bugün

alahsız, kitapsız, vicdansız bir katilin işlediği cinayettir.
"katil" in ne önemi var kimi tuttuğunun..
sağ görüşlülere katılıyorum, sağcı olsaydı bütün sol basın ayaklanırdı.
sol görüşlülere katılıyorum, 10 cinayet şiddet çocuk istismarı olaylarının 9u sağ görüşten çıkıyor istisnalar kaideyi bozmaz.
yada vazgeçtim kimseye katılmıyorum ortada bir cinayet bir zulüm var ne görüşlü olduğunu niye tartışıyoruz
Bak bu konuda haklı akp'liler. Öteki cinayetlerde, katil AKP'li olunca çarşaf çarşaf yazılırdı. Şimdi bu yazma hakkı onların.

Kadın cinayeti işleyen sosyalist hiç olmadığı için bizim alnimiz ak.
Sevindirici durumdur. Katilin ceza alacağı anlamına gelir. Akp’li olsaydı bir yolu bulunup soruşturmanın üstü kapatılır, soruşturma yapılsa bile beraat ettirilir veya mahkumiyet verilse bile kısa sürede içeriden çıkması sağlanırdı.

Aradaki fark bu.
Bu yüzden katil chp’li olduğu için chp’yi suçlamak saçmadır. Chp’li katil, yasadan ve yasayı uygulayanlar tarafından sağlanmış bir korumaya tabi değildir. Bu yüzden chp’li katil katildir, akp’li katil akp’li katildir.
O da bişey mi.. peygamber torununu kerbela'da sehit edenlerde cehape'liydi. tabii lan manyak misin inanmazsan dayiya sor.. söyleyeceklerim bu kadar. hayııın gılıçdar, dinimiz amin..
Evet tabi ki suçun bireyselliğidir fakat akpli olduğu zaman neler yazıldığını hepimiz biliyoruz.

Katilin chpli olması durumu.
Evet katilleri bile partiye göre ayırdığınıza göre sizin amk.

Adam katil lan katil, karaktersiz, rezil herifler.
Chpli dimi kanka chpliymis katil hehe tamam cehepeli. Lan oglum siz hakkatten kafayi yemissiniz yemin ediyorum. Tek sorunumuz bu mu lan denyo.
Bölün anasını satiim katiline kadar bölün, parsel parsel satın ülkeyi. Zihniyetinize en engin küfürleri yolluyorum embesil sürüsü.
Katillerin kafası hep aynı. Hep onlar haklı.
Evli olduğu halde başka kadınları tavlamayı marifet sanan ahlaksızlardan biri işte.
ayağım taşa takıldı kesin chpliler yaptı. biz ülkücü uyuştururucu kaçakçılarını biliyoruz sanmayın bir tek emanet sizde solcularda chplilerde emanet sanki yok . bu ülke bir kez daha 80 lerdeki gibi olacak kim kime patlarsa.
Demba ba'nın bir fransız programında belirttiği gibi katilin dili dini ırkı olmaz...
Adam ben bu cinayeti Kemalizm için işledim mi demiş. Öyle demişse gerçektende bu chp nin sorunu olur. Ama bu sikik pezevengi işlediği suçu chp ye yüklemek veya Kemalizm e mal etmek neyin kafası amk.
sanki birileri sırf bunu söyleyebilmek için birini tutup cinayete azmettirmiş gibi.
işlediği cinayeti hiçbir insanın gözünde hafifletmemiş durumdur. Tabii bu şekilde manşet atabilen zihniyetin farklı düşündüğünün, benzer durumda kendi partilisini kayıracağının itirafı olan cümledir aynı zamanda.
Sırf cinayet de değil; rüşvet, tecavüz, istismar, darbe, haksız kazanç, casusluk, din istismarı suçları işlendi ve failler cezaevindf
bkz.afla hapishanelerden salanların akapeli olması.
Chp'li olsa ne olur Akp'li olsa Hdp'li olsa ne olur dedirten.
Manyak öldürmüş kadını.
Zengin bir şerefsize de benziyor.
partilerin çok önemi varsa çocuklara tecavüz edilirken o kör gözlerinizi o lal dillerinizi açacaktınız arkadaş. giden gittiğiyle kalıyor. kimin ne olduğunun önemi yok. kitabınız size öğretmedi mi haksızlığın karşısında duracaksınız diye. hani hanginiz hangi haksızlığın karşısında durdunuz? babası kızını hamile bıraktı iyi halden serbest bırakıldı sustunuz.. kuzeni tecavüz etti abisi namus diye öldürdü sustunuz.. hangi haksızlık karşısındaki duruşunuz hani dininiz hani imanınız? madem chpli olduğunda konuşacaktınız keşke tüm kadın cinayetleri chpliler tarafından işlenseydi. hem konuşurdunuz hem dur derdiniz.

edit: sadece bir eksi mi? şaşırtıyorsun beni sözlük. daha çok eksi olması lazım. henüz yeteri kadar trolle hitap etmedim mi? o zamana bana da yazıklar olsun!
hepiniz öğreneceksiniz kadına şiddete dur demeyi!
Yani? Ne yapalım? CHP’li diye katil değil mi yani? Suçtan feragat mi etti şimdi? Bence bu durumda daha da ağır ceza almalı. Hem bir ülkenin kurucusunun izinden gittiğini söyleyeceksin hem de onun sözlerine taban tabana zıt davranışlar sergileyeceksin. Bir de üzerine can alacaksın. Oldu canım başka?

Kendisini ‘ben Atatürkçüyüm’ diye savunacaksa da yaradana sığınıp bir tane çaksınlar yüzüne.
Birader bazı insanların ikiyüzlülüğü, sinsiliği ve kurnazlığı ile bir araya gelince inanılmaz birer ouroboros çocuğu oluyorlar.

Ben bu olayda bir insanın yaptığı ouroboros çocukluğunu tamamiyle bir partiye ya da seçmenlerine mal etmenin doğru olmadığını düşünenlerdenim.

Ama şöyle de bir gerçek var.

Bugüne kadar bir kadına tecavüz edildiğinde, bir kadın tacize uğradığında, bir kadın şiddet gördüğünde, bir kadına cinsel istismar uygulandığında, yani her türlü ouroboros çocukluğu yapıldığında eğer bunu yapan insan sağ görüşlü, muhafazakar ya da Ülkücü-Türkçü olduğu iddia edilen bir bireyse, bu sürekli yüzüne vuruldu vatan-millet sevdalısı insanların.

Daha yakın zamanlarda bir kekonun milliyetçi olduğuna dair fotoğraflarını paylaşıyordunuz sevdiği kıza zarar verdiği iddiasıyla.

Suriyeli engelli 12 yaşında bir kıza tecavüz edildiğinde buna ses çıkarmazken Adana'da bir Suriyelinin bir kıza tecavüz ettiği iddiasında ise ödünüz yırtılana kadar avazınız çıktığı kadar tüm nefretinizi kusmuştunuz.

Aslında şuan öncesinde yazdıklarınızın screenshot'larını alıp hepinizi öd etmek isterdim ama siz ödünüze koysam bile utanmayacağınız için gerek duymuyorum.

O yüzden demek istediğim şu ki şerefiniz ve haysiyetiniz adına sizin sürekli ve sürekli olarak yaptığınız şeyler size yapıldığında hiç şeffaf olamadığınız, taraflı olduğunuz konularda sessiz kalın bari.

iran devşirmesi olmak güzeldir, takiyye yeteneği gelişmiş insanlarsınız ama yine de bu kadar düşmeyin.
bar sahibi, içki müpteleası , seküler, laik, chp ya da hdp seçmeni, kumarbaz bit tip bu katil.kabul edin.
Bu musunuz lan siz? Bu kadar mısınız?

Aldığınız nefesteki her oksijen atomundan tek tek özür diliyorum. Size oksijen veren her türlü canlıdan utanıyorum sizin adınıza.

Yazık.
Katil akpli olsa, Pınar için; “zaten başı açık, dekolte giyinmiş, evli adamı baştan çıkarmış” diyecek tiplerin CHP’ye giydirdiği başlık. Paçalarınızdan iki yüzlülük akıyor, iki yüzünüzü birden sikeyim. Vicdan meselesine hiç girmiyorum, vicdanınız olsa, henüz ergenliğe girmemiş erkek çocuklarına tecavüz eden kuran kursu hocaları için iki kelam ederdiniz karaktersiz ibneler.
madımak'ı yakanların akp'li olması ile eşdeğerdir.

not: anti kk-anti y-chp.
Ya nasıl insanlarsınız siz? Bu herhangi bir partinin suçu değil. Bu ruh hastası bir caninin işlediği cinayet. Amk hiç mi insanlığınız yok lan? Kadın cinayetlerini lanetleyin, bunda bile siyaset yapıyorsanız insanlığınızı skeym! Siyasi çıkarlarınız uğruna gencecik yaşında katledilen bir insanı kullanmayın.
bilinen bütün küfürlerin edilmesine, yetmediği için google hazretlerinden yardım alınarak başka küfürler öğrenilip edilmesine vesile olmak sonunda günahı yarı yarıya paylaşıyorsunuz.
güncel Önemli Başlıklar