Demiş, say, saydek saydek... içiyorsak sebebi var. Harap halini gören sikörtıl demiş, boşver abi sana ördek mi yok?

https://media.tenor.com/J...AAAC/psyduck-pokemone.gif
roket takımının çalmaya dahi teşebbüs etmediği, bir pokemon karşılaşmasında, sahibinin karşıdaki pokemonu desteklemesine neden olan aptal ördek pokemon. kafası sıkışırsa veya çok acı çekerse psişik güçlerini kullanır ve çok güçlü olur.
Baş ağrısından muzdarip ve sürekli şaşkın olan pokemon. Psişik güçleri vardır ama zeki değildir. Küçükken tipini babam bana benzetirdi, bir de başım ağrırdı.

görsel
en gergin, en maceralı ve en ciddi dizi de bile mutlaka komik ortalama şakacı bi karakter olur.bu karakterde pokemonun komik karakterlerinden biriydi.severiz.
bir adet bol baş ağrılı, salak pokemon. en az psyduck kadar gerizekalı hissediyorum sözlük. kendini nasıl anlatırsın deseler; psyduck yeter beni anlatmaya.
günümüz Türkiye toplumundaki 15-20 yaş arası gençlerini benzettiğim pokemon.
https://youtu.be/6v53APw3UvM?t=2m53s
düşünen pokemon
(bkz: pokefilozof)
Favori Pokemonumdur. idolümdür.

Hiçbir işe yaramaz zannedilir, ancak baş ağrısını körükleyip artırınca öyle bir potansiyel açığa çıkar ki, karşısında kimse duramaz.
Bunun niye sürekli başı agriodu lan? Unuttum bak simdi.
Tipik türk halkının aynada ki yansıması olan pokemon. Potansiyelin farkına varamadığından dolayı eşek olarak hayatına devam ediyor.
Pokemon adlı çizgi filmdeki saykodelik pokumun.

görsel
En salak pokemondu. Zor zamanlarda hiç işe yaramazdı. Bir iki kere yaramıştır en fazla amk.
başı ağrıdıkça güçlenen ve bu hususta türk kızından ilham aldığı düşünülen pokiman.
kuyruk saldırısı efsane olan pokemon. çocukluğumda psyduckin kuyruk saldırısını severek taklit ederdim. salak görünümlü takılır salakta olabilir. kafası sıkıştımı, kafasına vuruldumu delirir başının ağrısı artar ortalığın amına kor o zaman.
bir pokemon türü.

bu bildiğin saydek.
sol freymde ismini görünce aklıma misty'i getiren pokemon.
Poke topunun içinden kendi kendine çıkabilen pokemon.
pisişik ördek pokemondur. evrilmiş hali golduck oldukça karizmatik bir pokemonken; o, aptal gibi görünmektedir.

farfetch'in kafasına defalarca kez pırasayla vurmasıyla gücü açığa çıkmış ve hepimizi şoke etmiştir.
En sevdigim pokemondur. Mistinindir. Cok sinirlenirse ki zor. Cok guclu olur. Hatta aslinda en guclu pokemon sayilabilir.
Kim ne derse desin adam çharnizarta kafa attı.yer mi pikaçu,yermi balbazar"fuck you all psyduck is the king"
bir pokemon. ve kesinlikle harika bir pokemon. *
Misty gibi dangalak, dis görünüse önem veren trainerlarin elinde degeri bilinmemis pokemondur. özellikle psyduck ve magicarp pokemon dünyasinda geri zekali olarak yaftalanmis pokemonlardir fakat kendilerine gerekli sevgi ve özveri gösterildigi takdirde golduck ve gyarados gibi oldukça tasakli pokemonlara dönüsürler.
pokemon'un en komiği ve en sevimlilerinden.
vakvak sözlükün sembolü.