bugün

gün itibariyle yaşadığım apartmanı sallayan transfer dedikodusudur. herkes aynı anda götüyle gülünce fena sallanıyo lan!!!
(bkz: qandırdım xd)
çilektir çilek.
Ne çileği yarram direk hazır pasta bu dedirten uydurma transfer haberi.
kıyamet alametlerinin 9.sudur.
kıyamet şakasıdır. gülün amk.

zall gülmesin.. o bokunu çıkartıyo. sonata gülsün onun tipi müsait.
Sen beni güldürdün allah da seni güldürsün.
(bkz: delinin biri kuyuya taş atmış 40 akıllı çıkaramamış)
yalan olan transfer haberidir. gerçek olan galatasaray'ın messi transferidir. ayağının tozuyla sultanahmete gelmiş aslanım. http://img03.alkislarlaya...0_50/new/144/144591_1.jpg
guvenilir bir kaynaktan* aldigim habere gore dogrudur.

falcao'nun eşi stefana falcao dun cocuklarina okul bakmak icin turk hava yollari'nin ucagiyla madrid'den istanbul'a gelmis.

hatta falcao galatasaray'i sormak icin mondragon'u aramis, mondragon'da 'galatasaray fantastik bir kulup, fatih terim gibi bir teknik adamla calismak buyuk ayricalik, turk insani cok sicak, bogaz sahane, taraftar muhtesem' demis.

milliyet.com.tr spor editoru kardesim hic ugrasma al burdan yapistir yap haberi.*
galatasaray ın kulübünü sattıgı takdirde gerçekleşebilecek olaydır.
real madridin yarım sezondur isteyip alamadığı şu anda dünyanın en iyi forveti olan oyuncunun gs ye gitmesi dedikodusudur. ünal aysal takımı satsa falcao yu alamaz.
7-8 sene sonrası için 'neden olmasın' denebilecek transfer. Ama bugün için espri bile olamaz. Galatasaray ve falcao kelimelerini aynı cümlede kuran bir insan çarpılabilir.
imkansız değildir.
bugün bir atletico taraftarı oğluna bu ismi koysa 19-20 yıl sonra mümkün olabilir.
Fazla ihtimal vermediğim transfer söylentisidir. Gelirse iş yapar baya ama sanmıyorum geleceğini.
içimden bi his bu yaz diagne' den gelen parayı bu kardeşe gömücez gibi diyo.
Ronaldinho da bi ara beşiktaşa gelmişti.

Edit:kaynak Fransız gazetesi ise işler değişir. Şu diagne dallaması gitse bari.
10 senedir gerçekleşmeyen transfer.
10 milyon euro istiyorsa gelsin benimkinin üstünde oynasın 10 milyon euro almış kadar olur transferi.

Eto'o o kadar istemedi aq sen kimsin.
7 milyon vermek aptallik olur ne yapmaya çalisiyor bu yönetim.
4 m maaşa geliyosa gelsin.
Galatasaray'a kadar düşeceğini sanmıyorum. Kesinlikle olmayacaktır bu transfer.
inşallah olur.
Yatar o iş.
görsel
görsel