bugün

Sürekli sağ cenah tecavüz ediyor kadına şiddet uyguluyor kadını dövüyor diyen bazı kemalist yobazlara hitaben adamın koyu seküler olduğunu ve sosyal medya mecralarından her fırsatta chp yi savunduğunu belirtmek isterim. Doğru olan Neymiş efendim cinayetin suçun partisi ideolojisi yokmuş değil mi? Buna benzer binlerce yüzbinlerce olay var.Sadece sozlukde belli partinin yazarları olduğu için gündeme gelmiyorlar.Yani olayın altında yatan sebep çoğu zaman siyasi Lütfen artık ön yargılı olup genelleme yapmaktan vazgeçin.

Edit: Arkadaş ben katilin chp li olmasından mütevellit eleştirmiyorum. Katilin her kesimden olabileceği o yüzden genelleme yapmanın doğru olmadığını izah etmeye çalışıyorum.
iki yüzlülüğe bakarmısınız bunu ak partili biri yaptığı zaman yobaz gerici dinci çomar malum partili diyip belli partiyi hedef alacaklar burada bu olayı siyasete alet etmeyin diyerek mağdura yatıyorlar. Pes yani pessss

https://mobile.twitter.co...85486603381735424/photo/1
https://mobile.twitter.co...85486603381735424/photo/2
https://mobile.twitter.co...85486603381735424/photo/3
https://mobile.twitter.co...85486603381735424/photo/4
şaşıtmayan bir durum.
gündem olmaz. akp'li olsaydı yobazdan girilir gericilikten çıkılırdı sayfalarca.
arkadaş bu olaylara bari siyaseti alet etmeyin. sinop'ta kendi 13 yaşındaki öz kızını hamile bırakan adamın da facebook kapak fotoğrafı recep tayyip erdoğan. ne diyelim şimdi tüm akpliler ya da sağcılar öyle midir diyelim? bu nasıl bir kahpece düşünce, trollük şekli böyle?

al öz kızını iki kez hamile bırakan adam bu;

https://www.hurriyet.com....-hamile-birakmis-41519059

görsel

şimdi tüm sağcılar ya da akpliler ensest, tecavüzcü mü denilmesi gerekiyor bu nasıl bir kafa amk? nasıl bir ruh hastasısınız anlamak güç. bu kafadan kurtulun.

edit: bakın ben hiçbir zaman bu tür üzücü olayları siyasete alet etmedim. "aa yapan akpliymiş aa yapan chpliymiş" demedim. genel olarak bu kafanın yanlışlığını savundum çünkü yanlış yani ötesi yok. özgecan'ın katili mhpli, kendi öz kızını iki kez hamile bırakan adam akpli, pınar'ın katili de chpli. noldu şimdi? bu sefer de olayların acı boyutunu, iğrençliğini falan mı yarıştıracaksınız? her yerin her şeyin iyisi kötüsü var. 1500 tane örnek atarım buraya daha... ama gerek yok. bu konular hakkında trollük de yapılmaz, bahsi de yapılmaz. anlatmak istediğim tamamen bu.
adam sadece muhalif...

chp’li olduğu nerede yazıyor..

Adam Atatürkçü ve daha onemlisi cumhurbaşkanlığı seçim döneminde chp nin cumhurbaşkanı adayı olan muharrem incenin paylaşımlarını yapmış. Sizce bu adam hangi partiye oy atıyor.
ikiyüzlü Cehapelilerin "şiddetin siyasi görüşü olmaz" diye cevap vereceği bir gerçektir.tabi bu söz ile de kendileri ile fena bir şekilde çelişiyorlar.

Bu aynı ikiyüzlüler,katilin Ak partili olduğu ihtimalinde anında "katilin malum partiden olması" diye başlık açardı.

Çoğu entryde "yapar bunlar","her şey beklenir bunlardan","islamcı değiller mi işte" vs. Yazardı.
paylaşan hesaba bakılınca çok da haber değeri yok aslında.

sapık sapıktır. siyasi ideolojisi yoktur. bunu x veya y partiye özgülemek doğru değil.
Chpli değilim hayatımda hiç bir chp etkinliğine katılmadım, CHP’ye hiç oy vermedim: ama Katil, sapık yarıştırılacaksa altından kalkamazsınız. Sadece Ensar vakfında tecavüz edilen çocuklar yeter. işin pis yanı ise hiç bir chplinin bu adam katil, bu adam sapık ama chpli diye savunduğunu görmedin. Siz erkek çocuklarına kuran kursunda tecavüz eden adamları bile savundunuz burada kimseye ahlak dersi vermeye kalkmayın komik oluyorsunuz.
bu başlığı açan insan hastadır net.
hala anlamadı beyniniz, ölümün rengi, partisi, dini olmaz...
Aman partiye zarar gelmesinci chp liler konuşmaya başlamış. Evet kardeşim konuşma konuşma önemli olan partiye zarar gelmesin. Ama cinayeti ak partili biri işleseydi katil için dinci yobaz malum partiye oy atanlar yakıştırmaları yapılacaktı. Ben bu durumda bazı kemalist yobazların iki yüzlülüğünü eleştiriyorum. Neyse amannnn konuşmayın partiye zarar gelmesin
şaşırmadım.
amk sizin hala hdpli chpli diye ayırıyorsunuz insanları. adam katil amk bunun partisi mi olur.
zorla kaşınıyor sıfır beyinli çomar.

şair burada 'bak bütün çocuk tecavüzcüler, katiller, hırsızlar, pislikler, vatan hainleri akebeli değil, cehapedende katil çıkabiliyor', diyor, çok güzel savundun ideolojini.

itiraf ediyorum, ben bugün bu başlık sayesinde öğrendim bütün tecavüzcüler ve katiller akebeli değilmiş.
gözlerim kanıyor amk bu nasıl bir başlık? katil lan katil adam neci olursa olsun katil amk. şu durumda bile insanları ayrıştırır hale gelmişiz sokayım böyle işe.
Allah sonumuzu hayır etsin.
Ayırın amk, senin katilin benim katilim, senin tecavüzcün benim tecavüzcüm diye ayırın her şeyi normalleştirin. Sokayım sizede sizin zihniyetinizede.
CHP’li olsa ne olacak. Herif alçak, katil bir orospu çocuğu. Her şey bitti şimdide suçluları partilere göre sınıflandırmaya mı geldi iş. E bir bak bakalım pedofili, ensest, çocuk tecavüzü vakalarına. Bırakın böyle ayrıştırmaları. Giden bir can var ortada.
(bkz: süphi altındöken in ülkücü çıkması)

(bkz: özgecan aslan)
başka türlü olsa şaşırırdık zaten.

tatlı tatlı rakı içmenin acı acı çıkarması vardır. evet.
bu başlığı açacak kadar aşağılık olmak her yazara nasip olmaz, adam sizin katiliniz bizim katilimiz diye ayrım yapıyor. hey yavrum hey daha neler göreceğiz.

he canım he sizin katiliniz bizim katilimiz döver.
Katilin partisi beni ilgilendirmez ama olayın üzerinden ucuz prim yapmaya çalışanlar var. Hoş değil.

https://twitter.com/ekrem.../1285466867465957376?s=20
katilin siyaseti mi olur diyen arkadaşlar çok güzel söylüyorlar da işte tek sorun bu arkadaşları bursa'da olan olayda (bakın yapanın partisi falan bilinmiyor üstelik sadece şehir belli) bursa seçim sonuçlarını paylaşanların entrylerinin altında göremememiz.
Ruh hastasısınız orospu çocukları. Cinayet üzerinden siyaset yapıp savunduğunu aklama çabası nedir lan?

Burası nasıl bi ülke oldu, kafanızı sikeyim sizin ben amına kodumun şeref yoksunları.
bu hicbir seyi degistirmez onu soyliyim, orospu evladi orospu evladidir.

fakat sag soyle, tecavuzcu akpliler gibi algi kasan arkadaslarin burada " agbi ya insan misiniiz zuhuuu" demesi de ne bileyim garip.
Katılın partisi olmaz , insanlıktan çıkmış bir varlıktır o.