bugün

entry'ler (55)

hannibal dizi versiyonu

yeni dogmus dizimizdir. efektlere senaryoya ve oyunculuk on numara. bu dizi tutar.

aydın doğan ın bu akşam para kazanamayacak olması

olur mu lan oyle sey dedirtir. okadar kisi izlicekte reklamlara ek gelir mi koymayacak.

real madrid in paylaştığı istanbul fotoğrafı

Afedersin ibneliktir. Yokmu bulamadin mi iyi yer. Hayir hayiflanmiyorumda koskoca istanbul koskoca 37 milyon begenili real sayfasi. Bu musun lan sen!

real madrid in paylaştığı istanbul fotoğrafı

afedersin ibneliktir. Yokmu bulamadin mi iyi yer. Hayir hayiflanmiyorumda koskoca istanbul koskoca 37 milyon begenili real sayfasi. Bu musun lan sen!

duvar iscisi

eskiden amele olan, şimdi ise aboovvv dedirtendir. benim ben kıs kıs kıs.

atatürk öldürüldü mü

araştırılası teoridir. tarihe girmekte fayda var bir girişi sayısız çıkışı olan mağara.

sıçmak

eziyet değil meziyettir.

ben aslında türk değil arnavutum

(bkz: gelmiş geçmiş en çok geçirmiş)

oy verilmeye değer parti bulamamak

ülkemiz adına acınası gerçektir. böyle bir ortamda kendimi bi bok hissediyim diye 'kötünün iyisi' söylemiyle veriliyor çoğu oy.Yazık etttin yazık kendinden çok bana.

bir kızın en tatlı olduğu an

gözüne cıvıl cıvıl bakarak senin yaptığın espiriye gülmesidir.

yatak ısınsın diye yapılan eylemler

burun deliklerinden ayaklara olan kadar kısmı yorganın altında büzüştürmek.

amına koyim yerine amına koyayım diyen entel

doğru söylesede dozunu abartmıştır. amına korum, koduğum daha kullanasıladır.

sözlük yazarlarının şu an olmak istediği yer

kucağımda sevgilim altımda dizel 2000 motor gücünde bir arabayla avrupa turu. avrupanın neresi olursa olsun olan bize olsun.

erkeklerle tokalaşmayan kadın

koltuğa bağlayıp spartacusu zorla izlettirilerek azgınlığından bayıltılası kadındır.

sözlük yazarlarının aynı günde doğduğu ünlüler

18/10/1939 John F. Kennedy'yi öldüren ABD'li suikastçi Lee Harvey Oswald .
18/10/1960 Belçikalı aktör Jean-Claude Van Damme.

kral tv ye varoş sms ler atan kız

derbeder mi derbeder, efkarlı mı efkarlı, hayatın iyi tarafını hiç görmemiş hep acı çekmiş görüntüsü veren kızdır. eq sunun iq sunu geçmeye başlamıştıro mesajı atmakla ama insan soyundandır o garibimde.

evrimciler göt oldu

http://www.youtube.com/watch?v=ebRDmAfLuvQ

hugo almeida yı beğenmeyen insan

futboldan anlayan insandır. adamın hakkını vermek gerekir oynayamadı türkiyede. bu sezon gerçi daha iyidir belki ama özellikle bu sezon fenerbahçem ve drogbalı galatasarayı takip etmek yetiyor bana.

bağlama çalana kıro gözüyle bakan tip

(bkz: benden uzaklaşmayın beni yalnız bırakmayın)

bu devirde kol saati kullanan insan varoştur

kültürü yeni nesil teknolojide sananların önermesidir. zevk var anlayış var neyin kafası demek istemezdim ama pardon.