bugün

real madrid takımı efsaneydi. ronaldo, kaka, benzema, raul , casillas, pepe , gago ve lass ile yakıyorduk ortalığı.
Hala ara ara oynadğım oyun ne güzel bee.2016 dan sadece grafik olarak eksikmiş gibi geliyor.
Çok güzel bir pes oyunudur. Ben hala oynuyorum.
Master lig olarak güzeldi. Yanilmiyorsam pes serisinde ilk simülasyon olarak maçı geçme buna eklenmişti.
bir pes 2013 değildir,

2008 den beri çift sayılı rakamlarda çıkan pes oyunları kötüdür.

bir pes 2013 değildir.
Zannımca pes serisinin en iyi oyunudur. En iyi takımıda city dir. Solda robinho sağda tevez ortada da adebayor. Birde Wright phillips vardır ki bunu fazla kişi bilmez.
diğer pes oyunlarına göre oynanabilirliği bariz yavaş ve gerçekcidir.
soundtrack'ları en iyi olan pes'dir.
bilgisayarda pixel shader 3.0 olmadığından , oynadığım oyundur .
hakem sensitiviyle oynanmış amk.
pes 2011 ile kıyaslandığında fena oyun olmayandır. gelgelelim, en son çıkan pes 2012 de güzeldir fakat bir fifa 99'un verdiği heyecanı hiçbiri vermemektedir.

(bkz: nerde o eski günler)
hayatımda gördüğüm en güzel soundtrack lere sahip olan oyun.
ronaldo yla 11 kişiyi çalımlayabildiğim oyundur.
bugün tekrar yüklediğim eski ama bir o kadar da güzel pes oyunu.
serinin en iyi bir kaç oyunundan olabilir. hele ki pes 2012 fiyaskosundan sonra daha bir iyi gelmeye başlamıştır.
5 para etmez oyun yana pas verirsin o topu almaz daha arkada ki adama gider ileri pas verirsin yana pas verir yana vermeye çalışırsın geriye pas verir.

topu ayagından aniden çıkarma gibi bir olay yok verkaç yapmak hayal.

az önce elimdeki kolu yere fırlatıp kırmama neden olan oyun.
pes serisinin en dandik oyunlarındna biri.

çalım çok kolay ayrıca ayağa pas yapmak ve oyunun hızı çok dandik.

pes 2009 dan daha kötü pes 2011 den çok daha kötü ama pes 2012 ile kafa kafaya yarışa bilir.
pes serisin bence en iyi oyunu.*
bence pes 2011'e kıyasla daha iyi bir oyun. en azından top kontrolü ve pasları daha kolay. inanılmaz zevk aldığım bir oyun.
canıma ot tıkamıştır.

http://www.youtube.com/watch?v=u9nUdTxIqFw&feature=related
konami'nin çıkardığı, pro evolution soccer serisinin son oyunu. kendisi hala aşılabilmiş değil.
hala oynayanı olması teknolojinin gelişmesine rağmen türklerin kabullenmemesidir.
böyle yarrak gibi bir oyun görmedim arkadaş ben. ne top ayağında duruyor, ne de paslar adam gibi yerini buluyor. *
pes serilerinin orta sahadan en kolay gol atabilen versiyonu.
yurtta kalan öğrenciler için bilgisayarda oynanacak mükemmel oyunların başını çekmektedir 4 kişinin beraber oynadığı multitab ı vardır ki fevkaladenin fevkindedir.