bugün

hala ve inatla ingiltere liginin forma ve arma haklarını almamış olacak oyundur .

(bkz: bu sitemi geleceğe parselliyorum)
herkesin 2018'de kaskla oynayacağı bir oyundur. zira ozaman ki teknolojinin bayağı ilerde olacağını varsayarsak, tam anlamıyla realist bir pes çıkarsa;

-kim çay içerken sabri'nin vurduğu topla komaya girmek ister ki?
Hala daha türkiye liglerinin oyunda olmadığı oyundur.

(bkz: ben bu yazıyı gelecekten yazdım)
Fifa 2018 e kafa tutamayacak oyundur.
- orospu çocuğu benzema'ya atılan ara pasların %89'unun gol olduğu oyun. adam 31 yaşına geldi hala atıyor amk.

ben oraya mı attım amk derneği üyesi, 2018.
salih uçan'ın gücünün 90+ larda geziceğini düşündüğüm oyundur.he koyu galatasaraylıyım lan bu arada.
her şeye rağmen real madrid i alacağım oyun.
ronaldonun sporting lizbon da olacağı oyundur.o yaşta başka kimse almaz zaten.
geçen senenin aynısı olacak oyun. evet.
korkarım ki bu da pes 2013 gibi tat vermeyecektir.
Konsolda 179 lira fiyatı ile 14 eylülde satın alınabilecek olan, şuan ise ön sipariş verilebilen, 20 temmuz 2017 itibariyle betası ücretsiz olarak yayınlanmış olan futbol oyunu.

1 maç yaptım ve pes 17 oyuncusu olarak oldukça yavaş geldi gözüme. Lisans problemi ise devam ediyor.

Sanırım bu sene almayacağım..
ya bırak 150 lirayı 15 lira olsa bile almıyacağım oyundur.Yani fifa varken şu oyunu alan net futboldan anlamıyordur ,taktiksel anlamda oyuna dair hiçbir alternatifiniz yok ,tek yapmanız gereken ronaldo veya messi gibi top class oyuncuları kanatta topla buluşturup yardırmak.Ve bundan dolayıdır ki benim gibi italyan futbolunu(catenaccio) benimsemiş insanların asla oynamayacağı langırttan öteye gidemeyen aptallaştıran bebe oyunu.
2015 dünya 43. sü
2016 klansman dışı ( oynamadım iğrençti )
2017 dünya 76. sı

bir oyuncu olarak ps pro nun ds4 controller ını sıvazlayarak beklediğim oyun.

beta yı online denedim 4k performansı yeterli değil ama oyun akıyor.
oyun akınca beni tr de durduran yok.
gel bebeğim gel...
Büyük takımların lisansını vermeyip rezil ettiği oyundur .
Şu lisans işini çözün artık abi, ama üç büyükler iyi olmuş nihayet.
Ne kadar sikindirik olduğunu anlatmak için kelime cumle bulunmayan oyun.
Lisans sorununu gidermedikleri sürece fifa karşısında ezilmeye mahkum bir oyundur. Benim gibi yılların pes çisi bir adam bile artık fifa alıyorsa konami'nin oturup düşünmesi gerekir.
pes 2011 den sonra boka soran konami bu oyunla toparlamış .Özellikle uzaktan goller ve voleler röveşetalar çok efektif olmuş daha gerçekci ve oyuna canlılık gelmiş. oyuncular da eskisi gibi kütük değil çok daha rahat skill yapıyorsunuz.
fifa 2018'den daha kolay olduğu için oynadığım oyun. bazen basit olan daha iyidir.

bir de lisans sorunun çözseler süper olacak ancak onu da 5 dakikalık yamalar ile halledebiliyoruz zaten.
içerik olarak çok çok zayıf bir oyun. ana lig modunda lazionun başına geçtiğimde başkan takımı avrupa ligine gidecek şekilde ligi tamamlamamı istedi takım 12. oldu ancak avrupa ligi şampiyonu olduk yani bir sonraki sezon şampiyonlar ligine gitmemiz garantilendi. ancak bilin bakalım noldu? takımdan kovuldum. yani benden istenen seviyenin üstüne çıkıp uefayı kazanıp şampiyonlar ligine kaldım ve görevime son verildi.
(bkz: siker misin sabaha mı bırakırsın)