orda biri var uzakta.
Gören bir şeye benzetsin.
(bkz: brotherhood of nod)
Mobil, tablet ve android teknoloji haberlerini incelemek için https://www.androidegel.c...-nasil-yapilir-14530.html sitemize gelmelisiniz. Whatsapp emoji anlamları, instagram hesap açma işlemleri için açıklama yazılarımıza mutlaka göz atmalısınız.
yılan gibin bişi.
benim bir karikatürümdür. bir anlamı yoktur. portre karikatür işte.
Lou andreas salome
Cesur, Zeki kadın.

Cinsiyet normlarını yıkıyor, ikisi de kendisine aşık olan nietzsche ve rilke’yi kırbaçlarmış gibi fotoğraf çektiriyor

Evet fotoğraf gerçek, lou ise başına buyruk. Doğru da olsa yanlış da olsa, toplum tarafından kabul edilse de edilmese de kendi bildiğini okuyor

Ben de öyleydim, duvarlarımın aşılmasına izin verdim. Kendimden çok kopmadım ama insan verdiği değeri görmeyince pişmanlık yaşıyor.

“Bunu yapmalıyız, şunu yapmalıyız… Bu biz kim, en ufak fikrim yok. Sadece kendim hakkında bir şeyler biliyorum. ideal bir duruma göre yaşayamam. Ama kesinlikle kendi hayatımı yaşayabilirim. Ve ne olursa olsun bunu yapacağım. Böyle davranarak hiçbir ilkeyi temsil etmiyorum ama çok daha güzel, benim içimde olan bir şeyi, tamamen yaşamın sıcaklığı olan, neşe dolu ve kaçıp gitmeye çalışan bir şeyi temsil ediyorum.”

Bir de nergis, nergis çok severim.
kadın olmanın eşsiz şeyler barındırması. iyi ki kadınım mesajı dünyaya. her şeye rağmen hep yenilenmeye, şımarmaya, hak etmeye yürümek.
bitches?
Sözlüğe telefondan giriyorum. Ayrıca (bkz: poker face)

görsel
Gayet açık.
4 entry'de 1 müzekker / erkek / sap / adam / bedevi / zıkkımın kökü olduğumu dile getirmeme rağmen, ojala'dan oje çağrışımını alarak dümdüz yürüyorlar. insan okur öyle yürür. Hülasa anlatmak istediğim: sende olan bende de var. ivedi bir şekilde nickimi "sapadam" diye değiştirmem gerek. Bazısı da fark etmez diyor, bu iyiymiş amk (:. Öyle tabii, bir damacana kadar hürmetim olmalı.
bilen bilir..
Ben senin bildiklerinden değilim.
(bkz: macklemore)
bisi anlatmiyorum bütün ibnelik iso da
ne anlatıyosa artık.
Bang bang !
gözümü oyun bürüdü.
çarpabilirim.
Her koşulda pozitif bir şey bulabilir ve gülmeyi severim.
Hayat devasa anlamlar yüklemek ve aşırı ciddiye almak için çok kısa.
Sev, gülümse, affet, bir daha gülümse.
Esrarengizim.
kendimi anlattim.
Yıkık bir kurtlar vadisi fanı olduğum.
Hiç bir zaman huzuru bulamıyacaksın...
Direk kendimi şey ettim ama anlatmak istediğim görümce olduğum.