bugün

O bonservise on numara transferdir. Kim ne derse desin.

Edit : FB
Yalan transferdir. Öyle bir sözleşmeyi hiç bir güç bana imzalatamaz.
görsel
uçağı.
gerçekleşmeden önce "alamazsınız" diyenlere geldikten sonra "çöp" dedirten transferdir.

(bkz: alayınıza hasan şaş)
(bkz: çöp)
görsel
Cinconun en buyuk transferi mhkdir bu sene.
görsel
ne olur gelmesin, biraz taşşak geçelim. *

açık ve net evet.
dolandırıcı rvp yi yıldızdan sayan çomarları göstermiş transferdir. roberto carlos dünya yıldızı olsa sivas'a gitmezdi amk.
bu ülkeye en çok dünya yıldızını fenerbahçe getirmiştir, guiza örneğini veren götoşlar roberto carlos'u, ortega'yı, anelka'yı, van persie'yi, nani'yi, diego'yu, alman kaleci schumaer'i, alex de souza'yı, hooijdonk'u, kuyt'ı bizim sayemizde izlediler. kendilerinin aldıkları tek yıldızlar da drogba, sneijder, hagi.
tek gördükleri dünya yıldızı guiza olan kanatlıların taşak geçtiği transfer.
sonunda kap gelmiştir.

görsel
bu saatten sonra gerçekleşmezse m.cengiz yönetiminin itibarı inanılmaz zedelenir. adamın ayağına kadar gidilmişti oldu bu kura çekimi vesilesiyle. eğer dönerken bu adamı uçakta yanında getiremezse, büyük bi eksi yazılır hatta onurlu olan insan istifa eder. seri gibi nzonzi gibi nasıl gerçekleştiğini hala çözemediğim inanılmaz transfer başarılarının olduğu transfer dönemi ancak bu şekilde rezil edilebilirdi.

ek olarak, takımın motivasyonunu sikmesi albayrak' ın taşak oğlanına dönmesi ilk iki haftadaki 5 puan kayıp da bu transferin dolaylı ya da direk etkilerinden.
daha dünkü bokların yorum yaptığı yeni aslan. sizi 6. haftada tt arenaya gömecek transferdir evet.
Galatasaray’ın bel bağladığı transfer. Koca Galatasaray tek adama bel bağlamış resmen. Olmazsa alternatif bir hamle yok. Yazık kulüpler nasıl yönetiliyor. Bu işi takım tutmaksızın eleştirmek lazım. Evet.
galatasarayın nasıl malca yönetildiğini gösteren meseledir..

e be mal madem koca sene cagne ile oynamaktan korkuyorsun da ne sikime transfer sezonu kapanana kadar tek opsiyonla vaktini ve nakdini sikiyorsun ki?

harbi bu kulüp toptan mal..

himmet mimmet olmasa bi cacık değilsiniz amk..
fatih terim'in son açıklamasına bakılırsa yatma ihtimali bulunan hadise.
yatmış. geçmiş olsun.
görsel
sürekli gs'den birilerini takibe alıyor.
görsel

geliyosan gel lan.
19 ağustos pazartesi gecesi vuku bulacağı iddia edilen hadise.
Adamlar iyi oyalayıyor gündemi değiştiriyorlar transfer falan yapmazlar ve insanları oyalamaya devam ederlerse bu takım avrupada yine hiçbir şey yapamıyacak.
monaco koftiden sakatlık açıklaması yaparak kadroya almadı. pazartesi kap geliyor.

görsel
Galatasaraylıyım ama güldüm.
görsel
Gelirse ölüsü 15 gol atar.Bir camiayi sevmemek başka bir şey çekememezlik başka bir şey.Buradaki cim bomlu arkadaşlara hayırlı olsun.

Edit:ben Galatasaray camiasını gerçekten sevmiyorum ama gelen transfer kaliteli ise hayırlı olsun demekten başka bir şey düşmez bana.