entry'ler (33)

akpliler olarak fahiş fiyata boykota katılmıyoruz

Kurye 20 tl'yi aldıktan sonra anasından girip bacısından çıkmıştır bunun. Sanki adama hakaret eder gibi 20 lira vermiş lavuk. Hiçbir şey verme daha iyi amk. Ayrıca akp çocuklarının katılmaması normal. Zaten vatandaştan çalınan paralarla semiren tipler bunlar. Standart akp seçmeni ise hayat boyu boykotta zaten. Bütün gün bayat ekmek kemiren adama boykot desen o ney yeniyor mu diye sorar.

ciddi düşünmeyen erkek

Seninle ciddi düşünmüyordur. Konuştuğu her erkeği aptal yerine koymaya çalışan kezoları mağdur eder.

chp hırsızların malına el koyup halka dağıtmalıdır

Aslında mesele ne akp, ne chp, ne de başka bir parti meselesi değil. Bu toplum çürümüş, geri dönülemeyecek şekilde ahlaksızlık var toplumun her kesiminde. Bu toplum chp'yi de seçse bugün ki akpden hiçbir farkı olmaz. Çürük toplum çürük devlet, çürük hükümet demektir. Ya büyük bir devrim yapılıp eski sovyetler usülü despot bir yönetim gelecek, ya da savaşla bu ülke komple yıkılıp yeniden kurulacak. Başka türlü bu ülke iflah olmaz artık. Brezilya, ekvador, Meksika, Kolombiya, hindistan, Pakistan gibi bok çukuru ülkelerin seviyesine geldik neredeyse.

recep tayyip erdoğan

Ahirette nasıl hesap vereceğini merak ettiğim kişi. Milyonlarca insanın hayatını mahvetti. Bazen kendi hayatımla ilgili hep alternatif senaryolar düşünürüm. Keşke 2000'li yılların başında ben de 20'li yaşların başında olsaydım ve abd'ye göç etmiş olsaydım, hiç bu adamın yönettiği tr'de bulunmamış olsaydım diye hayaller kurarım. Milyonlarca insanın da benimle benzer hayaller kurduğuna eminim.

2 nisan 2024 başımın çatlıyor olması

Başlık niye açtın? Gelelim masaj mı yapalım şakaklarına?

Apranax içilip sakince uzanınca maksimum yarım saatte geçecek olan ağrı.

ismet gurbuz

Sözlükte şu elemana sallayan sallayana ama yüzde 90'ımızdan daha iyi hayat yaşadığına eminim. Almanya'da bir eli yağda, bir eli balda mis gibi takılıyor. Arada bir pilavlı sohbete gidip kavurmalı pilavını, salatasını, yoğurdunu yiyor, üstüne tatlısını çayını içiyor. Boş vakitlerinde de boş boş gezdiği yerlerde selfie çekinip sözlüğe atıyor falan. Kafasının içi de pırıl pırıl adamın. Sizin çektiğiniz sıkıntıların hiçbirini çekmiyor. Türkiye'den bu elemanla evlenmek isteyecek milyonlarca kız vardır. Alman pasaportu+ beyni olmayan bir adam. Bir türk kızı daha ne ister.

ergen erkek mizahı

Başlık sahibiyle herhangi bir konuda aynı görüşte olacağım hiç aklımın ucundan geçmezdi ama altına imzamı atarım. Dünyanın en iğrenç canlıları ergenlerdir. Hamam böcekleri ve lağım fareleri bunların yanında sevimli kalır.

eskort vs aktroll

Biri nakit çalışır, diğeri makarna, kömür ve belediyede işe sokulma karşılığı çalışır.

ilişkiler dürüstlükle yürümez herkes rol yapıyor

Sadece ikili ilişkiler için geçerli değil, akla gelebilecek tüm insani ilişkiler için geçerli. Herkesin dış dünyaya karşı taktığı bir maske var. Eğer insanlar birbirlerinin zihnini okuyabilseydi herkes kendi varlığından dahi tiksinirdi.

kızını taciz eden hintli genci öldürdü

Haberin tarihi 2018.

(bkz: mağara soğuk muydu kardeş)

suriye iç savaşı

13 yılda 306 bin kişinin öldüğü söylenen savaş. Bizde 45 saniyelik depremde daha fazla insan öldü.

esra ezmeci poposunu elliyor

Bu kadının götünde bi gariplik var. Sanki kilodunun içine yastık sıkıştırmış gibi duruyor. Kalça implantını yapan plastik cerrah dolgu malzemesini biraz fazla kaçırmış belli ki.

işte bunlar hep tembellikten kaynaklı. Bir göt squatla, hip thrustla mı yapılmış, yoksa böyle yapay şekilde dolgu malzemesiyle mi yapılmış 1 km'den anlarım.

zeytin yağının çok kötü bir yağ olduğu gerçeği

Kolay yandığı için kızartmalarda ve diğer birçok yemekte kullanılmaz zaten zeytinyağı. Salatalarda kullanıldığında da eğer bokunu çıkarıp fazla koyarsanız tadı tabi ki baskın gelir. Soğuk sıkım naturel sızma zeytinyağı ile rafine ayçiçek yağını karşılaştırmak, Ferrari ile tofaşı karşılaştırıp tofaş daha iyi demek gibi bir şey.

Edit: (bkz: #46919888) yazar burada rafine zeytinyağından bahsediyor anladığım kadarıyla. Rafine edilerek içindeki tüm faydalı polifenolleri kaybetmiş zeytinyağına bi dünya para bayılacağına ayçiçek yağı kullan daha iyi zaten. En azından paran cebinde kalır.

kaslı olmanın sıradanlaşması

Türkiye için böyle bir şey söz konusu değil. Tabi siz yeraltı üretimi steroidlere abanan sosyal medya soytarısı ergenlere bakarak bu kanıya varmış olabilirsiniz, ama standart halk eti falan geçtim yumurtayı bile zor yiyor, hatta yiyemiyor bile. Geçim derdi olan insanın kas yapmak gibi bir amacı olmaz.

ABD için sıradanlaştı denilebilir ama. Zaten aşırı uçların ülkesi amerika. Kaslı olanı aşırı kaslı, obez olanı da aşırı ötesi kilolu.

kimseye sempatik görünmek için uğraşmamak

Eğer gerçekten kimseye sempatik görünmek için uğraşmazsan illa ki birilerine sempatik görünürsün. Başlık sahibine denemesini tavsiye ederim.

bol yoğurtlu tereyağı yeni dökülmüş iskender kebap

Et ile yoğurdu birlikte nasıl yiyorlar bir türlü anlamadığımdan sevemedim ben bu iskenderi hiç. Etin tadını mı alacağız, yoğurdun tadını mı belli değil. ikisi de birbirinin tadını bastırıyor. Mesela çedarlı hamburger de hayatta yiyemem ben. Zaten uzmanlar da et ile birlikte süt ve süt ürünleri tüketmeyin diyor.

gunahkar bir profil uzmani

(bkz: #46916378)

Sen aslında ne npc cümlelerin, ne ağlaklığın, ne de başka bir şeyden değil, tam da bu yüzden sevilmiyorsun. Çünkü senin bir duruşun, bir omurgan yok. Sana iyi davranan, veyahut daha önce kötü davranmamış olan herkesle iyi geçiniyor, yeri geliyor savunmaya bile kalkıyorsun. Aynı anda bir pkklı, radikal islamcı, Atatürkçü ve komünistle dahi dost olabilecek kapasitedesin. Emin ol bir duruşun, bir karakterin olsa bütün npc'liğine rağmen bu kadar örselenmezdin.

ibrahim keloğlan

Bu adama aslında bu yaşadıkları yeter de artar bile. Hayat boyu sırtında taşıyacak bu yükü. insanlar bunun sadist bir kişi olduğunu bilip yakınlık kurmak, ahbaplık etmek istemeyecek. Hapishanede olmasındansa dışarıda olup, o olduğu her anlaşıldığında insanlardan dayak yemesi çok daha iyi olur.

Bu olay bir kez daha kameraların önemini de gösterdi. Eğer o sitede her yerde kameralar olmasa bu sadist herifin kediyi eze eze öldürdüğünü kimsenin ruhu dahi duymayacaktı. Her yerde kameraların daha da çok artması lazım kesinlikle.

koca arayan kadın

Aslında kendini koruyacak, kollayacak, sevecek bir erkek arıyor kadın. işi de pazarlığa dökmüş. Para karşılığı ilgi, sevgi ve koruma istiyor. Hadi diyelim buldu bu şekilde birini, parasını verdiği erkeğe en başta kendisi saygı duymaz. Saygı duymayınca da benimseyemez, çok geçmeden ayrılır. işe para katmadan sevgili arıyorum dese daha bir Oluru vardı ilanın.

yagmurcu

(bkz: #46916182)

Atatürk'e açık açık küfür edemez tabi, anca böyle üstü kapalı yapar. Olur da ederse evinden alınıp o küfür eden organının mabadıyla bütünleştirileceğini çok iyi bilir çünkü.