bugün

entry'ler (39)

erkeklerin hep fotoğraf istemesi

Uzaktaysa istenir de, zaten yakınında olan birinden istiyorsa malın önde gidenidir o erkek.

sokak hayvanları uyutulacak

Bu ahlak yoksunu toplum varken o zavallı hayvanların uyutulması hiçbir şeyi değiştirmez. Yoktan yere katliam yapılmış olur. O sokak köpeklerinin büyük çoğunluğu bir zamanlar birilerinin köpeğiydi. Direkt sokakta doğanları da var tabii, ama köpekleri kısırlaştırmak kedilere nazaran çok daha kolay olduğu için belediyeler yakalayabildiklerini kısırlaştırıp geri salıyor. Yani asıl mesele köpeklerin sokakta üremesi değil. Mesele hayvan sahiplenip(veya satın alıp) daha sonra sokağa atan orospu çocukları ve cins kedi, köpek, kuş üretip bunun ticaretini yapan orul orul orospu çocuklarıdır. Sokaktaki zavallı hayvanlara musallat olmadan önce bu orospu evlatlarının cins hayvan üretimini ve satışını engelleyin, her sahipli kedi ve köpeğe çip takın, eğer sahipleri sokağa atarsa onlara ağır cezalar verin ki evine aldığı hayvanın bir eşya olmadığını anlasın şerefsiz piçler.

burnumuzun dibindeki adaların yunanistan ın olması

iyi ki Yunanistan'a ait. Bizde olsa Laz müteahhitler anasını sikerdi oraların da. Şimdi en azından gidip doğal güzelliklerini görüp tekrardan tr cehennemine dönme imkanımız var. Bizde olsa o da olmayacaktı.

caddebostan sahilinde yürümek

Eskiden yapması güzeldi. Tabi ben bisikletle yapardım bunu. Bahariyeden başlayıp stadı geçtikten sonra bağdat caddesi boyunca caddebostan sahile kadar pedallayıp orada bir kahve içtikten sonra geri dönerdim. Yaz aylarında sabahın ilk saatlerindeki serinlikte ve pazar günü o bomboş yollarda pedallamanın keyfi bir başkaydı. Hey gidi günler. O taraflara gitmeyeli yıllar oldu. Muhtemelen şimdi birleşmiş milletler gibidir. Türk hariç her milletten zibilyon tane eşkali bozuk tip kaynıyordur.

türk halkınım hep sinirli olması

Türk halkı kadar kuru sıkı atan, bencil ve ödlek bir topluluğun dünyada eşine benzerine az rastlanır. Bu korkaklık ve bencillikten kaynaklı zaten çok eski zamanlardan beri "kabadayılık" diye bir şey çıkmıştır. Yani meydanı boş bulan psikopatlar almış yürümüşlerdir hep. Bu kabadayılar günümüzde illegal işler peşinde koşan kekolar ve mafyavari seri közcü tipler olarak tezahür etmektedir. Batıdan kabadayı, keko, mafya -artık adına her ne derseniz deyin- çıkmaz. Çünkü hakkını söke söke alan, gerektiği yerde ses çıkaran, yaptığı devrimler halk tabanlı olan toplumlardır. Bizdeki gibi tepeden inme değildir yani. Son 10 yılda çıkan saçmasapan woke kültür ve doğudan gelen akın akın göçler onların da medeniyetinin sonunu getirecek gibi görünse de, bu halleriyle bile bizden çok iyi durumdalar.

bebeği gibi seven incitmeyen değer veren erkek

Bebeği gibi sevmek nedir amk. Bir bebeğe gösterilen ilgi ve bakımı bekleyen kadın zaten ilgi manyağı ruh hastasının biridir. Doyumsuz olduğundan asla tek erkeğin ilgisi de yetmez. iş yerinde, internette, markette, yolda, akla gelebilecek her yerde erkeklerle flört edip ilgi vakumlayabilir.

akpliler olarak fahiş fiyata boykota katılmıyoruz

Kurye 20 tl'yi aldıktan sonra anasından girip bacısından çıkmıştır bunun. Sanki adama hakaret eder gibi 20 lira vermiş lavuk. Hiçbir şey verme daha iyi amk. Ayrıca akp çocuklarının katılmaması normal. Zaten vatandaştan çalınan paralarla semiren tipler bunlar. Standart akp seçmeni ise hayat boyu boykotta zaten. Bütün gün bayat ekmek kemiren adama boykot desen o ney yeniyor mu diye sorar.

ciddi düşünmeyen erkek

Seninle ciddi düşünmüyordur. Konuştuğu her erkeği aptal yerine koymaya çalışan kezoları mağdur eder.

chp hırsızların malına el koyup halka dağıtmalıdır

Aslında mesele ne akp, ne chp, ne de başka bir parti meselesi değil. Bu toplum çürümüş, geri dönülemeyecek şekilde ahlaksızlık var toplumun her kesiminde. Bu toplum chp'yi de seçse bugün ki akpden hiçbir farkı olmaz. Çürük toplum çürük devlet, çürük hükümet demektir. Ya büyük bir devrim yapılıp eski sovyetler usülü despot bir yönetim gelecek, ya da savaşla bu ülke komple yıkılıp yeniden kurulacak. Başka türlü bu ülke iflah olmaz artık. Brezilya, ekvador, Meksika, Kolombiya, hindistan, Pakistan gibi bok çukuru ülkelerin seviyesine geldik neredeyse.

recep tayyip erdoğan

Ahirette nasıl hesap vereceğini merak ettiğim kişi. Milyonlarca insanın hayatını mahvetti. Bazen kendi hayatımla ilgili hep alternatif senaryolar düşünürüm. Keşke 2000'li yılların başında ben de 20'li yaşların başında olsaydım ve abd'ye göç etmiş olsaydım, hiç bu adamın yönettiği tr'de bulunmamış olsaydım diye hayaller kurarım. Milyonlarca insanın da benimle benzer hayaller kurduğuna eminim.

2 nisan 2024 başımın çatlıyor olması

Başlık niye açtın? Gelelim masaj mı yapalım şakaklarına?

Apranax içilip sakince uzanınca maksimum yarım saatte geçecek olan ağrı.

ismet gurbuz

Sözlükte şu elemana sallayan sallayana ama yüzde 90'ımızdan daha iyi hayat yaşadığına eminim. Almanya'da bir eli yağda, bir eli balda mis gibi takılıyor. Arada bir pilavlı sohbete gidip kavurmalı pilavını, salatasını, yoğurdunu yiyor, üstüne tatlısını çayını içiyor. Boş vakitlerinde de boş boş gezdiği yerlerde selfie çekinip sözlüğe atıyor falan. Kafasının içi de pırıl pırıl adamın. Sizin çektiğiniz sıkıntıların hiçbirini çekmiyor. Türkiye'den bu elemanla evlenmek isteyecek milyonlarca kız vardır. Alman pasaportu+ beyni olmayan bir adam. Bir türk kızı daha ne ister.

ergen erkek mizahı

Başlık sahibiyle herhangi bir konuda aynı görüşte olacağım hiç aklımın ucundan geçmezdi ama altına imzamı atarım. Dünyanın en iğrenç canlıları ergenlerdir. Hamam böcekleri ve lağım fareleri bunların yanında sevimli kalır.

eskort vs aktroll

Biri nakit çalışır, diğeri makarna, kömür ve belediyede işe sokulma karşılığı çalışır.

ilişkiler dürüstlükle yürümez herkes rol yapıyor

Sadece ikili ilişkiler için geçerli değil, akla gelebilecek tüm insani ilişkiler için geçerli. Herkesin dış dünyaya karşı taktığı bir maske var. Eğer insanlar birbirlerinin zihnini okuyabilseydi herkes kendi varlığından dahi tiksinirdi.

kızını taciz eden hintli genci öldürdü

Haberin tarihi 2018.

(bkz: mağara soğuk muydu kardeş)

suriye iç savaşı

13 yılda 306 bin kişinin öldüğü söylenen savaş. Bizde 45 saniyelik depremde daha fazla insan öldü.

esra ezmeci poposunu elliyor

Bu kadının götünde bi gariplik var. Sanki kilodunun içine yastık sıkıştırmış gibi duruyor. Kalça implantını yapan plastik cerrah dolgu malzemesini biraz fazla kaçırmış belli ki.

işte bunlar hep tembellikten kaynaklı. Bir göt squatla, hip thrustla mı yapılmış, yoksa böyle yapay şekilde dolgu malzemesiyle mi yapılmış 1 km'den anlarım.

zeytin yağının çok kötü bir yağ olduğu gerçeği

Kolay yandığı için kızartmalarda ve diğer birçok yemekte kullanılmaz zaten zeytinyağı. Salatalarda kullanıldığında da eğer bokunu çıkarıp fazla koyarsanız tadı tabi ki baskın gelir. Soğuk sıkım naturel sızma zeytinyağı ile rafine ayçiçek yağını karşılaştırmak, Ferrari ile tofaşı karşılaştırıp tofaş daha iyi demek gibi bir şey.

Edit: (bkz: #46919888) yazar burada rafine zeytinyağından bahsediyor anladığım kadarıyla. Rafine edilerek içindeki tüm faydalı polifenolleri kaybetmiş zeytinyağına bi dünya para bayılacağına ayçiçek yağı kullan daha iyi zaten. En azından paran cebinde kalır.

kaslı olmanın sıradanlaşması

Türkiye için böyle bir şey söz konusu değil. Tabi siz yeraltı üretimi steroidlere abanan sosyal medya soytarısı ergenlere bakarak bu kanıya varmış olabilirsiniz, ama standart halk eti falan geçtim yumurtayı bile zor yiyor, hatta yiyemiyor bile. Geçim derdi olan insanın kas yapmak gibi bir amacı olmaz.

ABD için sıradanlaştı denilebilir ama. Zaten aşırı uçların ülkesi amerika. Kaslı olanı aşırı kaslı, obez olanı da aşırı ötesi kilolu.