bugün

26 yaşındaki fitness eğitmeni şule balmak, rafet el roman'dan gelen mesajları ifşalamış.

görsel
görsel
görsel
görsel

https://twitter.com/kadra...tatus/1215202147928891392
Rafet el meriç. Swh.
orospuluğun en büyüğü de bu sanırım. hem adamla sohbet et, hem de ifşa et. karaktersizlikten başka bir şey değil. rafet amcanın da ahlaka aykırı bir cümlesi yokken üstelik.
ortam belli ki pazar yeri gibi adam da seçip beğeniyor. bekar adam iyi yapmış. kıza gelince bundan medet umup prim yapma peşindesin rezilliğe bak
kötü olan hiçbir şey yok burada.
adam gibi konuşulmuş. tanışmak için ne yapılsın istersiniz.
abi milyonların var takılmak için trabzon'dan kız bakıyorsun. Gözünü seveyim...
O kadar zenginsin ama vizyon = 0. Serdar Ortaç yine iş biliyordu vitolara rus, alman, ukraynalı dolduruyordu.
Kızı yaşındaki kıza yanlamış. Bir de ailenden uzak mısın iyi arkadaşın var mı diye düzgün adam profili çizmeye çalışmış.
Allah'ın kezosu aklınca ifşa yapmış. Rafet el roman'ı sevmem ama adam gayet nazik konuşmuş. Madem rahatsız oldun konuşmasaydın.

Biz de heyyy en büyük galatasaray dedik zamanında. Rafet reis haklı.

Edit: kezo falan tamam da kız taş yalnız. Onu ayrı tutalım.
kezbanın tekidir.

rafet bekar adam, yine iyi düzgün yazmış. gayet saygı çerçevesinden çıkmamış, sizli bizli konuşmuş. ama işte kız kezban olunca...
Net kaşarın tekidir. Ne var mesajda? Taciz mi? Müstehcenlik mi? Sen orospu gibi yeni konuştuğun adama götünü hemen çekip atmışsın. O toplara girmeye çalışmışsın. Adam gayet mütevazi bir şekilde yazmış. Tanışmak istemiş. Hayır ifşa etmesinin sebebi ne onu anlamadım. Absürt, yanlış bir durum olması lazım. Ama gördüğüm kadarıyla yok.
Edit: amerika'daki akasya isimli kıza attığı mesajlardan sonra anladım ki rafet haksız. Bu kızla aynı kişiler mi bilmiyorum ama çok itici geldi.
hanım abla konuşmuş konuşmuş sonra ifşa tipide tam hırtmış kızın.
kız ciddi ciddi devam ettirmiş uzun uzadıya. en son neyde anlaşamadılarsa artık yeni moda kepazeliği kız da yapmış.
Gerçekten hoşlandığımız kızlara mesaj atmaya korkuyoruz artık. Adam sapıklık etmemiş. Efendi efendi tanışmak istemiş. Evli değilse veya birisini aldatmıyorsa burda bir problem görmüyorum.

Şuan ki ifşaların temsili:

görsel
ultra kezban eylemidir. hak etmeyenlere bile şu kezban lafını yapıştırıyorlar ya. bunun gibilere özel bir sıfat olması lazım bu kelimenin. ne oldu şimdi 3 gün 5 gün prim yaptın bu olay üzerinden. yarın bir gün sevgilin olacak bu olaydan haberi varsa seni hep ucuz bir kız olarak tanıyacak. eşin dostun akrabanın gözünde erkeklerle fingirdeyip tuzağa düşürmeye çalışan bir yılan olarak görüleceksin. değer mi 3-5 günlük popülerlik uğruna. iki kişi arasında ne konuşulursa konuşulsun sapıklık taciz tehdit gibi şeyler olmadığı sürece üçüncü bir kişinin bilmesi ( iki kişininde bilinmesi, ifşa edilmesi yönünde rızası yok ise ) ahlaksızlıktan başka bir şey değil.
Okuyo musun? Kaça gidiyosun?
Türk ceza kanununun 132. Maddesinin ikinci fıkrası gereği kişiler arası haberleşme içeriklerini ifşa eden kimse 2 yıldan 5 yıla kadar hapis cezasıyla cezalandırılır diyor, hanım kızımıza geçmiş olsun diliyorum.
evet beyler suç biraz da sizde. bir kadını sadece fiziğiyle değerlendirirseniz sonuç bu.

sizi kullanarak pr yaparlar; şekil a1'deki gibi.
bu kızın hakkı tek kelime ile double penetration nokta.
Ahhh be kezooo.

Önceden işsiz tipler cool görünmek için takı tasarımcısıyım derdi. Şimdi de herkes fitness eğitmeni amk. Salonda tek fotoğrafı yok. Her şeyi yalan kezooo, ucuz kezooo, seni çok yorarlar kezooo.
ifşalanacak ne var anlamadim? Adam gayet efendice yürümüş. Bildiğim kadariyla rafet el roman bekar da ayrica. kendi kezbanligini ifsalayan kızdır.
Rafel el roman- yazmiş evet
Ama hatun kişisi de yazmış
Danışıklı dovüş olayı bu

Rafet amcanın taşkınlık sapkınlık rahatsız edici bir durumu yok.
Tanışmadığı birisi ile sohbet ediyor belli ki beğenmış.

Bence “bak bu ünlü bana yazıyor” diyerek prim yapmaya çalışan ucuz kezban reklamı bu.

Tutarsa yakında single yapar, instagram fenomeni olur. storylerine reklam alarak iPhone veya sporcu taytı çekilişi yapar. Twitter da hakkında yazılanları ss alarak paylaşır.
Böyle böyle yolunu bulur.

Hayırlı işler ifşagirl.
Sosyal medya toplumsal ahlakı, saygı ve sevgiyi bitirdi gerçekten koca bir bok çukuru artık.
Bir ilgi budalasının ifşaladığı, başarısız yürüme içeren mesajlardır.

Ünlülerimize maalesef sosyal medya pek yaramadı. O romantik şarkıların sahibinin aslında bir kadına ne kadar saçma şekilde yürüdüğünü görmüş olduk.

Kadına gelince, istediği ilgiyi çekti mi bilmem. Ama mağdur ayakları ve güvenilmez olması mide bulandırıcı. Hep cevap yaz hem de bunaldım de, iğrenç.
Bu da yeni moda. Niye ünlüler sevişmiyor mu da bu mesaj ifşaları yapılıyor? Bu tamamen aşağılık psikolojisi, "ünlü biri benimle sevişmek istedi." psikolojisi. O adam seni kendisiyle eşit görmüş yazmış çünkü eşitsiniz. Ama sen ifşa ediyorsun çünkü sana göre o senden üstün ve onu böyle alt edip rezil edebileceğini düşünüyorsun. Çok komik ve ezikçe.
Ayrıca rafet el roman da bayağı beceriksizmiş ya sjsjs. Neyse.
gayet normal yürümüş yani nasıl bir sıkıntı var bu işte ben anlayamadım doğrusu?

açıkcası 32 yaşımdaki halime 18 yaşındaki kızın yürüdüğü de oldu daha önce. o zaman ben de bu kızı mı ifşalamalıydım "yeni reşit olmuş ergen has daddy issues" falan diye.

cidden popüler olmak adına böyle ifşa yapan kezbanlar tam anlamıyla loser.

3 like almasa oturup ağlayacak gereksiz tiplere sinir oluyorum yahu.