bugün

bir kuponu daha yatmış şanssız yazar.
hande sarıoğluna takık olan yazar.
coinler 1000x yapsa da zengin olsak aga sjsjsjsk görsel
(bkz: jimmy tudeski)
her ayak var ama hiç böyle sevgili yaptığını görmedim. belkide en iyisini o yapıyor. kafa rahat aq.
Madih merim hakkında düşüncelerine katıla katıla katıldığım yazar.
görsel
Ayak fetişi olduğunu düşünüyorum.
Hala donuz listemde olduğu için sokak köpekleri, aşı ve fatih terim hakkındaki kırıcı çıkışlarına devam edip etmediğini bilmediğim ama devam etmiyor olmasını dilediğim yazar. Gerek yok gerçekten de.
Bence bu yazarın atacağı görsellere bir standart getirmek lazım. Hoppidi diye başlayan başlıklara sınırsız görsel atsın ama misal fetüs görseli ya da göz dövmesi atmasın. Bu sözlük o sözlük değil.
Bu yazarın nicki, bana bir boya markasını anımsatıyor. Neden bende bilmiyorum.
grubun en vasat takımını 1-0 yendi diye yine avrupa fatihi moduna girilmiş. hahaha.
terimcilere bak ya. puhahah.
Sen sadece popo at meme at sözlüğe bro.
futbol falan konuşma hiç çünkü anlamıyorsun futbol bilgin Bi fenerli kadar akşam gördük bunu içimizde bulunan senin gibilere uysak bizle taşak geçiyorlardı bugün ama biz geçiyoruz işte.
Uefa avrupa ligi ne lan. Fatih terim hoca değil tweetlerini beklediğimiz yetkili.
Uyuyorum numarası yapıyor.
sırf görsel sayısını arttırmak için entry giren jimmy tudeski'nin yeni nicki.
acilen Twitter hesabini kapatmasi lazim, gecen bi travesti begenmis ana sayfama dustu butun metrobus bana 3 saat bakti tip tip.
Twitter hesabını merak ettiğim jimi.
(bkz: ayak fetişi)
jimmy olduğunu biliyor, nick değiştirmesini yemiyoruz.
tictoc uludağsözlük temsilcisi.
Böyük oyun ondan sorulur.
Her türlü gizli dosyaya ulaşıp sözlüğe servis eden yazar.
Tehlikeli bir görevi var.

görsel
format tecavüzcüsü yetkili.
izmit'le ilgili entry'sinden jimmy olduğunu anladığım yazar.
Bu yazarı şikayet edelim, aşının zararları diye diye paylaşım yaparak bir kemalistin bile aşı olmaması ülke için kayıptır.