hayatımı siktin.
King Crimson'ın keman başta olmak üzere bas ve bateri dahil pek çok enstrümanı konuşturduğu deneysel şarkı. Çok iyi Çok. Kafayı yedirtiyor.
guyana'nın, demerara mahaica coğrafi bölgesinde bir yerleşim birimi.

bölgenin tüm yerleşim alanları için:

(bkz: demerara mahaica/#8478321)
bunyesinde 5 adet universite bulundurmasina ragmen gayet sıkıcı bir sehirdir. devamli dale don dale turunden muziklerin calindigi barlar ve discolar insani gece hayatindan sogutur. gunduzleri alisveris merkezine gidip aylak aylak dolasmaktan baska bir secenegin yoktur. zira gidecek baska bir yer yoktur. nufusun %50'sinden fazlasi hispanic vatandaslardan olusur. dolayisiyla ekonomik olarak da son derece fakir bir sehirdir. ama eger araban varsa istedigin zaman boston'a ya da new york'a kacabilirsin tabii. boston'a 1 saat, new york'a da 3 saat uzakliktadir. en guzel yani da budur zaten. onun disinda regency plaza adli 3 blokluk sitede (plaza olduguna bakmayin zira alakasi yoktur) her katta bir turk gormeniz son derece yuksek bir ihtimaldir. yurdum insani burada yasar genel olarak. sonuc olarak, ben 5 senemi verdim siz vermeyin a dostlar.
boston ve new york 'un gürültüsünden bunalanlar için iki kentin ortasındaki huzurlu sığınak.

şirin, küçük ve düzenli bir şehir olsa da, h p lovecraft 'ın bu topraklar üzerinde yaşadığı ve mitosuna buradan ilham aldığı düşünülünce insanın içi ürperir bazen. kimsesiz şatoların kulelerine çıkar, rutubetli karanlık mahzenlerde dolanır, geceleri, sokakta kimsenin kalmadığı saatlerde bu kentin caddelerinde gezinir, cthulhu'nun derinlerinde sapıkça dinlendiği denizlerde dalgalarla boğuşur insan. yaz aylarında iki haftada bir nehrin üzerinde belirli aralıklarla konulan meşaleler yanınca, ayrı bir görsel şölene dönüşür providence.
gitmek isteyip de gidememek diye bir klise durum vardir ya.bunu belki cok az kisi yasamaz.bu durumu yasamayanlarin da bu sarkiyla pek alakasi olmadigi icin bu yaziyi okuyanlarin hepsini bu durumla bir sekilde karsi karsiya kalmis insanlar olarak sayiyorum.iste bu durumdaysaniz o yesil ulkeyi belki karla kapli tepeleri,belki masmavi sularla cevrili bir adayi,gokdelenin en ust katini,gurultuyle ve insanlarla kirlenmis sehirde en mutlu oldugunuz yeri hayal edersiniz.yani bir anlamda cenneti.iste bu sarki diger tum godspeed you black emperor sarkilari gibi sizin durumunuzu o kadar iyi ozetler.sarkiyi dinlerken hayal etmenize bile gerek kalmaz.sarki sizi alip goturur zaten.ve sizin yapmaniz gereken tek sey tanri dan ya da her neye inaniyorsaniz ondan kulaklariniza bir sey olmamasini ve ihtiyaciniz oldugunda bu sarkiyi dinleyebilmeyi dilemektir.
mük-kemmel bir godspeed you black emperor parçası. f a isimli albümden..
abd'nin rhode island eyaletinin başkentidir.