bugün

Yüzde 99,9'unu kızların yaptığı bir saçmalıktır. iki ihtimal vardır; bu kişi ya yüz felci geçirmiştir ya da yonja üyesidir, başka bir ihtimal kalmıyor geriye.
hiç bir zaman sona ermeyeceği düşünülen modadır.
akvaryum camlarını temizlemek için kullanılması gereken kız çeşididir.
azalarak bitsindir.
emoların yakından takip ettiği virüs.
birinin çok iğrenç olduğunu onlara söylemesi gerekiyor. bunu ben yapardım fakat bana da ağız büzerler diye korkuyorum.
ördek suratlı kızlardır. en az justin bieber kadar iticilerdir.
ilgiyi üzerine çekmeye çalışmaktır. çalışmaktır diyorum çünkü başarılı olamazlar en azından benim için öyle.
amaç daha sempatik görünmektir. yani az da işe yaramıyor değil.
fotojenik olmayan belki bir şeye benzeyeceğini umut eden genelde ergen tipler.
gel ağzıma vur demektir.
"hem büzdüm hem yana kavis verdim dudaklarıma, bir de düşünüyormuş gibi yukarı baktım mı tamamdır. böyle süper oldu, çok seksi oldum." diye düşünüp, milyonları peşinden sürüklermişçesine kendilerine güvenirler.
nikonu olan ergen kızların yaptığı harekettir, bunları canlı gördüğünüzde boş bir kenara çekip dövmek gelir içinizden.
asıl verilmek istenen mesaj: "en iyi blowjob burada" olabilir.
aysun kayacının türk kızlarına kazandırdığı en büyük yetenektir.
o dudakları makasla kesesiniz gelir. makas dediğim, bildiğiniz demir makas. zıyk, diye keseceksiniz, atacaksınız çöpe. sonra kanlar içinde kıvranacak arkadaş.

hadi kızları anladım da, ama erkekler neden yapıyor lan bunu.

ben olsam utanırım lan. harbi utanırım oğlum...
kıro kızların ortak özelliğidir.
amacını hala anlayamadığım kızların büyül çoğunluğunun yaptığı eylemdir.
neden yapıldığının anlaşılması için uğraşmak gerekir. amaçsızlıktan mıdır, can sıkıntısından mıdır bilinmez. garip bir huydur.
fotoğraf çekilirken kızların vücud fonksiyonlarının bir bütün halinde değişmesi sebebiyle pek de anormal olmayan durum.
görsel
http://ulu.so/u1z738
son zamanlarda yavaştan demode olduğunu hissettiğim hadisedir. tarihin tozlu raflarına kaldırılması bir daha bu dönemin gelmemesi dileğiyle.
üüüüüü pozu da denir.
ergen kızların yaptığı eylemdir. dudaklarını farklı biçimlere sokarak ne anlamamızı bekliyorlar anlayamadım. dahamı çekici olduklarını hissediyorlar. afrodit olduğu kanılarınamı varıyorlar.
muhtemelen 1 yıl sonra bitmiş olacak, yapanlara apaçi muamelesi gösterilecek hede. *