boykot ediyoruz diyip diyip millete anlattıktan sonra dün unutup süt almışım allah affetsin.
YETMEZ AMA EVET.
bu boykotun işe yaraması bir gezi kadar olmasa da aktrollleri baya baya baya got etmiştir.

"3 kuruş paranla ne boykotu la" diyolardı ya boy boy geri girdi onlara lafları.
Tam yağlı sütlerini sevdiğimden ve özellikle kapak kısmı çok kullanışlı olduğundan tercih sebebimdi. Hazır donmuş gıdalarda da Pınar varsa ona da bir şans verirdim.
Artık nah sana.

Bu arada özürlerimi sunarak belirtmekteyim ki evde hali hazırda bulunan 3 karton sütü sokağa dökemem sayın boykotçular. Onları da içeceğim.
;(
boykot etmenin yanı sıra ben zaten pınar kullanmıyordum lan. beğenmiyordum ürünleri. salam, sucuk tarzı şeyleri şahin'den falan alıyoruz ya da bildiğimiz güvendiğimiz temiz bir şarküteriden. e peynir desen yine mandıradan, şarküteriden tulum falan alıyorduk. tost için kaşarı falan da torku'dan alıyoruz. sütü zaten yine torku, sütaş geçtim, tire'den alıyoruz organik. yani biz zaten pınar kullanmıyormuşuz.
geri zekalılıktır. devlet bünyesindeki özeli desteklemek için yine siz insanların vergisini artıracaktır. sizde bu vergi artması yüzünden esnafa para aktaramayacaksınız. olan yine ülkeye olacak.
geri zekalılıktır. devlet bünyesindeki özeli desteklemek için yine siz insanların vergisini artıracaktır. sizde bu vergi artması yüzünden esnafa para aktaramayacaksınız. olan yine ülkeye olacak.
Tüketim toplumunda ayağına sıkan yaşam pinarını kurutacak olan onurlu eylemi gerçekleştirmektir. Yalaka üretici istemiyoruz. Mahalledeki şarküterinin peyniri, sütü, yoğurdu, loru bizi bekliyor. Pınar, Sütaş, MADO, Torku, Ülker vs ayağınızı denk alın. 2013 den beri madoya adım atmadım. Ötesini sen düşün patron. Sen bilirsin.
zaten alamıyordum ama param olsa da almam.
Sözlükte sabah akşam meme meme diye sayıklayanlar pınarın ürünlerini boykot etme kararı almışlar. Pınarı beğenmemişler sanırım eti lezzetli sütü leziz idi oysa kızcağız çok üzülmüştür kesin.
Iskaladığım boykot olmuştur. Mağarama internet gelince katıldığım boykottur.
Tanım: zaten sekspor
ben ve çevremdeki bir sürü insanın güçlü şekilde devam ettiği boykottur. halk ekonomik gücünün farkında. yalaka olduğunuzu biliyoruz ancak halkın yarısını dışlamak, bir spor kulübünü tehdit etmek affedilir şey değil. dünyanın affını dileseniz, sponsorluğu 5 katına çıkarsanız da kullanmiyoruz. 'vazgeçtik'. şimdi selim beyefendi düşünsün.
Dibine kadar haklı ve devam edilmesi gereken eylemdir.
Ailem ve çevrem olarak boykota devam.
boykot eden 3-5 kişi sayesinde yalaka pinar'in borsa hisseleri son 5 ayın en düşük değerini görmus, ürünleri %25 indirimle mağazalarda "yüzde yuz yerli üretim" gibi kocaman bannerlarla satılmaktadir. pinarin sitesinde bu dönemi içine alan çeyreğin finansal değerlerini de göreceğiz.
sonuçta piyasadaki hiçbir ürün koç'un ürettiği kadar kaliteli değil buna pınar'da dahil uzun yıllardır sek kullanıyorum ve memnunum. tavsiye ederim.
3-5 kişilik boykottan bir şey olmaz şeklinde yaklaşımda bulunan pek sevgili dalyarak arkadaşların katılmadığı boykottur, muhtemelen ak göt yalayıcıdır bu şahıslar, sadece A haber izleyerek hayatını gül gibi idare ederler.
3 5 koşo vozgoçto doyo zırvalayanları ortaya çıkarmıştır. bu adamlar neden defalarca özür diledi? neden hiç gerek yokken anıtkabir ziyaretinde bulundular biliyor musun çomarcan? çünkü o 3-5 kişinin vazgeçmesinin ne manaya geldiğini çok iyi biliyorlar. kimse pınar'a muhtaç değil. ama pınar herkese muhtaç. pınar batmaz ama kar marjı öyle bir düşer ki bim raflarındaki markalardan farkı kalmaz. adamları it gibi korkutan nokta da tam olarak bu.
Arkadaşlar mottomuz:

Sek,dimes, efes!

Sek, seks, efes! De olabilir.
yetmez.dyo da alma. filli boya candır.
Daha önceden de almadığım, şimdi de almamaya devam ettiğim ürünlerdir. Neden mi, yerelde öyle firmalar var ki sizin o aldığınız markalı firmalara fason üretim yapıyorlar. Ben de gidip onlardan alıyorum. Yereldekiler de kazansın diye. Hem kaliteli hem de fiyat olarak çok uygun. Araştırın çevrenizde böyle ürünler bulacaksınız. Herkese hayırlı işler diliyorum.
markanın sahiplerinin ağlamasına yol açan eylemdir.

(bkz: ağlayacaksanız oynamayalım)
Bundan böyle Pınar ürünleri almamız gerektiğini gösteren hareket. Şimdiye kadar bu boykot hareketini destekleyen güruhdan vatana millete tek faydalı icraat gelmemiştir. Bunlar bir şeyi tercih ediyorsa ondan uzaklaşmak bir şeyi boykot ediyorsa ona sımsıkı sarılmak gerek. Düne kadar Ülker düşmanı olan bu güruh Yeni hedefler seçmiş. Yok arkadaş biz sizin derdinizi çok iyi biliyoruz, bundan böyle kullanacağım tek marka pınardır. Ayrımcılığın kralını yapan Migrosu kale olarak gören de bu ikiyüzlü çakallar işte.
Referandumdan beri devam ettiğimdir. Anneciğim de yapıyormuş; sabah kekin yanına süt koyayım dedim, aaa bir de ne göreyim;

(bkz: sek süt)
Lan tam boykot edecektim protein sütü çıkardılar. Spordan sonra efsane oluyor.
Pınar ürünlerinin fiyatının düşmesine sebep harekettir.

Evet bir çok ürünün fiyatı düşmüş, ucundan kıyısından da olsa vatandaşa faydası olan harekettir.*