, kendisinden öğrenecekleri çok şeyler olacaktır.
  1 ... fowler
 6. 6.
  211 cm boyunda olan 1974 doğumlu amerikalı pivot. 1995 yılında nba draftında 35 sıradan Milwaukee tarafından seçilmiştir. tofaşla özdeşleşmiş bir basketbolcudur. tofaş dışında avrupada oynadığı takımlar ise Lottomatica,Tau Ceramica,Kinder bolognave Maccabi Tel Avivdir. 2000-2001 yılında Kinder bologna forması ile avrupa şampiyonluğu yaşamıştır.
  1 ... daydreamers
 7. 7.
  zamanında tofaş maçlarında hiçbir takımın kolay kolay durduramadığı, durdurması için faul yapmak zorunda kaldığı yandan bile normal bir insanın kalınlığında olan, kendisini çok kez izleme imkanı bulduğum türkiye liglerinde oynamış olan en iyi pivotlardan birisidir.
  1 ... 220voltyiyenadam
 8. 8.
  sezon itibariyle pınar karşıyaka formasını taşıyan amerikalı basketbolcu.
  ... legend of the stranger
 9. 9.
  en son galatasaray cafe crown'ın uleb cup ilk tur gruplarında karşılaştığı Csu Asesoft takımının formasını giyerken gördüğüm basketbolcudur. bu ülkede forma giymiş en önemli amerikalı uzunlar arasındadır. oynadığı takım taraftarları arasında da inanılmaz sevilmiştir.
  1 ... bionic
 10. 10.
  karşıyaka'da oynarken yanılmıyorsam yiğiter uluğ kendisine little shaq lakabını takmıştı.
  1 ... kanye