bugün

en küçük bdp eylemini sitesinin en çarpıcı yerinde haber olarak veren ama gel gör ki dünkü gazdanadam gibi büyük bir festivalin haberini kısacık bir şekilde, kuytu köşe bir yere sıkıştıran gazetemsi. liboş, yandaş omurgasız bir kadrosu mevcuttur aynı zamanda.
eskişehir'de akp'li yobazlarca ölümüne dövülen gencin görüntülerini saklamak isteyenlere inat yayınlayarak medya başarısına imza atmış kurum. gerçi o malum bölüm yok ama eldeki verilerden kimlik tespiti mümkün.
kadrosunda oldukça fazla pkk sempatizanı bulunan gazete.
eskiden sırf bu gazeteyi almak için sabahın erken saatinde uyanır, bakkala giderdim.(bakkal 500 metre ilerde) bütün siyasi perspektifimi resmen bu gazete oluşturmuştu. ama gelinen nokta da resmen kemalizmin kalesi noktasına geldi. tamam hala cengiz çandar, ahmet insel, baskın oran(gerçi oda bozdu ama), gibi duayenleri barındırsa da özellikle facebook sayfası resmen kemalizme bal çanaklığı yapıyor.

önceden sadece seni okuyordum. sende sıradanlaşınca artık hepinizi okuyorum.
son günlerde gözünü bjk şeref bey stadına diken gazete.
sizin atacağınız başlığın ben ta.. reziller (özgürlük düşmanı) karaktersizler. siyonist medyanın fahişeleri.

TRT'den Mısır'a: 'Ben Rabb ve din için intikam alacağım' http://www.radikal.com.tr..._intikam_alacagim-1140542

O Şiir'in adı "Kardeşim sen prangalara vurulsan da özgürsün"

--spoiler--
Muhakkak ki ben emin bir şekilde
Yıldızların Rabbi olan Allah a giden yol üzerindeyim
ister beni affedin ister beni cezalandırın
Muhakkak ki ben verilen ahde eminim

Kardeşim yürü tereddüt etmeden arkana bakma
Senin yolun kanla boyanmıştır
Oraya buraya aldırış etme
Allah tan başkasına boyun eğme

Kanadı kırık bir kuş değiliz ki
Bundan dolayı zelil görünüp öldürülelim
Adım adım çarpışmaya çağıran
Kanların sesini işitiyorum

Kardeşim benim üzerime ağlarsan
Benim kabrimi o içten damlalarla ıslatırsan
Ufalanmış kemiklerden kendine meşale oluştur
Ve ışığıyla yaklaşan zafere doğru ilerle
--spoiler--
tirajı 20.000'lere kadar düşmüş, bu konuda milli gazete, şok, sol gazetesi ile falan yarışan gazetemsi. e bebeğim hitap etmeye çalıştığın kitle gazete okur mu? adamın en büyük sosyal aktivitesi zılgıt çekmek. sen bunlara gazete ile yaranabilir misin? internet gazetesi de ayrı bir derttir bunların. yorumların işine gelmeyeni yayımlamazlar. hangi yorumların işine geldiğini ve haliyle görüşlerini yorumlar bölümündeki zılgıtçı kekoların fazlalığı ifşa eder.

azalarak bitecek...
doğan yayınlarından çıkan, genel yayın yönetmenliğini "CEMAATÇi" eyüp can sağlık'ın yaptığı, geçmişte türkiye solunun beğenerek okuduğu, son iki yıldır gittikçe sisteme yakınlaşan sözde sol tandanslı günlük gazete.
Göz dotorunun verdiği ilacın sorumluluğunun fizyoterapist'e; masajcı yakıştırmasıyla yaftalamaya çalışan gazetemsi.

http://www.radikal.com.tr...bunun_adi_skandal-1173103

(bkz: Köksal yedek)
hınıs'a erzincan'ın ilçesi diyen gazete. beyin terk amk!

görsel
hakaret ve küfürü özgürlük sanan zihniyet.

http://www.ensonhaber.com...nc-baslik-2014-02-17.html
http://www.radikal.com.tr...i_redhackle_yapti-1177469
kürtçülükten ve bdp hayranlığından ölecekler yakında...

http://www.radikal.com.tr...ojik_kent_istiyor-1183835

yazıda bdp'nin diyarbakır'a çağ atlattığı ekonomik ve kültürel gelişimin tavan yaptığı ballandırıla ballandırıla anlatılıyor...

e be yarraaaaam....

onun için mi bütün diyarbakır istanbul'a izmir'e kapak atmaya çalışıyor?
şu sıralar internet üzerinden tek takip ettiğim gazete.
kanal d, fox tv gibi pkk yandaşı, bdp hayranlığından ölmek üzere olan ve yas günlerinde, insanların yoğun duygular içerisinde olduğu zamanlarda halkın damarına basmayı iyi bilen, cahil cühelayı, bağnazlıktan gözü dönmüş kesimi iyi bir şekilde galeyana getiren gazetedir. benzerleri için;

(bkz: zaman gazetesi)
(bkz: milliyet gazetesi)
(bkz: hürriyet gazetesi)
soma hakkında her bir yazarının yazısı son derece değerlidir , verdikleri haberler de.

fakat ne var ki kardeş televizyonları olan cnn türk nedense bunlar kadar cesur değildir.
evlere şenlik bir okmeydanı yazısı yayınlayan saçma sapan gazete. 'halk cephesi' adıyla yeni bir örgütlenme biçimine geçen dhkp-c militanlarının zaten bilerek ve isteyerek öldürdüğünü açıkladığı, bununla da adeta iftihar ettiği burakcan karamanoğlu için, ''yasa dışı sol örgüt tarafından öldürüldüğü iddia edilen kişi'' olarak bahsetmişler. fakat polisi yakmaya çalışan örgüt militanlarını dağıtmak için havaya ateş açan iş bilmez polisin serseri kurşununun hedefi olan uğur kurt'un alevi olduğu için öldürüldüğünü yazmış, bunda da zerre tereddüt etmemişler.

yahu el yapımı bomba atan adamların görüntüleri dahi mevcut, çıkmışlar ''kimin tarafın atıldığı belli olmayan el yapımı bomba'' minvalinde ifadeler kullanmaya yeltenmişler. bu kadar adilik ve izansızlık karşısında küçük dilimi yutmuş vaziyetteyim.

işinizi düzgün yapın, şerefsizlik yapmayın.
28 haziranda radikal gazetesi basili yayindan vazgecip internetten yayina devam edecekmis.

mantikli bir karardir. bu devirde herkesin elinin altinda olan internet ile daha fazla kitleye ulasacagina inaniyorum. boylece internet sitesini gelistirir.

ote yandan gazete kulturu olan kisilerin gazeteye ulasamayacak olmasi ayri bir tartisma konusu.

(bkz: radikal gazetesi)
basılı yayından çıkma kararını biraz erken almış gazetedir. bi iki sene daha dursalardı iyi olurdu. tamam, herkesin altında internet var filan ama büyük bir gazete okuyucu kitlesi olduğu da gerçek. bunlar sabah, hürriyet, yeni şafak, sözcü mü okuyacak yani. yayın çizgisi anlamında en makul ve okunası gazete idi lakin kapatacaklarmış. bununla birlikte dijital yayını geliştirme anlamında neler yapacakları da merak konusu.
ayrıca sahibi de doğan holding imiş. yeni öğreniyorum. ilginç...
Yaklaşık 1 yıldır Cemaat'in yayın organı gibi hareket eden Radikal, önümüzdeki hafta sonu yerine şimdiden kapanabilir. Gazetenin kağıdının sağlanması için onlarca ağacın kesildiği göz önüne alınırsa, Radikal'in bu yayıncılığı devam ettirmek yerine kapanışını 1 hafta öne çekmesinde yarar var. Gazete yayınlarına şimdiden son verdiği takdirde "kışkırtıcı yayıncılığa" son vermekle birlikte, Gezi Parkı'ndaki tüm ağaçların toplamı kadar ağacı da heba olmaktan kurtarmış olacak
yayın hayatını sona erdirmesi hasebiyle bizleri sevince boğmuş iğreti.

umarız toptan kepenk kapatırlar da sosyal medya gençlerini de rahat bırakmış olurlar.

darısı diğer güdümlü liboş gazetemsilere.
bir gazete. ilk çıktığında aynı tarz yayın yapan yeni yüzyıl vardı (sonra kapandı ve yeni binyıl oldu) hatta yeni yüzyıl yazarı olan kürşat başar rakiplerini tutmaz yakında kapanır diye küçümsemişti. onlar kapandı bunlar 18 yıl sürdü.
Gazete bayilerinde olmaması siniri bozucu olacak gazete.
an itibariyle varlığı gayet gereksiz olan gazete. adı değiştirilip hürriyet jr. falan olmalıdır lakin; zamanında okuduğumuz gerçek radikalle alakası yoktur.
muhabiri fatih Yağmur'u işten çıkarmıştır.