bugün

Ricardo Quaresma'nın değerinin Futbolcu ölçüm birimi olan alex de souza ile açıklanmasıdır.
alex' e saygı duymakla beraber alex'ten çok daha yetenekli oldugu bariz, ama üretken mi orasını görecegiz.
abartıdır. alex'in istatistiklerini türkiye'de geçebilecek futbolcu yoktur. q7 belki alex'ten daha yeteneklidir ama vereceği katkının alex kadar olacağını zannetmiyorum.
alex türkiye'ye geldiğinden bu yana galatasaray ve beşiktaş ne zaman bir transfer yapsa ilk duyacağınız kelimedir..hepsi gitti alex hala fenerde...
q7'nin gelmesiyle hemen en iyilerle kıyaslamalara başlamıştır. ben de nerede kaldı diyordum. ne kadar gerizekalı bir milletiz allah'ım ya.
(bkz: alex ricardinho nun yedeğidir) *
yıllardır yıldız yüzü görmeyen beşiktaş taraftarının sönmüş yıldızlara bile nasıl umut bağladığının kanıtıdır.
kendi çalıp kendi oynayan bir takımın taraftarının yaptığı önerme, muhtemelen "q7 10 alex eder" diye bir anons duymuşlardır.
rahat canım kafadan...

(bkz: kimler geldi kimler geçti)

kralex
Jimlastikçilerin karizmasının sezon sonunda nasıl yerle bir olacağını gösterecek tespitimsi.
(bkz: o değil de bir ricardinho vardı n oldu ona)
(bkz: o değil de bir delgado vardı n oldu ona)
(bkz: o değil de bir tabata vardı n oldu ona)
her beşiktaş futbolcusunun 10 alex ettiğini göz önünde bulundurursak (ibrahim üzümez dahil) quaresma'nın da 10 alex etme olayıdır.

not: kuzenim var beşiktaşlı, inanır mısın o bile 10 alex ediyo, öyle bi camia beşiktaş camiası. fenerbahçeliler olarak dikkatli olalım.

bu arada ali eren beşerler de 10 alex eder.
formüle vuracak olursak:

alex'e a10 diyelim, quaresma'ya q7,

10xa10=q7 olduğuna göre;
100a=7q

100/7xa=7/7xq
14,2857143a=q
her iki tarafı a ile çarpalım,

14,2857143a^2=aq
gördüğünüz gibi quaresma alex'in amına koydu.

(bkz: matematikle konuşuyorum kamil boru değil)

sözel ifade için ayrıca (bkz: quaresma 10 alex eder/#8358910)
(bkz: senin matematik hocan kim evladım)
(bkz: buna götümle gülerim işte)
10 alex de 1 hagi ettiğine göre düz mantıktan ;

quaresma = hagi (peki buna kim inanır?)
Gece hayatına olan bağlılığı üzerinden kıyaslama yapılıyor ise doğrudur 10 değil 88 alex eder.Reina ve sorty şimdiden kırmızı halılarını hazırlamışlardır ayrıca beşiktaş kulubune gönderilicek olan istanbul gece hayatına yapılan yatırımlardan dolayı teşekkür ederiz mektubu yola çıkmıştır.
(bkz: bir ölçü birimi olarak alex)
geldi oynadı da mı konusuyon yurdumun genc ergeni.Alex bu ülke futboluna yıllarını harcayıp türk futbolunu ileri seviyeye getirmedi mi fenerbahce ye kattıgı basarılarla örnek olmadı mı.gelsin o da oynasın basım gözüm üstüme hadi sen git arkadaslarınla oyna yurdumun gelismemis ergeni.
fenerlinin biri bi kuyuya taş atıyor , 40 tane akıllı fenerli kardeşimiz onu ciddiye alıp beşiktaşlıları eleştiriyor.

konuyu açana bakın , sonra beşiktaş a laf atın.

ayrıca quaresma daha yeteneklidir ama daha gelmeden de 10 alex eder demek çok saçmadır bunu hiçbir aklıselim insan söylemez.

dalga geçme amaçlı bir fenerli başlık açmış , diğer akıllı fenerliler bu adamı beşiktaşlı sanıp cevap vermiş.

kendi kendinizi mi eğlendiriyorsunuz ?
(bkz: kedi uzanamadığı ciğere mundar der)
Seneye Bavullarını döviz ile doldurup kaçacagına dair 1000 üzeri insanla iddiaya girdiğim Overrrated Futbolcu.
Mutlu Olduk Gelmesine.
(bkz: bekleyip göreceğiz)
(bkz: bir değer birimi olarak alex de souza)
gereksiz bir kıyaslamadır.