bugün

saçları sekse tercih edenlerin ilacı...
Erkek tipi saç dökülmesinde ciddi anlamda işe yarayan mucizevi ilaç.
super bir ilac. Derhal almam lazim bunu.
cinsel isteksizlik yanında cinsiyet değişimine bile yol açabilmektedir.

http://www.dailymail.co.u...-life-death-struggle.html
ön tarafdan sacları dökülmeye başlayan insanların boşa umutlanmaması gereken (onlar için en uygun ilac (bkz: rogaine) idir). etkisi üzerimde kanıtlanmış kellik ilacı. ilk 6 ay hiç bişey olmuyor 24 ay sonra ise tam etkısını göruyosunuz.firma tarafından sürekli kulanım öneriliyor.
testosteronun geri emilim formu olan dehidrotestosterone (dht) 'a karşı duyarlılığı olan erkeklerde görülen saç dökülmesinin tedavisinde kullanılan ilaçtır. aynı etken madde prostat tedavisinde de kullanılır. aynı ilacın prostat için olanı saç için olanından 6 kat ucuzdur. bu nedenle propecia kullanmak yerine 5mg 'lık proscar 5 parçaya bölünerek kullanılır ve keseye bir faydası dokunmuş olur. aynı etken madde finasteride 'dir.. değişen bir şey yoktur.. aynı zamanda etken maddesi finasteride olan bu iki ilaç bazı spor branşlarında doping olarak kabul edilir. yan etkisi %2 ihtimalle görülen ereksiyon bozukluğuna yol açmasıdır.

formal versiyonu: saç ilacı piyasası pahalı olduğu için 1 mg 'lık finasterid içeren 28 tablet 69 ytl 'ye satılıyor. ama prostat ilacında aynı etken madde 5 mg 'lık 28 tablet halinde 41 ytl 'ye satılıyor. her sabah 1 mg içmek için proscar isimli 5 mg 'lık prostat ilacını alıp 5'e bölersiniz, paranız cebinizde saçınız kafanızda kalır.

not: genetik olan, erkek tipi saç dökülmesinde geçerli yöntemdir. bu iyiliği de size babanız yapmaz hadi bakiyim.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.