bugün

jon kafasına kafasına vururken içimden halay çekmek geldi. layığını buldu sonuçta.

o değil de sansa'yı hamile bıraktıysa doğan çocuk bolton mu olacak stark mı?
Diziyi izlemeden öldüğünü öğrendiğim karakter. prens oberyn in ölümü kadar üzmese de canımı sıktı. Korkunç kötü bir Ada'm ama joffrey kadar sinir olamadım hiçbşr Zaman. O yüzden Psikopatlık derecesine yakışır bir ölüm olmuştur umarım.
gebermiştir. Joffrey'e bile bu kadar sinir olmamistim. Orospu cocuu ya iyi oldu it.
olan rickon a oldu aq sansa yı bran ı bi daha göremeden öldü.
bu dünyadan bir orospu çocuğu geçti.
adama neden küfredildiğini anlamadığımdır. Ulan diyelim ki vahşeti, merhametsizliği yüzünden bunca küfrü ediyorsunuz. Be cehalet çocukları osmanlı padişahları kardeşlerini kundakta öldürmüyor muydu? Kendi oğlunu cellatlara vermiyor muydu?
Adamın yaptığı çoğu katliam politik değil mi? Be götveren aynı küfürleri tarihteki kişilere de edebiliyor musun?
Adamın dehası su götürmez. Jon Snow'un fantastik bir edebiyat karakteri olarak azor ahai olması ve ölmemesi savaşta yenilmesine neden olmuştur. Gerçekte böyle bir savaş olsa jon snow'un götünden kan alırlardı kan.
Gördüğüm en mükemmel karakterdir. Var olsun kendisi!
Askeri siyasi ve politik bir deha tamam cani olabilir ama çok zeki biridir Kendileri. Bu karakteri canlandıran kişi kim bilmiyorum ama çok başarılı bir oyuncu.Baksana adam o kadar başarılı bir oyuncu ki tüm insanlar adamdan nefret etmiş işini iyi yapıyor demek bu. Savaş sahnesinde okların kılıçların süvarilerin sürekli es geçmesi Jon snowun olacağı efsanevi karaktere göz kırpmaktadır adeta.
çok sevdiği tazıları tarafından ağzı yüzü sikilerek ölüme gitmiş piç oğlu piç, anasını westeros sikesice. ohh rahatladım amk. yaptığın onca şeyi bir yana bırak, sırf shaggydog un intikamı için bile seni günlerce o tazılara ziktirirdim ben amın evladı.

görsel
Oğlum herkes bugün mü izledi lan GOT'u * Sansa fena yaptı. Jon Snow, yine yeni yeniden gönüllerin kralı...
geber ibne.

sonunda ölen piçtir.
tazılarının yüzünden bir tutam tat aldığı dümbelek. lakin savaş stratejsi de tutmuştu taki diğer dümbelek gelene kadar.
dayak yerken içimizin yağlarını eriten psikopat. ağzından burnundan kanlar aktıkça bir rahatladık.
-helöww sensa.

-ma havnds neva haam mi

-barking... (hav hav)
gotun en ruh hastası karakteri öyleki joffrey piçi bunun yanında melek kalıyor. theon greycoyu delirtip leş yaptığı yetmezmiş gibi o piskopat haliyle dizinin en güzel hatununu hunharca götürdü. leşe izletip sansayla gerdeği girdiği sahnelerde bildiğin rahatsız oldum.
babasının dediği oldu. hayvan gibi öldü.
bolton gillerin remzisi.
game of thrones'un ziyan edilmiş en seksi kötü karakteri.
Özlendin kardeşim. Umarım cehennemde biyerlerine mızrak sokuyorlardır. Cız bız.
çok da kötü değildir bence. şayet sansa saygıda kusur etmeseydi ona o kadar da kötü davranmazdı.
Lord olmak için babasını deşen ve kardeşini itlere yem eden piç.
--SPOiLER--

favori karakterimdi rahmetli zamanında.

--SPOiLER--
görsel
acı çekerek gebermiş ve cehenneme bile mundar gitmiştir.
Dizinin en psikopat karakteridir. Bir çok izleyici tarafından sevilmese de aslında en iyi karakterlerden birisir. Büyüyünce onun gibi olcam.
Ya ben onu çok sevmiştim lan. Durun bir saniye açıklayayım, ahah. Hayatına bir hatun girecekti ve onun yumuşak karnını görecektik, niye bu kadar pislik olduğunun bir anlamı olacaktı hah. Gel görelim ki öyle olmadı ve en iğrenç şekilde öldü. G.r.r martin beycim ne yaptınız hayallerim vardı. Eheh.