bugün

(bkz: ramiz ilker)
(bkz: köfteci ramiz) *
türkiyenin en iyi rapçilerinden falan olmayan, Eskiden Misero takma adı ile Graffiti işini icra Eden Kişi. Mclikten Bi Haber, Karaktersizin Önde Gideni, Dahil Olduğu istanbul Attack grubundaki arkadaşlarından gizlice solo albüm yapan ve geçtiğmiz günlerde piyasaya sunan şu an askerde olduğu duyumunu aldığım insanımsı.
http://profile.myspace.com/ramizbayraktar
erdal özyağcıların oynadığı elveda rumeli dizisinde bir aile reisini canlandırması ile ortaya çıkan karakter...
(bkz: sütcü ramiz)
50 cent'in varmısın yokmusun'da solo albüm çıkarması için yarıştığı rapci. istanbul Attack da gayet güzel şekilde kendini duyurmuş ve tanıtmıştır. Ama anlayamadığım bi şekilde solo albüm sevdasına düşmüştür. Acaba kendini Fuchs'dan daha iyi mi sanıyor. Öyle düşünürse yanıldığını kendine bildirmeyi bir borç bilirim.
çıkarttığı yeni albümde dillere dolanacak2-3 şarkısı olan bebe suratlı rapçi.

bu şekliyle gösteriyor ki kendisi fuchs'tan daha iyiymiş.
(bkz: ramiz bayraktar)
kendini rapci zanneden aynı sese sahip bir çok türkiye rapci bozuntularından şanslı bir tanesi.
istanbul attack grubunun sesi ile öne çıkan elamanlarından biriydi, şimdi tek başına yoluna devam etmektedir. istanbul attack'dan ilk ayrılık haberini duyunca "ramizsiz o şarkılar nası adamı gaza getirir " sorusu akla gelmişti. öyle varmısın yokmusuna çıktığı için bazı kendini üst bilmiş klavye eziklerinin alaya alamayacağı kadar, iyi rapçidir.
gir havaya ile iyi bir şarkı yaptığına inandığım rapçi.
şu sıralar bir müzik kanalında* sıklıkla klibi dönen,parçasının bir adı olmasına rağmen,sadece arka seslerdeki "mmmm mmm mmm oo ooov ooo ooovvo oooooo" olarak anladığım, ismail yk ya yaklaşırsa başarı elde edebileceğine inandığım şapkalı çocuk sanatçı.
imza atan, imzasını çakan, kaşe vuran demektir. bir anlamda tabi.
50 cent ozentisi ceza"nin yandan yemisi yeni yetme bebe.Sozleri hizli okuyup araya da ingilizce kullaninca rap yaptigini zanneden bacaksiz.
albümünü çıkartabilmek için amerika'daki rap dinleyicilerine göre rap müziğin en büyük katillerinden biri olarak kabul edilen 50 cent'den dandik bi tv progamından albümü için yeterli parayı kazanmasına medet ummuş tıfıl
tanınmış karikatürcü ramiz gökçe'nin karikatürlerini imzalamakta kullandığı çizer adı.

(bkz: ramiz gokce)
(bkz: ramiz dayı)
(bkz: ramiz karaeski)
dünyadaki en tırt repçi.
bi ramiz dayı vardı ezelde.
bi ramiz aga vardı elveda rumeli'de.
ramiz karaeski.
merkezi manisa ilinde bulunan bir köfteci ismidir. (bkz: köfteci ramiz)
iki ramiz tanırım biri ramiz dayı diğeri köfteci ramiz.
Dün server uraz ın epidemik kanalında gördüğüm, kim bu amk? sorusunu kendime yönelttikten sonra yıllar önce istanbul attack diye bir gürültü grubu vardı oranın üyesiydi galiba cevabını verdikten sonra kendisine 10dk zor katlandığım sevimsizlik abidesi. Dedim ulan ben mi acaba yargısız infaz yapıyorum belki istanbul attack dan sonra dişe dokunur birkaç şey yapmıştır da biz denk gelmemişizdir hesabı açtım 2 3 tane youtube da, istanbul attack kadar kötü değil, istanbul attack onların yanında resmen başyapıt. O derece bir kalitesizlik yani, meraklısına:

https://youtu.be/cemMK5_PXHY

şimdi sağda solda ortamda falan türkçe rap dinliyorum diyince milletin aklına ezheldir ben ferodur geliyor ya, beterin beteri varmış demek istiyorum.
güncel Önemli Başlıklar