bugün

Kiz zaten fake hesapmış.
ifsalamasinda ne yapsın kimden cekinecek. Yalnız Rafet El roman a çok güldüm "başın sıkışırsa ara beni" demediği kalmış.

AA şimdi hatırladım. Rafet El roman tv de bir açıklama yapmisti "instagramdan bi kızla buluştum bulusunca bambaşka bıyıklı biri çıktı fotoğraftaki kişi değildi beni işletmiş"diye belki o kızdır aq ahahaha.
or. spu karı
trabzonludur.
Gerçek mi lan bu? Ahahahhahaha * amına kodugum dünyası.
Aga sonra da sövünce sövdü oluyor.
Gayet medeni bir yazışma var ortada. Madem taciz edildiğini düşünüyorsun o zaman niye cevap vermeye devam ediyorsun. Engelle bitsin gitsin! Yazışmayı ifşa etmek de nedir? Bu yeni bir şöhret kapısı mı anlamadım ki.

Yalnız Ben rafet abiyi daha vizyon sahibi birisi zannediyordum. Üzüldüm açıkçası.
klasik hanzodur ve hastalıklıdır. rafet abimiz gayet kibar davranmış. geçiniz prim yaptırmayınız.
kız fake. rafet'e cinsel içerikli bir eğilimle konuşsa rafet içinden geçerdi. geçiniz bu sizli bizli konuştu ayaklarını. adamın amacı one-nigth stand.
Kiz ilgi orospusu orasi kesin de, heyy yasa trabzonspor diyerek kiz dusurmeye calismak ne lan. snjandn.
kadın kendisini küçük düşürmüş. ama diğer yönden baktığımız da oldukça başarılı bir iş yapmış ki burada bile konuşuyoruz. türkiyenin gündemine oturur.

klasik bir şeyma subaşı dramı.

imdb 3
rafet el roman'ın ne kadar kaliteli bir adam olduğunu kanıtlamış yazışmalardır.
arkadaşlarını dikkatle seçen kızın ifşaladığı mesajlardır. bizim simge de sadece elit beyler deyip dikkatle seçiyor.
Kasaplar da yürür rafetlerde, teoreminin ispatı olmuş durumsal. Kezbanın teki kendine yürüyen rafeti kafaya almış kendince rezil etmeye kalkmış. Ders olsun ona da. Ee böyle sıradan kime denk gelirse Yürüyünce neticesine de katlanacak artık. 5 dk da satarlar adamı.

iyi bari efendice yazmış rafet, adammış yinede.
Kız buradan bir şey elde etmek istemiş ama olmadı. Adam bekar ve oldukça seviyeli yorumlar atmış mesajlar atmış. Belki de çok ciddi niyetleri vardı. Kahpelik yapacak ya işte. Kezbanlik işte ne istediğini bilmiyorlar.
Kendi kendini ifşalamış..

Mesajlar gayet sağlıklı bir flört başlatmak için atılan mesajlar..

Ama özgüven sıkıntısı olduğu için kızımız da , kendini ispat etmek için ifşa yapmış..

Yazık etmiş..
görsel
Bıhtık yavv vallahi böylelerinden bıhtık.
Hüüüü ünlüler bana yürüyü hüü çok güzelim ben kezbanı.
türk telekom servis sağlayıcısını tercih etmiş köylü kızımızdır. 20 bin tl lik bileti yakan mal heriften bir farkı yoktur.
rafet abiye ithafen, yusuf güney' i bu ülkenin başına bela ettiğinden midir nedir yüzün gülmez oldu.
görsel
Kız Türk bile değil amk tamamen fake profil instegram da ki fotolara bakarsanız bütün prizler L tipi. Ve L Tipi pirizleri Uruguay şili maldivler ve italya Suriye de kullanılıyor. Rafet el roman'ın kızı Özbek sanması da bu yüzden kız zaten hispanik fenotipinde hafif çekik gözlü ve güzel latin götlü. O göt zaten hiç bir Türk kızında olamaz eşşanın tabiatına aykırı. Biri rafetçiğimi uyandırsın lütfen. Aynı şeyleri Tweeter'a da yazdım.
Ben de bu yolluları anlamiyorum. millet meme gönder, am at yazınca ifşa etmeye değer görmüyorlar da ünlü biri seviyeli şekilde tanışmaya çalışınca auv.
Ulan Yurdum Abazası abaza olduğunu kabul ediyor da Kezbanı bir türlü ne olduğuna ikna edemiyoruz.
Bir adamın bir kadına ya da bir kadının bir adama yaklaşmadı sorun değildir.

Esas sorun bundan rahatsız olmasına ya da karşılık verme durumu olmamasına rağmen konuşmaya devam edendedir.

Burada rafet el romanın bir kusuru yok.

Kusur, bu sohbeti devam ettirip bir de aklınca ifşa edende.
Allah kimseyi bir nokta nokta yüzünden şu duruma düşürmesin dilerim.

Rafet el roman için üzücü bir durum.

Sen torunun yaşında olan hem de bir nokta noktaya bunları yazacak kadar ne yaşıyorsun abi?

Yani böylesini de tanımayıver ne olacak?

Şahsen ben 29 yaşındayım rafet abimizden de oldukça gencim ama hiçbir kızla iletişim kurmak uğruna bu tarz şeylere yeltenmiyorum. Rafet 60 yaşına geldin hala aynı tas aynı hamam. insan bi bıkar. Bi yılgınlık gelir diye düşünüyorum.

Acı bi durum.
Burada amaç ben o kadar güzelim ki Rafet bile bana yürüdüyü göstermektir, yoksa rahatsız felan olduğundan değil.
gayet normal yürümüş yani nasıl bir sıkıntı var bu işte ben anlayamadım doğrusu?

açıkcası 32 yaşımdaki halime 18 yaşındaki kızın yürüdüğü de oldu daha önce. o zaman ben de bu kızı mı ifşalamalıydım "yeni reşit olmuş ergen has daddy issues" falan diye.

cidden popüler olmak adına böyle ifşa yapan kezbanlar tam anlamıyla loser.

3 like almasa oturup ağlayacak gereksiz tiplere sinir oluyorum yahu.