bugün

entry'ler (29)

bitkileri americano ile beslemek

Fazla alıştırma derim. Ondan sonra white chocolate mocha da istemeye başlarlar.*

sokak köpeklerine zehirli mama vermek

Böyle bir şeye benim yaşadığım çevrede kalkışan olursa onu yakalayıp yediririm o mamayı ona. Etrafta o kadar sadist adi insan kol geziyor ki, kedi köpek beslemesi yapanlara bile güvenemez olduk. Kedi veya köpeklere mama veren birine denk gelirsem yalandan sohbet edip başında bekliyorum artık. iyice paranoyak olduk bu sadist orospu çocuklarının yüzünden.

10 ay sonra eski sevgiliye geri dönmek

https://youtu.be/kitMDtkedwA?si=Zf1x7cImSAjUgM1I

insanları durup dururken öldüren amerikan polisi

Aslında durup dururken öldürmüyor. Polis ocaktaki kaynayan suyu yok et diyor, kadın alıp tezgaha koyuyor, polis de panik yapıp silahı doğrultuyor, kadın tam tencereye yeltendiği esnada kurşunu yiyor. Ölen kadının belli ki iq seviyesi ciddi derecede düşük. Polisleri haşlamak istemiş ama hakkın rahmetine kavuşmuş.

norveç te doğmak

(bkz: #47084101)

Bunun da aklı fikri cinsellikte amk. Sen Norveç'te doğsan yine böyle incel olurdun. Senin sorunun doğduğun ülke değil, bizzat kendinsin.

magicovento

Uludağda bolca bulunan sivrisinekleri muhatap almaması gereken yazar.

varank reis in whatsapp ta paylaştığı müthiş söz

görsel

çorum da düğünde takı olarak 5 tl takan davetli

Şu kağıt 5 liralar neden hala piyasadalar zerre anlamıyorum zaten. Şu an markete git 5 liraya hiçbir şey yok. Hatta kağıt 10 ve 20 liraların da kalkması lazım. Onun yerine kağıt 500 ve 1000'lik banknotlar gelmeli. Tabi akp bu değişikliği bilerek yapmıyor, ki yaparsa enflasyonu kabul etmiş olacak. Rahip brunson inatlaşmasından beri ülkeyi sikip attılar ama tüm yaptıklarını hala inkar ediyor orospu çocukları.

efendi sanılan insanın efendi çıkmaması

Genelde hoşlarına gitmeyecek, kendi çıkarlarına ters bir hareketini gördüklerinde "aa biz de bunu efendi sanmıştık" diye söylenirler.

erkeklerden soğumak

(bkz: #47075804)

Bu tam her sevgilisine verip, sonra da pişman olan muhafazakar kız haykırışı. Bir zaman sonra gözü açılıp, ilk vermeyip süründürdüğü kamille evlenir.

flörtünüzle ne kadar konuşuyorsunuz

Flört demek erkeğin acı çekmesi demek amk. Sikini konuştuğu kızın pembe amcığına sokabilmek için tonla saçmalığa katlanmasıdır flört. Ha ben mi? Ben konuşmuyorum, direkt pardon hanımefendi sizinle daha önce hiç sikişmiş miydik diye soruyorum.

spor salonunda köpek maması yiyen genç

Köpek maması yemesi değil de, Hack squat makinesinde leg press yapması aşırı uyuzuma gitti it oğlu itin. Millet oraya omzunu koyuyor, bu vitaminsiz piç ayaklarıyla kirletiyor. Orada olsam ensesine şaplağı koyar kaldırır atardım ordan.

erkeklerin kötü kalpli kadınlara aşık olması

Doğrusu; zayıf erkeklerin kötü kalpli kadınlara aşık olması.

Örnek verilen karakterler üzerinden gidersek; adnan eğer mental açıdan güçlü bir erkek olsa Bihter'i kullanır kullanır sonra da siktir eder atardı. Hatta analı kızlı yapardı üst üste koyardı ikisini. Azıcık bir şey güçlü bir adam olsa böyle abaza bir yeğeni olduğunu bilir ve kendisiyle sırf parası için evlenmek isteyen ucuz fahişeyle evlenip yavşak yiğeniyle aynı eve koymak yerine iyice hevesini alıp yol verirdi.

ikinci karakter Ömer ise daha toy bir delikanlıyken güvenini kazanan arkadaşları ve sevgilisinin kazığını yiyor. Buraya kadar normal. Burdan sonra, yani ezel olduktan sonra yapması gereken hepsine tek tek bedel ödetmesi, aynı şekilde hapse yollaması onları, ama karakterimiz yine güçsüz bir erkek olduğu için duygusal buhranlara giriyor, hala eyşan orospusuna aşk besliyor, ali abisini seviyor hala içten içe vs. Hak ettikleri şekilde intikamını bile alamıyor çünkü güçsüz, çünkü ezik. Estetik operasyon sadece yüzünü değiştirmiş, karakter aynı.

bir ilişkide terk edileceğini nasıl anlarsın

Bir erkek için bu kadın tarafından siklenmemeye başlanınca anlaşılır. En basit örnek; whatsapa sabah senden önce girip sana günaydın yazmaması. Veya aramana dönmeyip, mesaj da atmayıp, 1 saat sonra geri dönmesi. Bunlar gibi siklenmeme durumları kıçınıza tekme konmadan kendiniz ceketinizi alıp çıkın diye verilen işaretlerdir. Ayrıldıktan hemen sonra başka bir sevgili yaptığını da görebilirsiniz. Yani aslında ilişkide her şey süper giderken kadını göt gibi ortada bırakıp ayrılmazsanız, doğal sürece bırakırsanız yüzde 99 kadın tarafından aldatılacaksınız. Kadınlar çünkü henüz ilişki bitmemişken sinsice ilişkiyi kafasında çok önceden bitirip, yeni bir sevgili bulup ondan tamamen emin olmadan ayrılmazlar. Yani ilişkinin son dönemlerinde 10 erkeğin 11'i aldatılır aslında. O yüzden onların yaptığı çakallığı siz de yapın, her şey süper giderken kadını göt gibi ortada bırakıp başka bir kadına geçin.

hak ve eşitlik partisi

Vakti zamanında bir gazla açılıp, bir iki seçimde başarısız olundu diye kapatılan parti. Ümit özdağ gibi gizli iktidar ortakları yerine, tam da şu zamanda ihtiyacı var aslında ülkenin bu partiye.

afganlar giderse hayvancılık biter

Hayvancılık bitmemiş halinde et, süt, peynir fiyatları buysa bitsin zaten o hayvancılık. Ülke komple vegan olsun daha iyi.

burnumuzun dibindeki adaların yunanistan ın olması

iyi ki Yunanistan'a ait. Bizde olsa Laz müteahhitler anasını sikerdi oraların da. Şimdi en azından gidip doğal güzelliklerini görüp tekrardan tr cehennemine dönme imkanımız var. Bizde olsa o da olmayacaktı.

recep tayyip erdoğan

Ahirette nasıl hesap vereceğini merak ettiğim kişi. Milyonlarca insanın hayatını mahvetti. Bazen kendi hayatımla ilgili hep alternatif senaryolar düşünürüm. Keşke 2000'li yılların başında ben de 20'li yaşların başında olsaydım ve abd'ye göç etmiş olsaydım, hiç bu adamın yönettiği tr'de bulunmamış olsaydım diye hayaller kurarım. Milyonlarca insanın da benimle benzer hayaller kurduğuna eminim.

ismet gurbuz

Sözlükte şu elemana sallayan sallayana ama yüzde 90'ımızdan daha iyi hayat yaşadığına eminim. Almanya'da bir eli yağda, bir eli balda mis gibi takılıyor. Arada bir pilavlı sohbete gidip kavurmalı pilavını, salatasını, yoğurdunu yiyor, üstüne tatlısını çayını içiyor. Boş vakitlerinde de boş boş gezdiği yerlerde selfie çekinip sözlüğe atıyor falan. Kafasının içi de pırıl pırıl adamın. Sizin çektiğiniz sıkıntıların hiçbirini çekmiyor. Türkiye'den bu elemanla evlenmek isteyecek milyonlarca kız vardır. Alman pasaportu+ beyni olmayan bir adam. Bir türk kızı daha ne ister.

ilişkiler dürüstlükle yürümez herkes rol yapıyor

Sadece ikili ilişkiler için geçerli değil, akla gelebilecek tüm insani ilişkiler için geçerli. Herkesin dış dünyaya karşı taktığı bir maske var. Eğer insanlar birbirlerinin zihnini okuyabilseydi herkes kendi varlığından dahi tiksinirdi.