az kuru az pilav zirvesinin yıldızlarından biridir kanımca; adam gülmek ve güldürmek konusunda hiçbir özel çaba sarfetmeden bu derece başarılı olmamalı, kınıyorum. * * *
haftada 100bin avro hesaplarına girişen yazar*. az kuru az pilav zirvesi vesilesi ile ikinci kez görüşebildiğim ve fakat zirvenin ikinci ayağında(nargile kısmı) gene muhtemeldir ki hoş bir sohbetini oturma planına kurban verdiğim yazar. bir daha denk geldiğimiz zirvede başta uzak duracağım ki ikinci ayakta yapalım bir şeyler. uzun lafın kısası sıcakkanlı, güleryüzlü bir yazar insanı. en yakın zamanda yeniden görüşmek dileklerimizi ilettiğimizdir...
kendisine lojistik destek sunmaktan onur duyduğum mümtaz şahsiyet.. mütemadiyen eğleniyoruz efenim.
rapsodik'in bir zamanlar "çok seversin ya çok iyi biri" dediğinde inanmamış oldugum; ama tanıdıgımda hayranı oldugum bir insan evladıdır. varlıgı ve sohbeti lezizdir. nice görüşmelere üstad.
şahsımıza adam değildir diyebildiğine göre kendisinden adamlığın kitabını yazmasını bekliyoruz.. ama ne komik ki eleştirdiği şeyin tam merkezine kendisini koyuyor.. koyma çocuğum, kendine niye koyuyorsun..
an itibari ile girdiği her entariye kız gaydir yazısını ekleyen profiterol. bize birşeyler anlatmaya çalışmıyorsun değil mi birand?
d)kız gaydir.

edit:bu da mı gol değil bee. nasıl bir şanstır bu kaçıncı oldu lan silmicem ama bana ne bana ne
girmiş olduğu son entryler ile sözlüğe yaprak test havası veren yazar.

(bkz: cevap anahtarı için tıklayınız)
a)sabah sabah yarmış, yarmaya devam eden yazardır.
b)kız gaydir. (bkz: swh)
ğ) kız gaydir. yazarı.
aynı yazarın gay'lık üzerine yaptığı bir diğer akademik çalışma için;

(bkz: objebi nin gay olması)
kafayı gaylerle bozmuş yazar. allah çevresindekilere sabır versin. *
muhtemelen kızdır ve dolayısıyla
e) kızlar gaydir. doğrudur efenim. * *
"d" şıkkı yazarı. * * ayrıca neşe katıyor.
a) sabahtan beri sözlüğü kırmış geçirmiştir.
b) başarılarının devamını bekliyoruzdur. *
c) ama yine de işin suyunu çıkarmasındır.
d) kız gaydir.
(bkz: o çok eğleniyor)
günün selebıritisi.
çaylak olmuş über ötesi yazar.

d: kız gaydır.
bugün sözlükte kimseye küfür etmeden, kimseyi kırmadan makara yaptığı için çaylak olmuş yazardır.

(bkz: dokanmayın propuma)

edit : d) kız gaydir
nickini bayadır profiterol diye okudum yazar. yakından bakınca cehennemin habercisi, peygamberi gibi bir manası olan anlama sahipmiş.
millet birbirine sokup çıkartırken, sözlükte hakaret edilmedik birşey kalmamışken, gereksiz başlık entry sıçma işlemi tavan yapmışken, yaptığım kız gaydir esprisi yüzünden forum chat tarzı entry dalgasına 2 kere birer hafta çaylak olmuş yazar adamı. helal lan moderasyon süpersin. başarılarının devamını dilerim.
şöyle bir bakıp da çaylak olmadığı görülünce şaşırtan yazar.*
şöyle bir bakıpta çaylak olmadığı görülünce şaşıran yazar *
o profiteröl seven prophetofhell
şiir yazan kafiye koyan biri
ayar vermesini iyi bilir
elinden kaçmaz hiç biri

sevilir ve sayılır
onun adı prophetofhell
nickini yazmak hiç kolay değil
copy paste sağolsun

benim yaptığım kopya çekmek
ama bu nicki yazamam çekmesem