bugün

onursal başkanı olarak turgut özal çıksa şaşırmayacağım örgütlenme.clinton ın savaşma seviş sözüne bir ara fazla kaptırıp birbirlerini düzmüşlerdir;şu sıralar sevişme döneminden çıkmışa benziyorlar keşke hiç çıkmasalardı.

ayrıca bilerek yokedilmedği gibi garip bir teori de vardır.bazı operasyonlarda bulunmuş komandoların elverişli durumdayken yukarıdan gelen emirlerle geri çekildikleri,pkk lı teröristlerin dağın tepesine bilardo masalarını nasıl çıkardıkları gibi sorular yanıt bulmayı beklemektedir.
http://www.youtube.com/wa...rch=pkk&v=-kFJWX4Zmao
devlet kademesinden hiç kimse bana bu bir terör örgütüdür demesin. çünkü hiç inandırıcı değiller. bu anaları belirsiz şerefsizlerin kökünü kazıyacak topumuz mu, tüfeğimiz mi, mühimmatımız mı, yoksa bu uğurda canlarını vermek için hazır bekleyen askerlerimiz mi yok? neden kökü kazınmıyor? kimi bekliyoruz? dibimizde bir kurdistan kurulduktan sonra acaba suçlu duruma düşmek için bir devlete savaş açmamız mı isteniyor? dibimde 2 askeri kaçırıldığı için bir devleti yerle bir eden israil var, dünyanın öbür tarafından kalkıp gelen amerika var, bizim devletimiz 1 km ötedeki kansızı öldürmekten aciz mi? ama bugün sözde sınır ötesi operasyon sinyali verildikten hemen sonra bir amerikan yetkilisi " türkiye pkk için kendi başına haraket etmemeli" diyor. ulan pezevenk sen kimsin? benim milletimden misin? benim dostum musun? benim milletimin çektiği gibi senelerdir acı çektin mi? sen kimsin ki bana etmemeli yapmamalı diye laga luga yapıyorsun!?

devlet hangi itin nerde saklandığını çok iyi biliyor ama gerekeni yapmıyor.

o şehit cenazelerinde gidip göya ağlayan yetkililer gidip acaba milletimi bu pkk'dan nasıl kurtarırım diye düşünüyor mu acaba?

pkk bir terör örgütüdür! bu milletin senelerce ayağındaki bir nasırdır. tedavisi bugün bellidir ama nedense doktorlarımız bir türlü operasyonu yapmıyor!
1977 * kurulmuş bir hededir.kuruluş amacı kürt solunu bir araya getirip türk soluyla bir araya gelip bir şeyler yapmaya çalışmaktır.ancak bir zamanlar t.c. için çalışan ve ne sağ ne sol hiçbir gruba kabul edilmeyen abdullah öcalan bu hedeye sızmış ve amerika desteği ile burayı ele geçirmiştir.ilk eylemlerini bu insanımsı başa geçtikten sonra yaklaşık olarak 1984 yılında yapmışlardır.
yaptıkları artık herkes tarafından bilinmektedir ancak farklı bir açıdan bakılması gereken bir nokta vardır.bu hedeye karşı olanlar için faşist gibi terimler kullanılmaktadır ancak bu zekasızların yaptıklarını yani kürt faşistliğini görmemezlikten gelmektedirler.sonuç itibariyle kuruluş amacı ne olursa olsun,tamamıyla ortadan kaldırılması gereken,savunucularının da en az müebbet ceza alması gereken hededir.
(bkz: ibneyiz biz)
varolduğu sürece savundukları(!) halka iyilikten çok kötülük eden kürt örgütü.

bir tuvaletin kapısında şu yazıyordu:

pkk varoldukça kürtler tarlada ırgat, inşaatta amele olmaktan kurtulamayacaktır.
gucunu eskıden suriye'den simdi ise ırak'dan alan bolucu teror orgutudur.eskiden turkıye'den suriye'nın hıncını alıyordu bugun ise ırak da ikametlerine karsılık, ırak kurtlerinin elinde bir pazarlık kagıdıdır.kahrolası bir orguttur.
"puşt, katil, köpekler"
baş harfleriyle simgelenen deyyusların örgütü.
ormanları yaktıklarını açıklayarak nefretimizi körüklemiş olan adamcıklar..

ulan komünizm sizin neyinize be,.bnenin evlatları!
siz önce vatan millet bilinci öğrenin..
En büyük zararı sözde savundukları kürt asıllı insanlara veren terör örgütü.Pkk'nın yurt çapında gerçekleştirdiği eylemlerin ardından bazı sığ görüşlü insanlar kürt kökenli tüm insanları aynı kefeye koyarak her kürdü pkk sempatizanı olarak algılamaktadır.Bilinçli ve sağduyulu her türk vatandaşı(etnik kökeni her ne olursa olsun) pkk'nın gerçekleştirdiği ve masum insanların canına malolan hiçbir eylemi savunmamakta zaten.Fakat altı çizilmesi gereken nokta sığ bir algıyla sağduyusuz şekilde terörün nedenlerini ve sonuçlarını düşünmeden ve sorgulamadan içindeki ilkel nefreti şiddeti sanal platforma taşıyan insanların çözüme katkısının olmayacağıdır.Zaten önemli olan empati kurmak ve çözüme katkı sağlamak değil midir?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.