bugün

shakira nın pitbull ile yapmış olduğu hızlı şarkılardan biridir.

ingilizce versiyonu için;

https://www.youtube.com/watch?v=a5irTX82olg
shakira'nın büründüğü iki farklı tipinin de muazzam bir görsellik oluşturduğu müzik klibi.
klibiyle pique'nin ne kadar şanslı bir piç olduğunu gösterir.
görsel

siyah küt saç mükemmel gitmiştir.
kımıl kımıl bir şarkı. striptiz direğin olayım shakira.
gerektiği gibi patlayamayan über shakira şarkısı. yine aklıma geldi. michel telo bok yesin.
küt saçlı shakira benim olmalıydı.. neden pique'nin ha? neden? sorularını bana sordurtmu$ video.
hadi albüme koydunuz anladım da klip yaparken hiç mi "bilader naapıyosunuz?" diyen olmadı.

(bkz: müdür bu ne amk)
isp. dişi kuduz

cinsel içerikli olarak günlük konuşmada kullanılır. azmış kadın diye de çevrilebilir.

not: vahşi savaşçı ne lan? çok güldüm valla...
hala bıkmadan dinlediğim bi aralar zil sesim olan şarkıdır. rabiosa shakiranın anadili olan ispanyolca bir kelimedir. anlamı kudurmuştur.
shakira'nın feci derecede tatlı olduğu klip. vallaha bu saç daha yakışmış.
özellikle

--spoiler--
shakira:
oye papi, you're like a mocha,
come get a little closer and bite me en la boca

pitbull:
oye mami, i like your mocha,
come get a little closer and bite me en la boca
--spoiler--

kısmı ile daha da coşturan parçadır. sırf bu kısım için bile dinleyebilirim.
Klibinde shakiraya siyah saçın asla yakışmadığını düşündüğüm şarkıdır.

Yoksa şarkı iyidir iyi.
bu yaz hiçbir yerde çalmayan şarkı.
inci'cilerin bayıldığı şarkıcı+klip. çifte lezzet.
(bkz: gerard pique)
shakiranın peruklu halinin peruksuz halinden daha zayıf olduğunu gösteren kliptir. yada siyah çamaşırları daha şişman gösteriyor. ama iki hali arasında bariz kota farkı var. çünkü shakirayı pekte tanımayan ben (klip okadar olay olduki izlememek mümkün değil) iki kişininde shakira olduğunu ancak sözlükten öğrenebildim.
not: en sonunda aldığım ders, kadınlar en güzel dönemlerini gerçekten 30 ile 35 arasında yaşıyorlar.
ispanyolca versiyonunun çok çok daha iyi, daha bir yazlık olduğu shakira şarkısı.

tek dezavantajı pitbull yerine el cata'nın geçmiş olması ve bununla ritmin biraz daha yavaşlamasıdır.

dinlemek isteyenler için: http://www.youtube.com/wa...oqrjka&feature=relmfu
shakiranin, siyah ve kisa sacli cok daha cekici, cok daha disi oldugu kanaatine vardigim kliptir.
shakiranın bakın ben yaşlanmadım, minare yıkıldı ama mimber yerinde dediği şarkısının klibinin adı.
güzel şarkıdır ayrıca shakiranın en vahşi* yüzünü gördüğümüz klibe sahiptir.
shakiraya siyah saçın ne kadar yakıştığını gösteren klibe sahip son derece güzel bir şarkı.

(bkz: sen aşırı derecede sevimli bir şeysin)
türkçede vahşi savaşçı anlamına gelen ispanyolca kelime.

edit:şarkıda kudurmuş anlamında kullanılmaktaymış.sanırım shakira bu şarkıyı pique'ye ve onunla geçirdiği gecelere yazmış*

rabiosa
rabiosa
come pull me closer

eki eki eki*
Pique'nin ne kadar doğru bir tercih yaptığının göstergesi olan Shakira klibidir.
shakira'nın direk dansı yaparken mükemmel göründüğü şarkıdır. çok güzel bir şarkıdır ayrıca, klibi de çok eğlencelidir.