bugün

entry'ler (463)

iffet dizisindeki yaran diyaloglar

(bkz: yapma cemil)

olgun şimşek kaset çıkarsın diyenler

(bkz: arkadaş listeni davet et)

pro evolution soccer 2011

elinin ayarı olmayan sabrigillerin pas atamadığı için kötü dediği oyun, alışınca anlarsınız diyorum.

cms 40

tofaş milli jantıdır. 13 inçtir aracı diğer büyük jantlar kadar yormadığından ve sanki tofaş için özel yapılmışçasına arabaya yakıştığından ülkemizde çok yaygındır.

bu da caps: görsel

pro evolution soccer 2011

kendi bilgisayarımda demosunu ps3 cafede de full sürümünü oynadım arada dağlar kadar fark var diyebilirim. şutlar, oyun hızı, top fiziği çok daha iyi. ilk oynadığınızda dağlara taşlara şutlar çekebilirsiniz normaldir pes etmeyin yön vermeyi öğrenince daha zevkli oluyor, kimin gerçekten iyi oynadığını ortaya çıkarıyor oyun. pes 5 deki gibi hız ayarlaması da koymuşlar oyuna çok iyi olmuş.

lisans ve transferler dışında sorun yok gibi. pes2010 dan kat kat zevkli olmuş.

not: oyunun ps3 versiyonu da pc versiyonu türkçe olarak çıkmıştır.

edit: neden eksilendi diye ağlamam aslında ama bunu anca ea sports yetkilileri eksilemiştir. fifaya kötü demedim lan durun daha yeni kurdum bilgisayara.

beşiktaş taraftarının uçak kiralama fikri

genç arkadaşları korkutan valiliğe kadar ağlatan fikirdir.

beşiktaş ın antipatiklikte fenerbahçe yi geçmesi

fenerbahçe veya galatasaray taraftarı tespiti. beşiktaş sadece belli başlı takımların taraftarları tarafından sevilmez ama fenerbahçe yi anadolu takımlarının taraftarları da dahil hiçbir taraftar sevmez.

mesut özil vs di maria

şimdi baktığımız zaman ikisi de öyle aman aman bi futbolcu değil. ispanyada bu oyunculardan çok var bunlar küçük takımların büyük oyuncuları. bence real madrid takımının asıl transfer yapması gereken yer defansıdır. defansta çok feci sıkıntı var. koskoca real madrid takımının defansına bak anadolu takımı gibi. bu arada hercules tam bir kapalı kutu bu sene çok can yakar.

(bkz: sergen yalçın tarzı entry girme rehberi)

mert nobre nin bandajlı olmadığı maç

gökhan zan ın omzunun çıkmadığı maç gibidir nadir görülür.*

beni yak kendini yak mamadou niang

kafayı yakmakla bozmuş fener taraftarının yeni bestesi. yakarız bu dünyayı şampiyonluk gelirse demişler ve ilk iş olarak kadıköyü yakmışlardı bu sene de dediklerini yaparlarsa toplu katliam olur.

yaratıcı fenerbahçe taraftarı

anlamlı besteler yazan taraftardır.

http://www.swfcabin.com/swf-files/1284922099.swf

rahatsizlik veren ufak sey

hem fenerli hem liseli yazar. allah düşürmesin.

bilica lugano emre triosu

rakip takıma top oynatmamak için elinden geleni yapan çirkefler birliği. dokunulmazlıkları vardır.

emre belözoğlu

rakip futbolcu omzuna dokunur dokunmaz ters takla atan aktör.

19 eylül 2010 fenerbahçe beşiktaş maçı

emre belözoğlu nun çok pis rol kestiği maç. adamın omzuna elini atıyorsun ters takla atıyor. lugano bilica zaten evlere şenlik, ibrahim üzülmez e kart gösteren hakem bu çirkeflere hala göz yumuyor.

erkeklere göre dünyanın en güzel kenti

dede olmuş erkekler için:

(bkz: danimarka nın nobrain kenti)

yoldan geçen dedeye naber yavrum demek

dedelere dördüncü olmak ile sonuçlanabilecek eylem.

(bkz: dedelere gelmek)

fabio alves da silva bilica

penaltı noktasından sonra kale içinde de arama çalışmaları başlatmış topçu. ne tilkiler dolaşıyor kafasında. bu kadarı fenerbahçe gibi bir takıma bile fazla artık.

sözlükteki birçok yazarın dövüşmekten korkması

(bkz: atarlı semtin giderli çocukları)

(bkz: ccc korkuyoruz reyiz ccc)

eski sevgili bir eşya olsaydı ne olurdu

olsa olsa bim poşeti olurdu.*