bugün

melankolik ile an itibari ile yardıran radyo.
melankoliğin yurt odasında tıkılıp kalmış insanlarıyayınıyla yerlerinden kaldırıp bizleri dens etmeye zorladığı aparattır . sağolsun var olsun... * *
gizemli bir dj' nin yayın yaptığı radyo. kendisi iletmemi istedi, ben meşgulüm ve dinleyemiyorum ama dinleyin, güzel bir yayın oluyor.
bugün ilk defa dinleme fırsatı bulduğum, oldukça kaliteli yayın yaptığını gördüğüm radyo.
yayınların değil djlerin dinlendiği oluşum.
not: yayın yapmakta olan dj' nin ricası üzerine alıntı yaptım.
melankolik le tantana ile yine, yeni, yeniden...

http://www.uludagsozluk.com/radyo
an itibarıyla, program melankoli ile tantana'dan çıkıp, melankoli ile kabir azabı'na geçmiştir. yapma dicey etme dicey diyoruz anlamıyor efendim.*
yayındaymış.
az biraz yayında. bekleniyorsunuz.
kafayı dinlemek, huzura kavuşmak için linkine basılması gereken radyo. buyrun.
(bkz: olsa da yesek)
pardon
(bkz: olsa da dinlesek)
melankolik' in yayın yaptığı radyo. başka türlü gelen olmaz heralde. *
dj abberline ile gecenin sesi. herkesi bekliyoruz.

http://www.uludagsozluk.com/radyo
gece gece güzel yayinlar dinlememize vesile olmus aparat. bu gece abber caliyor ellerine saglik olsun =)
secretcode'nin uzun zaman sonra yayını ele geçirmesiyle radyo uludagdayız. herkesi bekleriz.
uykusuz bir geceye başlayan radyo. buyrunuz.
abberline ile yayina devam eden güzelim radyo.
elektrik kesintisinden dolayı aniden kesilen ancak devam eden yayına ev sahipliği yapan radyo.
elektrik kesintisinden kısa süre sonra abberline nin pc hızını ögrendiğimiz radyo.
an itibarı ile sevgili abimiz abberline sunmaktadır *.
Bir girdiğimde arabesk çalarken, bir sonrakinde metal müzik çalındığına şahit olduğumda ve bundan dolayıdır ki nasıl bir şekilde yönetildiği konusunda hayretler içinde kaldığım radyo.
lost control' un ingilizce şarkı söylemekte olduğu radyo. çok da başarılı.
lost control un an itibariyle soldier of fortune ile yardırdığı, ruhumuzu yelpazelediği radyo.
abberline ile karanlığın izinde' nin başladığı radyo. uykusuzlar buraya...
salak gibi ilk iş gününün öncesindeki gece yayına başladığım radyo. gelen gelsin, gelmeyenin canı sağolsun. *