bugün

bir japon sporcuya 4900 dolar fatura gelmesine neden olmuş oyun
http://m.yeniakit.com.tr/...efon-faturasi-199363.html
Bu akşam açıp güncelleme hatası aldığım oyun. Aynı zamanda köylere 2-3 tane pokemon atın.
25. levelde sanki level 13'teki pokemonlara ait cp'leri veren oyun.
Kadıköy'deki bir marketin önünde "pokemon bulunur" tabelası görmeme sebep olan oyun.
artık bitsin dediğim illet. artık daha da bağımlı oldu insanlar telefonlara. nasıl bir manyaklık bu?
oynamayan bir kaç kişi kaldığımız oyun.
Gerçekten oyunun amacı yok diyemeyiz, En iyi pokemona sahip olmak amacından sapmadan bir oyun.

Bazı saçmalıklar var yeni güncelleme ile. Nearby özelliği acaip kasan oyun. Yani ben polemik avlamak için yer ebenin höresine kadar hubeley hobeley yürüyeceğim, ama amk pokemon unu bulamayıp üstüne kaybolduğunu göreceğim. Kusura bakmayın ama yapacağınız guncellemenin amina koyayim. Olum sarı takımı aldım oynayan yok. O da ayrı bir sikkofield. Kaldı ki popülerliğini kölesi olmayıp sarıyı sectim. O efsanevi sarı pokemonun ash e görünmesi nedeniyle. Iyi ki de seçmişim len dedim. Neyse ayrıca,

Sanırım levele göre evrimlesmis pokemon yakalayabiliyorsun. Haliyle gerçeklik burada algoritma nedeniyle geride kalıyor. Ar ile oynamayan biri olarak hevesimi daha 8.level de alacağım anlaşılan. Kaldı ki yeni başlayan nearby adımı ile oynamaya başladılar göre haksız rekabete sebep olacak.

Edit: imâ.
sarı takımı seçenler yok olmaya baştan mahkum olmuşlar. kırmızıyız bekleriz.
Pokedexi tamamlamak isteyenlere amme hizmeti

Tauros: new york'taki central park'ta dolanarak bulursunuz

Farfetch'd: Hong Kong'daki King's Park ve civarında dolanarak bulursunuz.

Kangaskhan: Sydney'deki Circular Quay'de dolanarak bulursunuz.

Sabırlı olun. Hem buralar zaten lure basılı pokemon cenneti.
290 olu 800 yarali hadi hayirli olsun.
Oynamıyorum kafam rahat dediğim oyun. Gerçi kamu spotu bu kadar işe yaramamıştır insanları yürümeye yönlendirme konusunda.
gereksiz oyun.

bence bu kadar tutulacak bir oyun değildi.
Tasosu tekrar ciksa yiyin birbirinizi diyecegim ama bu oyunun belli bir amaci yok oyle mal mal pokemon yakalayip sizi elinde telefona bakan amalar gibi dolastirir. Zaten hilesiyle millet oyunun anasini bellemisken oynuyor olsamda birakirdim herhalde.
hep aynı pokemonların çıkması götünüzü kaldırmaktan aciz olmanızdan kaynaklanıyor. oyunun mantığı gezip dolaşmak zaten. otur otur zubat, otur otur ratata çıkar ne bekliyorsunuz ?

kalabalık mekanlarda şansınızı deneyin. şehir meydanları gibi, mecburiyet caddeleri gibi, otogarlar gibi... buralarda muazzam pokemon kalabalığı oluyor.
pokemon go nox ile sorun yaşayan arkadaşlar varsa adamlar tüm hataların çözümünü halletmişler. http://www.medyagurmesi.c...um-hatalarinin-cozumleri/
Bot kullanmayanların gymlerde büyük zorluklar çektiği oyun.
Her ne kadar filmi izlememiş olsam da kendimi Pokemon Go'nun Suicide Squad'ı olarak görüyorum. Fake gps ve bot kullanan bir insan olarak 2000 cp üstü pokemonlarım ile gymleri geziyorum, benim gibi hileci 5 6 kişinin çökmüş olduğu gymleri özgürlüğe kavuşturup 10 cp'li bir pokemon bırakarak yoluma devam ediyorum. Oyundaki tek amacım bu oldu artık. Botçulara karşı botla verdiğim bu mücadele ile ülkemizdeki dostluk ortamına katkımı yapıyorum.
küstüm ben pokemon'a
çaldı diye zıp zıplarımı
gökyüzünde hayallerimle
rengârenk süzülen uçurtmalarımı...
Az önce grimer'i muk'a evrimleştirerek pokedexi tamamladığım oyun. Mew, articuno, zaptos, moltres ve ditto için etkinlikleri beklemekteyim.
acayip saçma oyun bunu oynayanlar var bir de, yapımcısı türk olsa bu nasıl oyun la diye dalga geçer yüzüne bakmazdı kimse.
Oynayan ağır işsizdir. Çok zor bir dönemden geçiyor olmalı, yazık.
bunların nereden çıkacağı belli olmuyor. zart diye belirdi. elim ayağım titredi şerefsizim.

görsel
15 gün sonra kimsenin oynamayacağı oyun. bir rüzgar gibi gelip geçecek.

oynamadım amma lakin gördüğüm kadarıyla kamerayı açıp sağa sola bakmaktan başka bi atraksiyonu yok.
gps hack yapanların bile artık sıkıldığı oyundur.
yapımcısına milyar milyar kazandırmış oyundur. animesi efsanedir ve böyle bir formatla sunulması tabi ki yapımcılarını zengin edecektir. ilerleyen zamanlarda kavgalara, cinayetlere sebep olacak mı merak etmekteyim.
Emek harcamama rağmen bıraktığım oyundur. Pokemon gibi güzel bir malzemeyi pokem go ile rezil ettiler.
güncel Önemli Başlıklar