bugün

ing. başkan, rektör vb.
büyük şirketlerde büyük patron için kullanılır (yönetim kurulu başkanı gibi)
(bkz: vice president)
(bkz: bir başkanın ölümü)
bir sigara markasi.
amerika' lıların 5-10 kişilik şirketlerde bile genel müdürlerine verdikleri ünvan. e kompleks var tabi.
(bkz: bay baskan)
bir i am x şarkısı.
malum prestige genel zammın olduğu ay bir süre bulunamamış, bulunduğu yerlerde ise 3,5 yahut 4 tl gibi astronomik fiyatlarla karşılaşmıştık. bu amını eşşeğe siktirtme dileğinde bulunduğum kaçakçılar da durur mu? yapıştırmış cevabı: president!
neyse. ikitelli'nin ücra bir köyünde - ki ikitelli'nin kendisi de ücra aminüm- prestige var mı emmi deyu girdiğim büfede, evet var hemi de 2,5 gayme cevabını almamla 2 karton bu ürün-ü boktandan almam bir oldu. eve koşarak gidip jelatinini, poşedini parçalayarak açtığım 2 balya sigaranın aslında sigara değil başka bir şey olduğunu görmemle şoka girip intihar etmem bir oldu. bu entry'i cennetle cehennemin arasında delilerle hayvanların kaldığı bölümden yazıyorum. huri yoksada bol bol eşşek var burda. fena değiller, gideri var bunların. saygılar...
görsel
Az önce ucuz diye aldığım sigara markası. Lanet olsun berbat bir tadı var. Hemen hemen 4 yıldır kullanıyorum ve ilk defa bırakma kararı aldım sayesinde.
prestij çakması leş sigara. prestij hani nasıl leş? 3-5 katını düşünün.
"kokmayan sigara" şeklinde tekellerde lanse edilen fakat aslı hiçte öyle olmayan sigara markasıdır. Denenmiş ve çürütülmüştür.
Tansu Çiller'in Başbakan olduğu dönemde kullandığı ve Çiller Ailesi tarafından 5 yıl önce satılan yatın adı. Kaçakçılıkta kullanıldığı için dövlet el koymuştur.

http://www.milliyet.com.t...resident--gundem-2319806/